اولترازد ژینکوماستی

اولترازد ژینکوماستی

اولترازد ژنیکوماستی روشی برای کوچک کردن سینه مردان میباشد .

برخی اوقات به علت چاقی شدید و تغییرات هورمونی در آقایان سینه آنها بیش از اندازه ی نرمال بزرگ می شود که این امر سبب از بین رفتن تناسب اندام میشود .

معمولا چربی های اضافه سینه ها در برابر ورزش و رژیم غذایی مقاومت زیادی دارد  و انجام ورزش و گرفتن رژیم  هیچ اثری در کاهش اندازه و حجم  سینه ها نخواهد داشت یکی از روش های کاهش ژنیکوماستی در مردان استفاده  لیزر اولترازد می باشد که باید دید درمان انواع اولترازد ژنیکوماستی شدید بدون جراحی با روش لیزر اولترازد چگونه انجام خواهد شد.

 

بعضی اوقات بزرگ شدن پستان در نوزادان هم اتفاق می افتد و حتی همراه با ترشح شیر (گالاکتوره) میباشد . ممکن است این عارضه در دوره نوزادی چند هفته زمان میبرد اما کم کم  تا ۲ سالگی ادامه پیدا کند.

ژنیکوماستی شدید

در حالت ژنیکوماستی شدید که اغلب در جوانان به وجود می آید که سینه ها و نوک سینه ها از حالت نرمال بزرگترمیشوند  و توده چربی بیشتری در سینه ها جای میگیرد که یک سینه معمولا نیز از دیگری بزرگتر خواهد شد به همین علت و به خاطر بزرگی سینه ها تناسب اندام مردان به هم خواهد خورد و مردان از وضعیت اندام خودناراضی خواهند بود .

 

اولترازد ژنیکوماستی برای درمان ژینکوماستی

اولترازد ژنیکوماستی که روشی جدید برای لاغری در نقاط متفاوت  بدن می باشد که روشی ایمن و بدون جراحی برای از بین بردن بافت های چربی سینه ها خواهد بود که به بیهوشی نیازی ندارد ، در روش اولترازد ژینکوماستی امواج دستگاه که صوتی و حرارتی می باشند با ایجاد فشار منفی در چربی سینه و ایجاد حباب در سلول ها  ،سلول ها یی که حجم بالایی پیدا خواهند کرد منفجر می شوند و تخریب میگردند  و از بدن خارج خواهد شد .

مزایای اولترازد ژنیکوماستی

اولترازد ژنیکوماستی روشی غیر تهاجمی برای از بین بردن چربی نواحی مختلف بدن می باشد که بیمار  بعد  از انجام اولترازد به استراحت نیاز ندارد و در کوتاه ترین زمان  به روشی کاملا ایمن چربی را  در بدن از بین خواهد برد.

 

اولترازد ژنیکوماستی شدید در مردان یا همان بزرگی بیش از حد  سینه و نوک سینه در مردان در  گذشته با روش های جراحی بیشتر برطرف شده است ولی امروزه به خاطر عوارض بالایاولترازد بیماران به انجام روش های لیزری تمایل بیشتری دارند.

اولترازد ژنیکوماستی برای درمان ژنیکوپلاستی

برخی اوقات کوچک کردن اندازه سینه در مردان با ورزش و رژیم قابل انجام خواهد بود  .زیرا  که معمولا  چربی های اضافه سینه ها در برابر رژیم غذایی و ورزش بسیار مقاوم می باشند.که در این صورت بهتر است از روش جراحی اولترازد ژنیکوماستی (برعکس پروتز سینه) استفاده کنید. معمولا بیمار از نتیجه حاصل  شده از اولترازد رضایت دارد.

 

درمان ژنیکوماستی با اولترازد ژنیکوماستی

دو نوع درمان برای درمان ژنیکوماستی  وجود دارد : درمان دارویی و جراحی هایی مانند  اولترازد ژنیکوماستی .البته داروها به این دلیل که عوارض جانبی نامطلوب و تاثیر کمی دارند، همیشه استفاده نمیشوند  .

بعضی از بدنسازانی که این بیماری را دارند ،برای  درمان ،به صورت خودسرانه دارو مصرف می کنند که خیلی مشکل میباشد .برای این ورزشکاران اولین قدم  قطع مصرف هورمون ها میباشد .و حتی اگر می خواهند از روش اولترازد ژنیکوماستی استفاده کنند،باید حتما قبل از اولترازد ،قطع مصرف دارو را داشته باشد .

 

امروزه پزشکان برای درمان ژنیکوماستی  ،از روش هایی همچون  اولترازد  استفاده می کنند. اولترازد ژنیکوماستی ، روش بسیار مناسبی میباشد که جایگزین مناسبی برای جراحی های مشکل و سخت  گذشته شده است.  اولترازد جدیدتر و کاربردی تر بوده و نیاز به استراحت کمتری  می باشد. و پیشنهاد ما به شما هم همین روش اولترازد ژنیکوماستی است.

هزینه درمان اولترازد ژنیکوماستی

از مواردی که بر هزینه درمان اولترازد  موثر هستند می توان به دستمز جراح اولترازد و نرخ های اولترازد مربوط به بیمارستان  اشاره کرد.

برای موفق بودن اولترازد ژنیکوماستی ، باید در رابطه با جراح سینه که قصد دارد اولترازد را برای درمان ژنیکوماستی شما به کار ببرد ، بررسی ها و تحقیقات لازم را انجام دهید و نمونه کارهای اولترازد وی را حتما مشاهده کنید.

زیرا جراح سینه خوب و با تجربه،می تواند کمک کند رضایت کامل از جراحی اولترازد سینه را داشته باشید .

مزایای اولترازد ژنیکوماستی

اولترازد ژینکوماستی روشی غیر تهاجمی برای برداشتن چربی نواحی متفاوت بدن می باشد و در اولترازد ژنیکوماستی هم همچون  انجام اولترازد برای دیگر قسمت های بدن،بیمار پس از انجام آن نیازی به استراحت ندارد و اولترازد  ،در کوتاه ترین  زمان ممکن و به روشی کاملا ایمن چربی را  در بدن از بین خواهد برد .

 

اشخاصی که در استفاده از جراحی اولترازد  ممنوعیت دارند:

افراد دیابتی ، زنان باردار و شیرده، ، افرادی که سابقه سکته مغزی دارند، افراد مبتلا به سرطان و کسانی که حساسیت داروئی دارند نباید تحت درمان لیزر اولترازد  قرار گیرند.

افرادی که سابقه سکته مغزی را دارند و نمی توانند از اولترازد ژنیکوماستی استفاده کنند.

اولترازد ژنیکوماستی برای افراد مبتلا به سرطان  قابل انجام نمیباشد .

اشخاصی که حساسیت داروئی دارند نیز نمی توانند اولترازد انجام دهند.

ژنیکوماستی شدید در مردان یا همان بزرگی بیش از حد سینه و نوک سینه در مردان، در  گذشته بیشتر با روش های جراحی رفع میشد ولی امروزه به دلیل عوارض بالای این نوع  جراحی  ، اغلب بیماران به انجام اولترازد ( اولترازد ژنیکوماستی )علاقه و تمایل  بیشتری دارند.

 

نتیجه گیری اولترازد ژنیکوماستی

برای درمان این بیماری باید نکاتی که در زیر آمده رعایت نمائید ::

کاهش وزن خود

از مصرف مواد غذایی چرب ،شور و بسیار شیرین دوری کنید .

دور مصرف غذاهای مضری همچون سرخ کردنی‌ ها، فست فودها و تنقلاتی مثل  چیپس و پفک را به طور کامل خط بکشید.

کنترل کردن مصرف کالری خود .

اجری ورزش های هوازی  .

در نتیجه می توانید از هر یک از روش های درمانی ذکر شده  لیزر اولترازد ژنیکوماستی  برای رفع ژنیکوماستی به کار ببرید  .

 

http://kzbgk.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *