داسکو: میسیساگا به یک محافظه کار مالی واقعی به عنوان شهردار بعدی خود نیاز دارد


محتوای مقاله

در 10 ژوئن، ما یک انتخاب روشن در مورد آینده خود داریم.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

من تنها نامزد محافظه کار مالی هستم که برای شهردار بعدی میسیساگا شرکت می کند. من تنها کاندیدای شهرداری هستم که امسال به بودجه منطقه ای رای منفی دادم زیرا بیش از حد اعلام شده بود و مالیات دهندگان مستحق بهتری هستند.

من برای مسئولیت مالی با حمایت از افزایش مالیات در سطح تورم یا کمتر از آن فشار خواهم آورد. علاوه بر این، ما یک بررسی در سطح شهر از اثربخشی تمام هزینه‌ها برای یافتن پس‌اندازهای لازم بدون کاهش سطح خدمات انجام خواهیم داد.

من مشارکت‌های دولتی و خصوصی را در جایی که به نفع جامعه ما باشد تشویق می‌کنم و با دولت فدرال و استانی برای یک توافق بودجه جدید که مدت‌ها در انتظار آن بودیم مذاکره خواهم کرد.

توسط ویراستاران توصیه شده است

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

بزرگ شدیم، درهایمان را نبستیم. اکنون غیرقابل قبول است که ساکنان قبل از رفتن به رختخواب از پنجره به بیرون نگاه کنند تا ببینند آیا ماشین آنها در خیابان پارک شده است یا خیر. به همین دلیل است که من قبلاً با پلیس منطقه ای پیل مذاکره کرده ام تا بودجه ای برای خرید زمین برای یک ایستگاه پلیس جدید در جنوب میسیساگا داشته باشم. من همچنین با دولت فدرال برای پایان دادن به سیاست‌های دستگیری و رهاسازی که به مجرمان اجازه می‌دهد دوباره جرم را انجام دهند، کار خواهم کرد.

ما باید با دلالان خارجی و عناصر جنایتکار که از طریق سرمایه گذاری دارایی پولشویی می کنند و قیمت خرید و اجاره را بالا می برند، برخورد کنیم. تورنتو چنین مالیاتی را اعمال کرده است و ما در برابر ورود این عناصر به میسیساگا آسیب پذیر هستیم.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

به عنوان شهردار، من به شدت به دنبال فرصت‌ها و مشاغل جدید توسعه کسب‌وکار برای ساکنانمان خواهم بود تا آنها بتوانند در میسیساگا کار کنند، زندگی کنند و بازنشسته شوند. همانطور که به رشد خود ادامه می‌دهیم، باید تشریفات اداری را کاهش دهیم و محیطی ایجاد کنیم که مشاغل کوچک، متوسط ​​و بزرگ بخواهند در میسیساگا مستقر شوند و رشد کنند.

من شغل خوبی دارم و در رشته علوم سیاسی از دانشگاه کارلتون فارغ التحصیل شدم. در آن زمان من به عنوان دستیار پژوهشی رئیس کمیته دائمی امور مالی در پارلمان هیل کار می کردم.

من همچنین تجربه در تجارت، کار در صنعت سرمایه گذاری و هدایت موفقیت آمیز بهبود یک شرکت فناوری دارم. من می دانم که پرداخت در پایان ماه به چه معناست. سپس به عنوان رئیس ستاد فرانک کلیز، یک MPP سابق خدمت کردم، در این سمت زمان قابل توجهی را صرف حمایت از کمیته حساب های عمومی کردم.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

من در سال 2018 با 47 درصد آرا به عضویت هیئت مدیره انتخاب شدم و در سال 2022 با بیش از 70 درصد آرا دوباره انتخاب شدم. من کارها را انجام می دهم! من عاشق این شهر هستم و من و همسرم ماریا مفتخریم که میسیساگا را خانه می نامیم.

من برای شهردار میسیساگا کاندید شدم زیرا به میسیساگا علاقه دارم و می دانم که با رهبری صحیح می توانیم در آینده به شهری بزرگ و در سطح جهانی تبدیل شویم.

به عنوان یک ساکن مادام العمر، می دانم که روزهای بهتری در راه است.

من گوش می کنم و همکاری می کنم. اغلب اینگونه است که بهترین نتایج را می گیریم.

من می خواهم Mississauga تصمیم گیری هوشمندانه و خدمات بیشتری برای سالمندان ما، از جمله گروه مشاوران سالمندان شهردار داشته باشد.

می‌خواهم می‌سیساگا شهری با آب‌نمای کلاس جهانی و مرکز شهر پر جنب و جوش باشد. زمان حمل و نقل کارآمد و قابل اعتماد فرا رسیده است، و این بدان معناست که یک مترو در امتداد Dundas از Guarantorio تا ایستگاه متروی کیپلینگ مورد نیاز است. من می‌خواهم می‌سیساگا را با احترام به جوامع موجود خود به جلو هدایت کنم، در حالی که ما همچنان به ساخت هوشمندانه، مقرون به صرفه و پایبندی به برنامه‌های رسمی و محلی خود ادامه می‌دهیم.

من می خواهم برای امروز و فردا شهردار شما باشم.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید