فایل های جنسی: درس های دوستیابی از شکار یک ساله من در باشگاه


محتوای مقاله

سال‌هاست که بدنبال باشگاهی می‌گشتم که احساس خانه‌ام را داشته باشد. در نهایت، یک استودیوی تناسب اندام پیدا کردم که تمرینات قدرتی متمرکز بر زنان، یوگا و کلاس های باری را درست در همسایگی خود، پنج دقیقه پیاده روی از خانه ارائه می داد. من دوست داشتم که می توانستم به باشگاه بروم، عرق کنم و با یک جامعه بزرگ از مردم تعامل داشته باشم. بهار گذشته، زمانی که باشگاه من برای همیشه تعطیل شد، مانند یک جدایی عزادار بودم.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

در طول 12 ماه گذشته من در یک سافاری تناسب اندام به دنبال مکانی جدید برای ورزش بودم. از استودیوهای بوگی یوگا گرفته تا سالن‌های ورزشی متعلق به زنجیره‌های محبوب، همه آن‌ها را امتحان کرده‌ام. وقتی به مراکز تناسب اندام مختلف در شهر مراجعه می کردم، متوجه شدم که خرید در باشگاه هیچ تفاوتی با قرار ملاقات ندارد.

در اینجا چند نکته از شکار من برای یافتن مکانی جدید برای پمپاژ آهن آورده شده است.

به شهود خود اعتماد کنید.

من می‌توانم وارد یک باشگاه شوم و فوراً بدانم که برای من مناسب نیست (یعنی باشگاهی با چنان حال و هوای «فرات» قوی که مطمئن نبودم در خانه‌های فرات یا باشگاه ورزش می‌کنم).

در برخی موارد، ممکن است چند تاریخ طول بکشد تا به نتیجه ای مشابه برسیم – همانطور که در مورد یک استودیوی یوگای داغ از نظر زیبایی شناختی که یک مدعی قوی بود تا زمانی که متوجه شدم دوست ندارم در میان انبوهی از مردان بدون پیراهن به شدت عرق کرده تمرین کنم، طول بکشد. .

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

مهم است که به این پینگ های شهودی اعتماد کنید – چه با یک باشگاه ورزشی قرار داشته باشید یا یک شخص. هر دو تجربه به سرمایه گذاری قابل توجهی در زمان و منابع نیاز دارند، بنابراین اگر یک بله مشتاقانه نیست، یک نه است.

ناامیدی را می توان یک مایل دورتر احساس کرد.

یک روز بعد از ظهر از کنار مردی گذشتم که پوستری در دست داشت که یک باشگاه ورزشی جدید را تبلیغ می کرد. او از عابران خواست که “بیا داخل و بررسی کن!” وقتی به او توجهی نکردم او مرا تعقیب کرد. “رایگان است! فقط برای یک گشت و گذار بیایید!» گفت و به فضای خیس پشت سرش اشاره کرد. ناامیدی قابل لمس بود و من نمی توانستم به اندازه کافی سریع ترک کنم.

هنگام قرار ملاقات، آن مرد نباشید. افرادی که چیزی با ارزش را روی میز می آورند نیازی به فریاد زدن آن از پشت بام ندارند. این در نحوه حرکت آنها در جهان و تعامل با افرادی که ملاقات می کنند مشهود است. آنها علاقه واقعی خود را به آینده عاشقانه خود ابراز می کنند، پیامک می دهند و دوستانه و محترمانه به نظر می رسند. آنها مردم را آزار نمی دهند یا مجبور نمی کنند که با آنها قرار بگذارند.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

اگر می بینید که همیشه مجبور هستید به دنبال علاقه خود باشید یا ارزش خود را به آنها ثابت کنید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که یک قدم به عقب بردارید و علت آن را بررسی کنید. در ضمن انرژی خود را به سمت خودتان هدایت کنید. وقتی به عنوان یک فرد رشد می کنید، افراد مناسب را به زندگی خود جذب می کنید.

هیچ کس دوست ندارد به مرحله پنجم بچسبد.

چند ماه پیش، برای یک کلاس مقدماتی در یک باشگاه ورزشی محبوب ثبت نام کردم. اینطور نبود، اما با منظمی نگران کننده به من زنگ می زنند، پیام می دهند و پیام می دهند. من بیشتر از این فرانچایز باشگاه ورزشی می شنوم تا اینکه با برخی از نزدیک ترین دوستانم صحبت کنم! ناتوانی آنها در احترام به نه من یک پرچم قرمز بزرگ است.

همین امر در مورد دوستیابی نیز صدق می کند. به مرزهای دیگران احترام بگذارید و بدانید چه زمانی باید آن را کنار بگذارید. اگر همیشه دست دراز می کنید و در ازای آن خیلی کم می گیرید، نشانه این است که آنها علاقه ای ندارند. ضررهای خود را کاهش دهید

تبلیغات 5

محتوای مقاله

باید سرگرم کننده و آسان باشد.

فکر می‌کردم ورزشگاه عالی را پیدا کرده‌ام. تنها مشکل این بود که 30 دقیقه با ماشین فاصله داشت و در انباری متروک قرار داشت که شبیه مجموعه اره بود. استرس ناشی از غلبه بر این موانع باعث از بین رفتن تولید اندورفین می شود.

مانند تناسب اندام، روابط عاشقانه ما باید سرگرم کننده، امن و متناسب با سبک زندگی فعلی ما باشد.

هیچ موجودیت واحدی نمی تواند تمام نیازهای شما را برآورده کند، و این اشکالی ندارد.

وقتی شروع به جستجو کردم، فهرستی از معیارها برای باشگاه ایده آل خود داشتم – جامعه عالی، کلاس های رقص اختیاری، استخر روباز، مقرون به صرفه و نزدیک به خانه ام. من به دنبال چیزی بودم که به معنای واقعی کلمه در شهر من وجود ندارد.

در حالی که مهم است بدانید چه می خواهید، با چک لیست خود انعطاف پذیر باشید. در عوض، روی احساسی که می‌خواهید در زمانی که در یک فضای خاص هستید یا با کسی وقت می‌گذرانید، داشته باشید، تمرکز کنید.

وقتی فهمیدم چه چیزی برای من در یک باشگاه ورزشی مهم است – اجتماع و مکان – آنچه را که دنبالش بودم پیدا کردم.

باشگاه ورزشی جدید من نزدیک خانه من است. مردم مهربان و آگاه هستند. مهمتر از همه، من از گذراندن وقت در آنجا لذت می برم.

من مشتاقانه منتظر هستم تا رابطه ای پیدا کنم که همین حس را داشته باشد.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید