5 بهترین هدیه برای روز پدر در سال 2024


چه به دنبال ولخرجی بزرگ باشید و چه می خواهید چیزی کوچک و احساسی بدهید، در اینجا پنج هدیه عالی برای روز پدر آورده شده است.

محتوای مقاله

بررسی ها و توصیه ها بی طرفانه هستند و محصولات به طور مستقل انتخاب می شوند. Postmedia ممکن است از خریدهای انجام شده از طریق پیوندهای موجود در این صفحه، کمیسیون وابسته دریافت کند.

پدر، پدر، «پیرمرد من» یا پسر بزرگ: هر چه پدرتان را صدا کنید – یا پدرتان – احتمالاً یکی از مهم‌ترین مردان زندگی شماست. خوشبختانه، یک روز برای ادای احترام به تأثیر او در نظر گرفته شده است: یکشنبه، 16 ژوئن. فرقی نمی‌کند بخواهید چیزهای کوچک و احساساتی بدهید، ربکا تی پنج ایده عالی برای هدیه روز پدر را نشان می‌دهد.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

چوگان کلاسیک، 100 دلار در Peak Performance، peakperformance.com.  جزوه/ (یکبار مصرف)

بهترین هدیه برای یک پدر گلف

کلاسیک و جاودانه، چرا با پدر یک بازی گلف – و یک پیراهن یقه‌دار جدید برای بازی کردن، پذیرایی نکنیم؟ این سبک آبی سرمه ای از برند سوئدی پیک پرفورمنس از پنبه پیکه نرم ساخته شده است، به گونه ای رنگ می شود که آب، انرژی و مواد شیمیایی به میزان قابل توجهی مصرف می کند – بنابراین می توانید به لباس پدرتان کمک کنید و احساس خوبی نسبت به آن داشته باشید.

Peak Performance, peakperformance.com | 100 دلار

صفحه سفید لاکی Speedmaster Moonwatch، 11100 دلار در Omega, omegawatches.com.  جزوه/ (یکبار مصرف)

بهترین هدیه برای پدر یک ساعت است

اگر پول مشکلی نیست، یا شاید اگر روز پدر را قبل از تولد مهمی تعیین می کنید – مثلاً 40 سالگی یا 50 سالگی – پس این ماه سنج Omega Speedmaster بهترین گزینه است. این یک موفقیت بزرگ در میان کلکسیونرهای ساعت و طرفداران Speedy است، از زمانی که برای اولین بار در نوامبر گذشته روی مچ دست دنیل کریگ مشاهده شد، بسیار مورد انتظار بود و دارای صفحه‌ای سفید لاک‌دار با الهام از اکتشاف فضا است – با توجه به اینکه Speedmaster Moonwatch توسط فضانوردان ناسا از سال 1965 استفاده می‌شود. .

امگا، omegawatches.com | 11100 دلار

ژاکت هاکی Roch Carrier، 23.99 دلار در Indigo, indigo.ca.  جزوه/ (یکبار مصرف)

بهترین هدیه برای یک پدر ورزشکار

این داستان کلاسیک توسط روچ کریر، نویسنده محبوب کانادایی، برای هر پدری که عاشق هاکی است، یک هدیه احساسی برای روز پدر خواهد بود، به خصوص اگر از یک کودک نوپا یا خردسال باشد که بتواند آن را برای او بخواند. این فیلم داستان پسری به نام روچ را روایت می‌کند که از پلیور مورد علاقه‌اش مونترال کانادین رشد می‌کند و متوجه می‌شود که این ژاکت نه با شماره 9 موریس ریچارد، اسطوره Habs، بلکه با لوگوی آبی و سفید تیم رقیب تیم جایگزین شده است. ، در عوض تورنتو Maple Leafs. این یک داستان بی انتها در مورد رسیدن به سن، سازگاری، دوستی و البته کار گروهی است.

تبلیغات 3

محتوای مقاله

Indigo, indigo.ca | 23.99 دلار

تی شرت Casablanca 'Casa Way'، 335 دلار (181 دلار) در SSENSE، ssense.com.  جزوه/ (یکبار مصرف)

بهترین هدیه برای یک پدر شیک پوش

اگر پدر شما بیشتر از هر کس دیگری در مورد مارک های طراح و برچسب های مد می داند، از این تی شرت “Casa Way” برند پاریسی کازابلانکا قدردانی می کند. این هدیه که توسط Charaf Tajer تأسیس شده و به خاطر زیبایی‌شناسی ورزشی و همکاری با New Balance و Bulgari شناخته می‌شود، هدیه‌ای است که نشان می‌دهد شما نه تنها به حرف‌های او گوش می‌دهید، بلکه به مضامین او نیز توجه می‌کنید.

SENSE, ssense.com | 335 دلار (181 دلار)

شمع 9:15 d'Orsay، 85 دلار در Gravity Pope، gravitypope.com.

بهترین هدیه برای یک پدر خوش اخلاق

برخی از پدرها فکر زیادی به خانه خود می‌کنند، از مبلمان و دکوراسیون هر اتاق گرفته تا حس و بوی آن. خانه فقط جایی نیست که کفش‌هایتان را در بیاورید و بنشینید، بلکه جایی است که چیزهای زیادی در مورد شما می‌گوید. اگر شبیه پدر شما به نظر می رسد، او از این شمع d'Orsay 9:15 En tête à tête قدردانی می کند، رایحه ای چوبی تازه که به همان اندازه دوست داشتنی به نظر می رسد.

Gravity Pope, gravitypope.com | 85 دلار

توسط ویراستاران توصیه شده است


سایت ما را نشانه گذاری کنید و از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: اخباری را که باید بدانید را از دست ندهید — VancouverSun.com و TheProvince.com را علامت گذاری کنید و برای خبرنامه های ما در اینجا ثبت نام کنید.

شما همچنین می توانید با تبدیل شدن به یک مشترک دیجیتال از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: فقط با 14 دلار در ماه، می توانید دسترسی نامحدودی به The Vancouver Sun، The Province، National Post و 13 سایت خبری دیگر کانادا داشته باشید. با اشتراک امروز از ما حمایت کنید: The Vancouver Sun | استان.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید