ابی عزیز: برادری زن بدسرپرست را بالاتر از بقیه اعضای خانواده قرار می دهد


محتوای مقاله

ابی عزیز: برادر بزرگترم ازدواج پر سر و صدایی با زنی دستکاری، الکلی و ساده لوح داشت. در طول ازدواج 40 ساله آنها بد بود، از جمله تجاوز فیزیکی او به او.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

آخرین بار با پلیس تماس گرفت و او را بردند. بالاخره او را بیرون کرد و او رفت و در خانه برادر کوچکمان زندگی کرد. او بعداً یک اتاق هتل گرفت و دو هفته از او دور بود. سپس تصمیم گرفت با بازگشت به خانه اما در تریلر کمپینگ آنها در پول خود صرفه جویی کند.

او را به شام ​​دعوت کرد، بسیار خوب بود، و آنها دوباره با هم جمع شدند. او اکنون به او اولتیماتوم داده است که من و برادر کوچکترم با او به عنوان “خانواده” رفتار نمی کنیم. پس با ما تماس گرفت و گفت که باید با ما قطع رابطه کند.

خیلی ناراحتکننده است. به او گفتم که این را قبول ندارم – او برادر من است و وقتی بچه بودم محافظ من بود – اما او گفت که اینطور است. من گیج شدم. مادر ما پنج سال پیش فوت کرد و خانواده خونی ما فقط ما سه نفر هستیم. من نمی خواهم برادرم را از دست بدهم.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

من همیشه همسرش را به عنوان زنی که او انتخاب کرده بود بدون توجه به رفتار زننده‌اش قبول داشتم. من حتی هر هفته به او زنگ می زدم، فقط برای اینکه او همیشه بتواند چیز بدی درباره من بگوید. در نهایت تصمیم گرفتم که تلفن به هر دو صورت کار کند و دیگر تماس نگرفتم. ما همیشه به همه رویدادهایی که او ما را دعوت می کرد می رفتیم و با فرزندانش که توسط برادرم به فرزندی قبول شده بودند دوستی داشتیم.

من به نظر شما نیاز دارم که چگونه با از دست دادن خود کنار بیایم یا چگونه با برادرم در ارتباط باشم. – مشروط میشیگان

خواهر عزیز: برادر شما گروگان حاضر در ازدواج توهین آمیز خود است. فقط به این دلیل که او دوباره با سوء استفاده کننده اش متحد شده است به این معنی نیست که این چرخه خود را تکرار نخواهد کرد. به عبارت دیگر، ممکن است به مرور زمان برگردد. در ضمن به او بفهمانید که دوستش دارید و در صورت نیاز همیشه در کنارش خواهید بود.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

در مورد چگونگی گذراندن این دوره دردناک، مشغول باشید. به خود فرصت ندهید که بنشینید و فکر کنید. سپس تمام نعمت هایی را که در زندگی خود دارید بشمارید و متوجه شوید که برادر شما در همان جایی است که می خواهد باشد.

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

ابی عزیز: من چند سالی است که عضو یک گروه غیرانتفاعی هستم. همسر رهبر برای من یک پیانوی قدیمی خرید، با این فکر که من از آن در کلیسایی که آنها شروع کردند استفاده خواهم کرد. من از پیانو سپاسگزار بودم و از آن بسیار استفاده کردم. فوق العاده است.

غیرانتفاعی از بین رفت و دیگر این افراد را نمی بینیم. آنها درخواست بازپرداخت یا پولی نکردند. دادن 200 دلار به آنها سخت خواهد بود، اما به نظر می رسد یک هدیه است. به نظرتون 200 دلار بهشون بدم؟ – یک هدیه در غرب

هدیه عزیز: اگر وجدانتان به شما گفت که به آنها یادآوری کنید که پیانو دارید و بپرسید که آیا آنها می خواهند بازپرداخت کنند یا خیر، تماس بگیرید. می تواند حال شما را بهتر کند. از آنجایی که از شما درخواست بازپرداخت نشده است، شاید از شما پول نخواهند. اما اگر این کار را کردند، سعی کنید یک برنامه اقساطی تهیه کنید که استرس شما را وارد نکند.

ابی عزیز توسط ابیگیل ون بورن، با نام مستعار جین فیلیپس نوشته شده است و توسط مادرش، پائولین فیلیپس، تأسیس شده است. با ابی عزیز در DearAbby.com یا در PO Box 69440, Los Angeles, CA 90069 تماس بگیرید.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید