شراب‌سازی‌های اوکاناگان هنوز شرابی برای فروش دارند


و اتاق های چشیدن با چیزهای زیادی برای ارائه باز هستند

محتوای مقاله

بابی گویدو، مالک Volcanic Hills در یک پست فیس بوک در تاریخ 1 آوریل توضیح داد که کارخانه شراب سازی چه کاری انجام خواهد داد زیرا درختان انگور آسیب دیده در زمستان در پاییز امسال انگور کمی تولید خواهند کرد. او ویدئویی از پیوند زدن مارچوبه به تاک های خفته را نشان داد. البته این یک شوخی اول آوریل بود. او از آن برای ارسال یادآوری استفاده کرد که اتاق مزه شراب برای فروش شراب باز است. Volcanic Hills، مانند بسیاری از شراب‌سازی‌های Okanagan و Similkameen، انتظار دارد در چند سال آینده شراب حاصل از برداشت‌های قبلی را بفروشد و در عین حال تاکستان‌ها را به تاکستان‌ها بازگرداند.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

ایوان ساندرز، شراب‌ساز در Blasted Church Vineyards می‌نویسد: تأثیر هوای سرد امسال تا سال 2025 برای شراب‌های سفید و 2026 برای شراب‌های قرمز در بازار احساس نخواهد شد. «ما هنوز شراب داریم. ما در حال بررسی همه گزینه های خود در آینده هستیم، بنابراین امیدواریم بتوانیم از هرگونه مشکل عرضه جلوگیری کنیم.”

تضمین های مشابهی توسط اکثر کارخانه های شراب سازی ارائه شده است. آخرین چیزی که آنها نیاز دارند این است که گردشگران شراب و مشتریان باشگاه شراب از خرید شراب خودداری کنند زیرا فکر می کنند انبارهای شراب سازی ها تمام می شود فقط به این دلیل که شراب بسیار کمی در سال 2024 تولید می شود.

محصول سال 2023 کوچک بود، اما شراب ها خوشمزه هستند. البته کارخانه های شراب سازی برای ماندن در بازار باید خلاقیت به خرج دهند. شراب‌های آرترا، مالک شراب‌سازی جکسون-تریگز و سایر شراب‌سازی‌های اوکاناگان، قبلاً شراب‌هایی را از دو ملک Arterra در انتاریو به مصرف‌کنندگان عرضه کرده است. کارخانه های شراب سازی برای تامین مالی کاشت تاکستان های عمده به پول نقد نیاز دارند. کارخانه تقطیر Corcelettes Estate در دره سیمیل کامین که به شدت تحت تأثیر سرمازدگی ژانویه قرار گرفت، قبلاً از کاشت مجدد هر پنج تاکستان خود خبر داده است. چارلی بسلر، یکی از مالکان، می گوید: «یک مزیت کوچک این است که ما هنوز قرمزهای 2021 و 2022 خود را داریم. “آنها هیچ چیز استثنایی نیستند.”

تبلیغات 3

محتوای مقاله

سه را امتحان کنید

Quails' Gate Chasselas-Pinot Blanc-Pinot Gris 2023

این ترکیبی از 50 درصد شاسو، 30 درصد پینو بلان و 20 درصد پینو گریس است. واریته ها به طور جداگانه در فولاد ضد زنگ تحت تخمیر سرد قرار گرفتند. این محبوب ترین شراب Quails' Gate است: شرابی که می تواند در کام آبدار و در پایان با طراوت باشد. رایحه هایی از مرکبات و گلابی وجود دارد که به رایحه های سیب و هلو تبدیل می شوند. 90/100 (21.99 دلار)

Spearhead Braided Hill Vineyard Pinot Noir 2022

این تاکستان شرقی کلونا تنها در سال 2000 با دو کلون دیژون، 771 و 115 کاشته شد. کیفیت شراب جوان خیره کننده است. یاقوت سرخ در لیوان، شراب با رایحه های گیلاس مخلوط با بلوط آغاز می شود. رایحه آلو، گیلاس و ادویه وجود دارد. بافت سرسبز و ابریشمی است. 92/100 (39 دلار)

Pentage Gamay 2022

این شراب دارای رایحه و طعم گیلاس، آلو و ادویه جات است، با طعم دلپذیری از فلفل در قسمت میانی کام. 92/100 (22.61 دلار)

گام به گام

Haywire Winery Okanagan Crush Pad Winery می خواهد ردپای کربن خود را تا 30 درصد طی شش سال آینده کاهش دهد. آخرین اقدام این شرکت این است که دو شراب پینو گریس و مرلو را در کیسه های 1.5 لیتری قابل بازیافت عرضه کند که انتشار کربن را تا 80 درصد در مقایسه با بطری های شیشه ای سنگین تر کاهش می دهد. مصرف کنندگان همچنین ممکن است ترجیح دهند کیسه های سبک وزن را با ضربه های ساده در پیک نیک ببرند.

توسط ویراستاران توصیه شده است

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید