هوادار اویلرز که سینه‌اش را به رخ می‌کشید، در یک مصاحبه روحش را برهنه می‌کرد


محتوای مقاله

برای اینکه خوانندگان خود را به روز نگه داریم، به روز رسانی در مورد هوادار ادمونتون اویلرز که سینه های خود را به نمایش گذاشت تا دنیا ببیند، به شما ارائه می دهیم.

خانم ها و آقایان، با “کیت” آشنا شوید.

افشای بزرگ دوشنبه شب از سوی خدمه در تف کردن مرغ ها – کی دیگه؟ – زمانی که پل بیسونت و شرکتش با هوادار هاکی کانادایی مورد علاقه اینترنت قبل از بازی 2 فینال جام استنلی بین اویلرز و فلوریدا پانترز در دوشنبه شب مصاحبه کردند.

محتوای مقاله

به عنوان یادآوری، هوادار اویلرز به دلیل برهنه کردن سینه هایش در جریان پیروزی تیم در بازی پنجم مقابل دالاس استارز در فینال کنفرانس غربی، شهرت پیدا کرد.

بلافاصله چندین سایت پورنو که می خواستند با او کار کنند به او مراجعه کردند.

اگرچه این زن در زمان شهرتش چیزی را به خیال خود باقی نگذاشت، اما در غیر این صورت در هاله ای از رمز و راز قرار داشت.

تا به حال.

توسط ویراستاران توصیه شده است

کیت به شوخی گفت: «هنوز در تلاش هستم تا کمی از برنامه اسکان مجدد شاهدان را انجام دهم تف کردن مرغ ها پادکست با عینک آفتابی بزرگ و کلاه.

از کیت پرسیده شد که چه چیزی باعث شد تا پیراهن اویلرز خود را بلند کند و سینه هایش را نشان دهد.

محتوای مقاله

او گفت: «مشتی نوشیدنی پنیری که در طول روز می‌خوردم و هشت ترولی (سلتزر سخت) که در دوره اول مصرف کردم، قطعاً الهام‌بخش بود.

بعداً در مصاحبه ای که در شبکه اجتماعی X منتشر شد، کیت عینک آفتابی خود را در حالی که به سؤالات دیگری پاسخ می دهد، از جمله اینکه آیا می داند چه کسی فلاش بدنام را منتشر کرده است، برمی دارد.

“این در توییتر بود و … من حتی نمی توانم به یاد داشته باشم. من آن را حذف کردم و گفتم: “باشه، از بین رفت.” ما آن را اداره کردیم.” و با انتقام برگشت.» او گفت.

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

بیسونت با یک سوال سخت‌تر به صدا در می‌آید و از او می‌پرسد که آیا سینه‌هایش طبیعی هستند یا با جراحی بزرگ شده‌اند.

کیت پاسخ می دهد: “نه، آنها واقعی نیستند.”

بازگشت به محصول روی یخ: Oilers به ​​دنبال بازگشت از شکست خود در بازی 1 به فلوریدا بودند. ادمونتون در تلاش است تا ششمین جام استنلی خود را در تاریخ فرنچایز و اولین بار از سال 1990 به دست آورد. ادمونتون همچنین به دنبال تبدیل شدن به اولین تیم کانادایی است که پس از مسابقات مونترال کانادا در سال 1993، جام را بالای سر می برد.

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید