یک زن 93 ساله تقریباً یک اتوبوس در حال حرکت را در پنتیکتون هل داد


مجموعه ای از اخبار جنایی از سرزمین اصلی و بریتانیای کبیر برای دوشنبه 10 ژوئن 2024.

محتوای مقاله

یک زن 93 ساله به داخل مسیر اتوبوس در پنتیکتون رانده شد

یک زن 93 ساله هنگام پیاده شدن از اتوبوس محلی در پنتیکتون مورد حمله قرار گرفت.

RCMP می گوید این زن در حوالی ساعت 11 صبح چهارشنبه گذشته در حوالی خیابان کلگری و خیابان اصلی از اتوبوس پیاده می شد که مورد حمله قرار گرفت.

به گفته پلیس، زنی که با یک گاری پر از وسایل که با یک پتوی سفید پوشانده شده بود، از ایستگاه اتوبوس دور شد، “به زور به داخل مسیر اتوبوس در حال حرکت هل داده شد”.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

شاهدان مداخله کردند و به قربانی مسن کمک کردند، اما تا رسیدن پلیس نتوانستند مظنون را بازداشت کنند.

Penticton RCMP Const گفت: “این یک حادثه بسیار ناراحت کننده است که با توجه به سن و توانایی های فیزیکی زن مسن می تواند منجر به مرگ شود.” کلی برت در بیانیه ای ما سپاسگزاریم که راننده اتوبوس می‌دانست که مشکلی پیش آمده است و می‌توانست اتوبوس را قبل از اتفاق جدی متوقف کند.»

این زن جراحات جزئی داشته و در خانه استراحت می کند.

از شاهدانی که با پلیس صحبت نکرده‌اند و از کسانی که فیلم دوربین داش‌کام دارند خواسته می‌شود با پنتیکتون RCMP به شماره 250-492-4300 تماس بگیرند.

تلاش برای حمله توسط غریبه در مسیر پیاده روی کلونا

پلیس در حال تحقیق پس از تلاش یک غریبه برای تجاوز جنسی به یک زن در مسیر اوکاناگان است.

یک مرد ناشناس روز یکشنبه حوالی ساعت 20:45 در پارک منطقه ای میشن کریک در بلوک 2300 جاده اسپرینگفیلد در کلونا به یک زن بالغ حمله کرد.

قربانی به پلیس گفت که در مسیر بین جاده لکی و دورنین به تنهایی در حال قدم زدن بود که مرد او را گرفت و سعی کرد به او تجاوز جنسی کند. او توانست خود را آزاد کند، فرار کند و با پلیس تماس بگیرد.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

مظنون سفید پوست است، حدود 50 تا 60 سال، با موهای خاکستری کوتاه و ژاکت آستین بلند خاکستری یا سفید با رنگ قرمز روی شانه ها.

Kelowna RCMP Cpl گفت: “ماموران جستجوی گسترده ای در منطقه انجام داده اند و به تحقیق ادامه می دهند.” مایکل گوتیه در انتشار خبری روز دوشنبه. مردم می توانند منتظر حضور پلیس در منطقه در طول روز و تا عصر باشند.

از هر کسی که اطلاعاتی در اختیار دارد خواسته می شود با شماره 250-762-3300 پلیس تماس بگیرد.

تجهیزات تیم لیگ کوچک وست مینستر به سرقت رفت

پلیس به دنبال اطلاعات یا فیلم های نظارتی است تا سعی کند هر کسی را که تجهیزات متعلق به لیگ کوچک نیو وست مینستر را دزدیده است، ردیابی کند.

دزدان از پارک گریمستون بین ژانویه تا آوریل با یک جعبه ذخیره سازی فولادی مارک گرینلی بزرگ که توسط لیگ برای ذخیره تجهیزات استفاده می شد، خارج شدند. قفسه سینه حدود چهار فوت طول، دو فوت عمق و حدود 2.5 فوت ارتفاع دارد.

جعبه با برچسب “NWBA” و محتویات آن، از جمله بیت ها و پایه ها، حدود 3000 دلار ارزش دارد.

گروهبان پلیس نیووست گفت: “دلیل کسی برای انجام این کار هر چه که باشد، آنها باید بدانند که با این دزدی ها جوانان ما، ورزشکاران و جامعه ما را به طور کلی محروم می کنند.” آندری لیور.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

از ساکنان اطراف پارک گریمستون خواسته می شود دوربین مداربسته خود را برای مشاهده فیلمی که دزدی ها را نشان می دهد، بررسی کنند. از هر کسی که اطلاعاتی دارد خواسته می شود با شماره 5411-525-604 با پلیس تماس بگیرد.

jruttle@postmedia.com


سایت ما را نشانه گذاری کنید و از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: اخباری را که باید بدانید را از دست ندهید — VancouverSun.com و TheProvince.com را علامت گذاری کنید و برای خبرنامه های ما در اینجا ثبت نام کنید.

شما همچنین می توانید با تبدیل شدن به یک مشترک دیجیتال از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: فقط با 14 دلار در ماه، می توانید دسترسی نامحدودی به The Vancouver Sun، The Province، National Post و 13 سایت خبری کانادایی دیگر داشته باشید. با اشتراک امروز از ما حمایت کنید: The Vancouver Sun | استان.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید