یک شیر غیرمذهبی به جرم مرگ پسران به دلیل ضرب و شتم به ۱۵ سال حبس ابد محکوم شد.


محتوای مقاله

ربکا گروسمن، اجتماعی و بشردوست ثروتمند کالیفرنیایی، روز دوشنبه به جرم مرگ دو برادر جوان در سال 2020 در گذرگاه لس آنجلس به 15 سال حبس ابد محکوم شد.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

گروسمن 60 ساله در ماه فوریه توسط هیئت منصفه به دو فقره قتل، قتل غیرعمد و سهل انگاری فاحش در قتل مارک اسکندر 11 ساله و ژاکوب اسکندر 8 ساله و تعداد دیگری از ضرب و شتم محکوم شد که منجر به این شد. مرگ

دادستان حداکثر 34 سال تا حبس ابد را خواستار شد. جورج گاسکون، دادستان ناحیه لس آنجلس روز دوشنبه گفت که “عمیقاً از نتیجه ناامید شده است.” گروسمن به پرداخت 47161.89 دلار به خانواده قربانیان محکوم شد.

گروسمن، که بنیاد سوختگی گروسمن را به همراه همسرش پیتر، جراح پلاستیک برجسته لس آنجلسی و پزشک سوختگی تأسیس کرد، در طول محاکمه و محکومیت خود استدلال کرد که دو پسر را ندیده است که با والدین خود در یک گذرگاه مشخص شده از خیابان عبور می کنند.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

در بیانیه ای در آن زمان، پلیس گفت که او با “سرعت بیش از حد” در روستای Westlake رانندگی می کرد. آنها گفتند که او پس از تصادف به رانندگی ادامه داد و در نهایت حدود یک چهارم مایل دورتر متوقف شد.

رئیس بخش کلانتری شهرستان لس آنجلس، آلن کاستلانو، دوشنبه گفت: «این مرد با اقدامات بی‌ملاحظه‌اش که در نهایت خانواده‌ای را نابود کرد و دو فرزند را از آینده درخشان‌شان محروم کرد، بی‌اعتنایی کامل به جان و امنیت دیگران در جامعه ما نشان داد.»

در این یادداشت، دادستان ها برای حداکثر مجازات استدلال کردند و گروسمن را به نشان دادن “برتری خودشیفته” متهم کردند و گفتند که او هیچ پشیمانی نشان نداده و مسئولیت سقوط هواپیما را بر عهده نگرفته است.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

آنها نوشتند: “او زندگی ممتازی داشت و به وضوح احساس می کرد که ثروت و شهرت او آزادی او را می خرد.”

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

گروسمن در نامه ای به والدین پسران که به عنوان مدرک در حکم دادستانی گنجانده شده است، نوشت: «بسیار متاسفم که برای شما به عنوان یک هیولا معرفی شده ام. من همیشه آن ثانیه متحول کننده زندگی ام را تا آخر عمر به یاد خواهم داشت. هر روز. من هنوز کابوس می بینم. او گفت که تلاش های قبلی او برای ابراز پشیمانی “تحقیق شده” بوده است.

وکیل گروسمن، جیمز اسپرتوس، بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

در دادگاه، دادستان شواهدی را ارائه کردند که نشان می‌داد ضبط در خودروی شاسی‌بلند مرسدس گروسمن نشان می‌دهد که او در ثانیه قبل از تصادف با پایش روی زمین به سرعت 81 مایل در ساعت می‌رسد. سرعت مجاز در منطقه مسکونی 45 مایل در ساعت بود.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

پزشک قانونی مایکل هیل شهادت داد که SUV او با نیرویی برابر با نیرویی معادل یک ماشین که 12 طبقه بالای سر آنها سقوط می کند، به آنها برخورد کرده است.

گروسمن سابقه محکومیت قبلی نداشت، اما یادداشت دادستان به تعدادی از تخلفات رانندگی، از جمله تخلفات سرعت غیرمجاز اشاره کرد که به اوایل دهه 2000 بازمی‌گردد.

توسط ویراستاران توصیه شده است

در طول محاکمه، ادعا شد که او حداقل دو مارگاریتا نوشیده و اوایل روز والیوم مصرف کرده است، و کارشناسان شهادت دادند که احتمالاً ظرفیت ذهنی و واکنش‌های فیزیکی او مختل شده است.

شاهدان متعددی شهادت دادند که او قبل از تصادف به‌طور نامنظم و با سرعت بیش از حد رانندگی می‌کرد، از جمله اینکه گفته می‌شد هنگام تلاش برای عبور از یک خودرو به مسیر دوچرخه سواری منحرف شده است.

دادستان ها گفتند که او با اسکات اریکسون، راننده مرسدس مشکی و دوست پسرش در آن زمان، “بازی مرگبار تعقیب و گریز” انجام داده است.

از دست دادن این دو زندگی بیگناه خانواده آنها و جامعه ما را ویران کرده است. گاسکون در بیانیه ای گفت: بی اعتنایی آشکار خانم گروسمن به جان انسان ها یادآور عواقب وخیم رانندگی غیرمسئولانه است.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید