آتش سوزی چهار دستگاه اعلام حریق به کلیسای تاریخی سنت آنا آسیب زیادی وارد کرد


محتوای مقاله

گروه های آتش نشانی بخش عمده آتش سوزی چهار زنگ هشدار را صبح یکشنبه خاموش کردند که به کلیسای انگلیکن سنت آن، یک مکان تاریخی ملی که آثاری از “هنرمندان برجسته کانادایی” از جمله گروه هفت را در خود جای داده است، آسیب جدی وارد کرد.

محتوای مقاله

پلیس تورنتو در روز X حوالی ساعت 8 صبح گفت که گزارش‌هایی مبنی بر آتش‌سوزی در کلیسایی در خیابان گلادستون، در غرب مرکز شهر دریافت کرده‌اند، و شیشه‌ها می‌شکنند و دود شدیدی از ساختمان می‌آید.

محتوای مقاله

حساب کاربری X Service درست قبل از ساعت 10 صبح منتشر کرد: “آتش سوزی اصلی توسط خدمه ای که با آتش سوزی های نقطه ای مبارزه می کردند مهار شد.” «هیچ قربانی وجود ندارد. انتظار می رود خدمه و حمل و نقل در محل باقی بمانند. در صورت امکان از این منطقه اجتناب کنید.”

سخنگوی آتش نشانی تورنتو، دیپاک چاگر، به Canadian Press گفت که “هیچ نشانه ای مبنی بر نجات چیزی” در این ساختمان وجود ندارد، اگرچه مفقود شدن آثار نمادین تایید نشده است.

به گفته مقامات، خدمه بخش عمده آتش را خاموش کردند.

کلیسای سنت آن به سبک احیای بیزانس در اوایل دهه 1900 ساخته شد و طبق وب سایت آن در سال 1996 به عنوان یک مکان تاریخی ملی تعیین شد. همچنین حاوی “مجموعه ای قابل توجه از نقاشی های هنرمندان برجسته کانادایی، از جمله سه عضو گروه هفت” است.

– با فایل‌هایی از The Canadian Press

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذاریددیدگاهتان را بنویسید