تدابیر شدید امنیتی، تظاهرکنندگان در مراسم راهپیمایی با اسرائیل.


محتوای مقاله

هزاران نفر از اعضای جامعه یهودی تورنتو روز یکشنبه به عنوان بخشی از یک رویداد سالانه طرفدار اسرائیل که در بحبوحه تشدید تدابیر امنیتی و اعتراضات متعدد برگزار می‌شود، در خیابان‌های تورنتو راهپیمایی کردند.

محتوای مقاله

درخواست متحد یهودی میزبان سالانه پیاده روی با اسرائیل است که شامل یک پیاده روی 5 کیلومتری و جشنواره در بخش شمالی شهر است.

راهپیمایان که انتظار می‌رود تعداد آنها بی‌سابقه باشد، پرچم‌های اسرائیل را به اهتزاز درآوردند و پلاکاردهایی را حمل می‌کردند که گروگان‌هایی را در حمله حماس در 7 اکتبر 2023 نشان می‌دادند که جرقه جنگ اخیر با اسرائیل را برانگیخت.

توسط ویراستاران توصیه شده است

پلیس تورنتو گفت که با تعیین مکان‌های خاص برای کسانی که قصد اعتراض به این رویداد را دارند تلاش می‌کنند «از رویارویی خودداری کنند» و هشدار داد که هرکسی که رفتار مجرمانه داشته باشد دستگیر خواهد شد. افسران بسیاری از ادارات پلیس دیگر نیز در این مراسم حضور دارند و بسیاری از خیابان باتورست برای راهپیمایی مسدود شده است.

محتوای مقاله

راهپیمایان در اولین ساعت راهپیمایی با دو گروه از معترضان درگیر شدند و پلیس اتوبوسی را که در نزدیکی آن پارک شده بود مستقر کرد تا دید معترضان را به این مراسم مسدود کند. همزمان با عبور گروه‌ها، شعارهای “آزاد، فلسطین آزاد” و “آنها را به خانه بیاورید” به صدا درآمد.

یکی از گروه‌های طرفدار فلسطین که در طول مسیر ملاقات کرد، درخواست اظهارنظر را رد کرد.

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

نوح شاک از فدراسیون متحد درخواست‌های یهودی تورنتو بزرگ گفت که انتظار می‌رود «ده‌ها هزار نفر» در رویداد امسال شرکت کنند تا نشان‌دهنده تاب‌آوری در برابر «انفجار نفرت» که از ابتدای سال 2018 علیه جامعه یهودی این شهر صورت گرفته است. آخرین جنگ

در میان شرکت کنندگان «راهپیمایی با اسرائیل» نیز افرادی هستند که خانواده هایشان توسط حماس به گروگان گرفته شده بودند.

چندین گروه به نمایندگی از یهودیان مخالف اقدامات اسرائیل در غزه از اعضای جامعه می خواهند تا صبح امروز با دانشجویان در اردوگاه حامی فلسطین در پردیس دانشگاه تورنتو بنشینند.

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید