ترامپ باید تحت یک مصاحبه آزمایشی قرار گیرد، مرحله ای اجباری قبل از صدور حکم


محتوای مقاله

به گفته سه نفر از آشنایان با این طرح، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا قرار است روز دوشنبه با افسران مشروط در نیویورک مصاحبه کند.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

به گزارش آسوشیتدپرس، ترامپ این مصاحبه را از طریق ویدئو کنفرانس کامپیوتری از محل اقامت خود در کلوب مار-آ-لاگو در پالم بیچ فلوریدا انجام خواهد داد. آنها به شرط ناشناس ماندن صحبت کردند زیرا مجاز به افشای علنی برنامه های خود نبودند.

یکی از وکلای ترامپ به نام تاد بلانچ در این مصاحبه حضور خواهد داشت. افراد محکوم به جنایت در نیویورک معمولاً بدون وکیل با مقامات مشروط ملاقات می کنند، اما قاضی پرونده ترامپ، خوان مرکان، روز جمعه در نامه ای گفت که اجازه حضور بلانچ را می دهد.

هدف معمول مصاحبه آزمایشی قبل از صدور حکم، تهیه گزارشی است که به قاضی اطلاعات بیشتری در مورد متهم بدهد و احتمالاً به تعیین مجازات مناسب برای جرم کمک کند.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

چنین گزارش هایی معمولاً توسط یک افسر مشروط، مددکار اجتماعی یا روانشناس شاغل در بخش آزمایشی تهیه می شود که با متهم و احتمالاً خانواده و دوستان شخص و همچنین افرادی که تحت تأثیر جرم قرار گرفته اند مصاحبه می کند.

گزارش های حضوری شامل سابقه شخصی، سوابق کیفری و توصیه های محکومیت متهم است. همچنین شامل اطلاعاتی در مورد شغل و هرگونه مسئولیت برای مراقبت از یکی از اعضای خانواده خواهد بود. همچنین فرصتی برای متهم است که بگوید چرا معتقد است مستحق مجازات سبک تری است.

هیئت منصفه ترامپ را به جعل سوابق تجاری در کمپین انتخاباتی خود به عنوان بخشی از طرحی بزرگتر برای خرید سکوت افرادی که می توانستند داستان های شرم آور درباره او در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری 2016 بگویند، مجرم تشخیص داد. یک پرداخت 130000 دلاری به استورمی دنیلز بازیگر پورنو تعلق گرفت که ادعا می کرد با ترامپ رابطه جنسی داشته است که او آن را رد کرد.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

ترامپ، نامزد احتمالی جمهوری‌خواه ریاست‌جمهوری، می‌گوید از هر گونه تخلفی بی‌گناه است و این پرونده جنایی برای آسیب رساندن به شانس او ​​برای بازپس‌گیری کاخ سفید مطرح شده است.

استفان چنگ، سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ روز یکشنبه در بیانیه‌ای گفت که متحدان دموکرات رئیس‌جمهور جو بایدن «به تشدید شکار جادوگران ادامه می‌دهند و بیشتر از اختیارات دفاتر خود برای مداخله در انتخابات ریاست‌جمهوری سوء استفاده می‌کنند».

او گفت: «رئیس‌جمهور ترامپ و تیم حقوقی‌اش در حال حاضر اقدامات لازم را برای به چالش کشیدن و شکست پرونده قضایی غیرقانونی در منهتن انجام می‌دهند.

مرچن زمان صدور حکم برای ترامپ را در 11 جولای برنامه ریزی کرد. او قدرت اعمال طیف وسیعی از مجازات‌ها را دارد که از مجازات مشروط و خدمات اجتماعی تا چهار سال حبس را شامل می‌شود.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید