دانشگاه هوارد پس از ویدئو، روابط خود را با شان “دیدی” کامبز قطع کرد


محتوای مقاله

دانشگاه هاوارد روابط خود را با شان “دیدی” کامبز قطع می کند، مدرک افتخاری را که به او اعطا شده بود لغو می کند و برنامه بورسیه تحصیلی به نام او را به دنبال ویدئویی که به تازگی منتشر شده در سال 2016 که در آن به نظر می رسید به خواننده R&B، کیسی حمله می کند، منحل می کند.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

هیئت امنای دانشگاه در بیانیه‌ای اعلام کرد: رفتار آقای کامبز همانطور که در ویدیوی اخیراً منتشر شده به قدری با ارزش‌ها و باورهای اصلی دانشگاه هوارد ناسازگار است که او دیگر شایسته بالاترین افتخار این مؤسسه تلقی نمی‌شود. بیانیه.

در بیانیه آمده است که هیئت به اتفاق آرا روز جمعه به بازگرداندن مدرک افتخاری Combs که در سال 2014 دریافت کرده بود، رأی داد. این پذیرش کلیه افتخارات و امتیازات مرتبط با مدرک را لغو می کند. بر این اساس، هیئت دستور داد که نام او از تمامی سوابق فهرست مدارک افتخاری دانشگاه هوارد حذف شود.»

هیئت مدیره همچنین به مدیران دانشگاه دستور داد تا روابط مالی خود را با Combs از جمله بازگرداندن 1 میلیون دلار موقوفه، پایان دادن به برنامه بورسیه تحصیلی و لغو قرارداد تعهد سال 2023 با بنیاد شان کامبز قطع کنند.

تبلیغات 3

محتوای مقاله

آسوشیتدپرس روز شنبه ایمیلی را ارسال کرد و خواستار اظهارنظر برای سخنگوی Combs شد.

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

ماه گذشته، کامبز اعتراف کرد که در سال 2016 پس از انتشار ویدئویی از این حمله، دوست دختر سابقش، کیسی را در راهروی هتل کتک زد. او در یک بیانیه ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شد، گفت که “صمیمانه متاسفم” و اقداماتش “غیر قابل توجیه” است.

“من مسئولیت کامل کارهایم را در این ویدئو می پذیرم. زمانی که این کار را کردم منزجر شدم. کامبز گفت: من اکنون منزجر شده ام.

شکایتی که سال گذشته توسط Cassie با نام قانونی کاساندرا ونتورا تنظیم شد، موجی از پرونده های مشابه و اتهامات عمومی علیه Combs را برانگیخت. این ادعا پذیرفته شد.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید