رقابت شهرداری میسیساگا ناگهان خیلی نزدیک به نظر می رسد


محتوای مقاله

نظرسنجی‌ها در رقابت‌های شهرداری میسیساگا نشان می‌دهد که انتظار می‌رود پیروزی آسانی برای کارولین پریش، سیاستمدار کهنه‌کار باشد، بسیار نزدیک به آن است.

اکثر نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند که نماینده قدیمی شورا و نماینده سابق لیبرال و مستقل با یک امتیاز برتری نسبت به رقیب خود دیپیکا دامرلا، اما با وجود سایر رقبای قدرتمند، هیچ کس مطمئن نیست که وقتی نتایج رسمی در روز دوشنبه اعلام می‌شود، این وضعیت چگونه خواهد بود.

محتوای مقاله

استیون داسکو و آلوین تجو نیز عملکرد خوبی داشتند.

هر کسی که برنده شود، پس از اینکه بانی کروبی این پست را ترک کرد تا رهبری حزب لیبرال استانی را ترک کند و در نهایت با داگ فورد محافظه کار مترقی برای تصدی پست نخست وزیری رقابت کند، دو سال آینده را به عنوان شهردار به پایان خواهد رساند.

هر یک از نامزدهای شورا که به دنبال جایگزینی او هستند، دارای مهارت ها و حوزه های قوی است.

توسط ویراستاران توصیه شده است

یک جنبش “هر کس به جز پریش” وجود داشته است، اما این تصور نیز وجود دارد که سایر نامزدها می توانند رای را تقسیم کرده و به او پیروز شوند.

رای دهندگان تصمیم خواهند گرفت.

این انتخابات مهمی است زیرا میسیساگا در میان 10 شهر بزرگ کانادا قرار دارد، اما زمین کمی برای توسعه دارد زیرا از حومه تورنتو به شهر شلوغ خود تبدیل می شود.

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

برای 36 سال، این هدف شهردار افسانه ای هازل مک کالیون بوده است.

کروبی از مک کالیون برای شهرداری حمایت کرد، اما هر کسی که شهردار جدید شود، مسیر خود را برای شهر ترسیم خواهد کرد.

در روز دوشنبه، چشمان زیادی به این انتخابات معطوف خواهد شد، زیرا این انتخابات واقعاً یک ولگردی است که در آن هر یک از نامزدهای برتر می توانند از دایره قاضی عالی خارج شوند.

این مسابقه ای برای پیروزی است.

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید