رودئو از حصار در ورزشگاه اورگان می پرد، قبل از اینکه گرفتار شود به 3 ضربه می زند


محتوای مقاله

خواهران، اوری – مقامات گفتند که یک گاو نر سواری از حصاری در یک میدان اورگان پرید و از یک منطقه امتیاز پارکینگ عبور کرد و قبل از تعقیب پاروزنان حداقل سه نفر را مجروح کرد.

محتوای مقاله

شنبه شب، جمعیت در هشتاد و چهارمین سیسترز رودئو در سیسترز سیتی آهنگ «خدا برکت ایالات متحده آمریکا را» لی گرین‌وود را خواندند، که اکثراً با چراغ قوه‌های تلفن همراه روشن در حالی که گاو نر در اطراف رینگ می دوید، قبل از اینکه آخرین جذابیت گاو نر در شب باشد. بر اساس ویدیوی فیلم‌برداری شده توسط طرفداران، از حصار پرید.

سایر ویدیوهای منتشر شده در فضای مجازی نشان می‌دهد که گاو نر در حال دویدن در منطقه امتیازات، کوبیدن یک سطل زباله و وادار کردن مردم به تقلا کردن است. گاو مردی را از روی زمین بلند کرد، او را از انتها چرخاند و قبل از اینکه روی زمین بیفتد از شاخ هایش پرید.

KTVZ-TV گزارش داد که انجمن خواهران رودئو روز یکشنبه بیانیه ای منتشر کرد که گفت سه نفر “توسط گاو نر زخمی شدند که دو نفر از آنها به بیمارستان محلی منتقل شدند.” انجمن گفت که متخصصان دام های رودئو، گاو نر را در نزدیکی آغل گاو محکم کرده و آن را در مزرعه ای قرار دادند.

محتوای مقاله

جاشوا اسپانو، گروهبان کلانتر شهرستان دشوتس گفت که چندین خودروی اورژانس به محل حادثه فراخوانده شدند. ستوان جیسون جینز یکشنبه به KTVZ گفت که معاونان یک بیمار را با جراحات غیرتهدید کننده به بیمارستان بردند و یکی از معاونان نیز در حین پاسخ به فرار گاو آسیب دید.

دانیل اسمیترز با چراغ قوه تلفن همراهش در میان طرفداران رودئو بود، در حالی که گاو نر به نام اتوبوس پارتی با دو سوار سوار بر اسب در رینگ حرکت می کرد و جمعیت در حال آواز خواندن بود و با موسیقی تاب می خورد.

اسمیترز می‌گوید: «پس از حدود 30 ثانیه، ایستادم و به آن نگاه کردم و با خودم فکر کردم، این خیلی زیباست که ویدیو نداشته باشم.» او گفت که او چراغ قوه را خاموش کرد و “شروع به ضبط گاو نر کرد، فقط او را دنبال کرد، حلقه خود را انجام داد، و هنگامی که او شروع به دور زدن حلقه دوم خود در ویدیوی من کرد، از بالای حصار پرواز کرد”.

انجمن حرفه‌ای کابوی‌های رودئو گفت که حادثه روز شنبه یادآور این بود که «در حالی که رودئو یک ورزش بسیار سرگرم‌کننده است، اما در موارد بسیار نادر می‌تواند خطراتی را نیز به همراه داشته باشد».

این انجمن گفت: “PRCA افکار و آرزوهای ما را به همه کسانی که در این حادثه وحشتناک و بسیار نادر آسیب دیده اند یا به گونه ای دیگر متاثر شده اند، گسترش می دهد.”

با مقامات خواهران رودئو تماس گرفته نشد تا بپرسند آیا تحقیقاتی در این زمینه برنامه ریزی شده است یا خیر.

اجرای نهایی رودئو در روز یکشنبه طبق برنامه پیش رفت.

خواهران تقریباً در 39 کیلومتری شمال غربی بند، اورگان واقع شده است.

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید