زندایا نیویورکی هایی دارد که آرزوی یک تابستان سه گانه را دارند


ماجراهای جنسی الهام‌بخش فیلم رقیب در سیب بزرگ: گزارش

محتوای مقاله

اسمش را بگذارید تابستان سه نفری در شهری که هرگز نمی خوابد.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

برخی از نیویورکی ها می گویند که شرکت سه نفره دنبال فیلم “Manage à trois” است. متقاضیان.

روبی آرچبولد، 27 ساله، ساکن اپر ایست ساید، گفت: “من نمی دانم که آیا این سه نفر را در ناخودآگاه ما سوراخ می کند.” نیویورک پستبا استناد به خرابی باکس آفیس مثلث عشق.

متقاضیان با بازی Zendaya، Josh O'Connor و Mike Feist و جزئیات مثلث عشقی بین سه تنیس باز. یک صحنه وابسته به عشق شهوانی، بازیگر نقش اول زن را نشان می دهد که با همبازی های مرد خود یک بازی سه نفره را به اشتراک می گذارد.

این فیلم الهام‌بخش هزاران میم در شبکه‌های اجتماعی بود و یکی از کارشناسان را بر آن داشت تا فصل آینده را «تابستان سه‌گانه» بنامد.

با گرم شدن هوا در سیب بزرگ، دمای بین صفحات نیز افزایش می یابد.

توسط ویراستاران توصیه شده است

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

من تازه با سه نفره هستم. اولین مورد من حدود یک ماه و نیم پیش بود. پیام.

دستیار مدیر تماشا کرد متقاضیان دو بار در سینماها، آن را یکی از “فیلم های مورد علاقه خود در سال” نامید. او اولین بار سه نفری خود را از طریق یک برنامه دوستیابی به نام Feeld برای کسانی که “علاقه مند به غیرتک همسری اخلاقی، چند همسری، رابطه جنسی معمولی، تاب خوردن و دیگر مدل های رابطه جایگزین و ترجیحات جنسی هستند” ترتیب داد.

فیلد گفت که جستجو برای سه نفره در دو سال گذشته 119 درصد افزایش یافته است – و مورد تحسین قرار گرفت متقاضیان تا فیلمنامه جنسی به جریان اصلی تبدیل شود.

آنا کیرووا، مدیر عامل Feeld، گفت: «فرهنگ جریان اصلی در نهایت به اندازه کافی راحت است که اجازه می دهد برخی از خواسته های پنهانی مردم درک شوند، و به انتخاب های مختلف احترام گذاشته و آنها را جشن می گیرند. پیام.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

یک زن مجرد به نام آرچبولد گفت که به دنبال یک تابستان خودجوش است.

آرچبولد می‌گوید: «شما با چماق‌بازی‌تان بیرون می‌روید و بعد او به دوست (زن) شما سر می‌زند، شما مست هستید، و این اتفاق می‌افتد – با هم به خانه راه می‌روید.»

“من فکر می کنم چیزی جنسی در مورد دیدن دوست و پیوند شما به این شکل وجود دارد. من معمولاً آدم حسودی نیستم و فکر می‌کنم رابطه جنسی فقط می‌تواند رابطه جنسی باشد، بنابراین انجام با هم سرگرم‌کننده است.”

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

در همین حال، شخصی به نام کلی گفت که سه نفری با دو مرد «یکی از بزرگترین خیالات او بود.

او می‌گوید: «من تنش‌های جنسی بسیار بیشتری را در فیلمی با دو زن «راست» می‌بینم و فکر می‌کنم قطعاً جایی برای تنش جنسی مردانه «راست» در فیلم وجود دارد. من همه طرفدار این هستم که «مردان طبیعی» به اندازه دیگران در مورد تمایلات جنسی خود شفاف و روان باشند.»

ممکن است کلی به مردی به نام ویل بلیک علاقه مند باشد. مرد 35 ساله گفت پیام او به “سه نفری شیطان” علاقه مند است، یک اصطلاح عامیانه برای مرد-مرد-زن مناژ یک trois.

این وکیل شرکتی که در Lower East Side زندگی می‌کند و دگرجنس‌گرا است، قبلاً با دو زن به طور همزمان خوابیده است، اما برای سناریوهای دیگر باز است.

او در مورد انرژی جنسی شهر گفت: “در تابستان فاسد می شود.”

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید