مکس دومی با کریگ بروبه صحبت می کند و دوست دارد برای او بازی کند


آخرین اخبار لنس هورنبی را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید

محتوای مقاله

دومی و بروبه روی یک نیمکت تورنتو؟

تبلیغات 2

محتوای مقاله

این دوتا مطمئناً 25 سال پیش، زمانی که تی دومی به عنوان مجری لیفز در دوران اوج خود بود و کریگ بروبه کارت مبارزه NHL خود را پر می کرد، ترس را به دشمنان وارد می کرد.

جالب اینجاست که ماکس دومی توسط بروبه مربیگری می شود، مسابقه ای که در بهشت ​​هاکی ساخته شده است. در طول یک بازی Rangers-Flyers در دهه 1990 و در دوران تصدی Domi به عنوان یک Maple Leaf، تای و کریگ چندین رسوایی داشتند.

دومی گفت: من شف را از طریق پدرم می شناختم خورشید در جریان “برجستگی تابستان” خود به عنوان سفیر بنیاد تحقیقات دیابت نوجوانان در پیاده روی صبح یکشنبه در پارک Seton تورنتو. او مربی بزرگی است، فردی بزرگ که پسران را مسئول می‌داند. و او برنده (جام استنلی) شد. او برای مدت طولانی بازی را درست انجام داد و بهترین هم تیمی بود.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

“بله، ما صحبت کردیم (دومی از گفتن اینکه چه کسی اولین تماس را پس از اینکه بروبه به عنوان جانشین شلدون کیف در 17 می انتخاب شد، خودداری کرد). همه بچه ها در رختکن، کارکنان، از حضور او در هر روز سود می برند. او در اطراف خود حضور دارد، منظور او تجارت است.

چه من اینجا باشم چه نباشم، او دقیقاً همان چیزی است که این تیم برای برداشتن گام بعدی به آن نیاز دارد.”

مانع بالقوه در همه اینها واقعاً مسئله باقی ماندن Domi یک برگ پس از 1 جولای است. بعد از حضور با هفت تیم در NHL خیلی قبل از 30 سالگیهزار دومی آرزوی تولد بیش از یک فصل را در زادگاهش دارد، به خصوص پس از چشیدن طعم فصل 2023-24 که تا باخت در وقت اضافه در بازی 7 به بوستون ادامه داشت.

پس از شروعی آهسته، دومی جایگاه خود را در بال آستون متیوز پیدا کرد و در مجموع در 33 بازی از اواسط فوریه تا بازی 5 سری، 27 بازی از 51 بازی را کسب کرد. در مجموع بهترین فصل او نبود، اما ویژگی های ناملموس او، از جمله حضور فیزیکی او، بخشی از 118 دقیقه پنالتی بود.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

دومی گفت: “من می دانم که نماینده من (جاد مولداور، همان متیوز) با (مدیر کل برد ترلیوینگ) صحبت کرده است، اگرچه باید این بحث را در خانه ادامه دهم.” «آنچه خواهد بود خواهد بود، اما من هنوز از هر ثانیه به عنوان لیست لذت می بردم. من می خواهم برگردم، این یک سازمان خاص است، یک گروه خاص از بچه ها.”

Domi در حال بازی برای یک قرارداد یک ساله با ایالات متحده به ارزش 3 میلیون دلار بود، و اعتقاد بر این است که برگها باید حداقل یک میلیون دیگر هزینه کنند اگر بخواهند او را حفظ کنند. در آخرین اظهارات Treliving به خبرنگاران در انجمن پیشاهنگی NHL در بوفالو در مورد Domi، فوروارد تایلر برتوزی و سایر UFAهای برجسته مانند ایلیا سامسونوف، جنرال موتورز گفت که هر قرارداد جدیدی «باید برای آنها و ما کارساز باشد. کیک وجود دارد، و فقط کافی است به اطراف بروید.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

دومی گفت: “ما چند نفر داریم که پیشرفت کرده اند.” و برخی از آن نیز در حال بهتر شدن هستند. این فقط یکسان نیست. شما همچنین سعی کنید در این روند بهتر شوید. پس ببینیم.”

با قضاوت بر اساس ترکیب جوانان با ژاکت های لیف در روز یکشنبه و کسانی که برای شنیدن سخنرانی الهام بخش دومی در مورد زندگی با دیابت نوع 1 آمده بودند، هیچ آدرس بهتری برای او در خارج از یخ وجود ندارد. چند کودک برای پیاده روی 3K – 5K دستکش هاکی پوشیدند و دومی نوجوان نوع 1 راج هیوتین را روی صحنه معرفی کرد که اولین بار در سن 7 سالگی با او آشنا شد و اکنون در بخش “A” برای گروه Goulding Park Rangers GTHL بازی می کند.

دومی گفت: “من دوست دارم روز را با افراد مبتلا به نوع 1 به اشتراک بگذارم و به آنها نشان دهم “هی، من دارم رویای خود را زندگی می کنم و شما هم می توانید.” و پدر و مادرشان را ملاقات کنید تا نور انتهای تونل را به آنها نشان دهید.

تبلیغات 6

محتوای مقاله

من بیشتر از هر پزشک یا متخصصی (از طریق صحبت کردن) با افرادی که نوع 1 دارند یاد می‌گیرم. این بچه ها برای من ارزش زیادی دارند و من برای آنها بازی می کنم. آنها امتداد من هستند و من می خواهم باعث افتخار آنها باشم، با گفتن داستان خود به آنها نشان دهم چه کاری می توانید انجام دهید.

“یک روز ممکن است یکی از آنها هاکی NHL نیز بازی کند، هرگز نمی دانید. این هر چیزی است که می خواهید باشید: معلم، کارگر پارک، هر کاری که می خواهید انجام دهید علیرغم اینکه یک نوع 1 هستید. به عنوان یک منهای بزرگ یا ستاره در زندگی شما مشخص شده است، اما می توانید با طرز فکر درست آن را به مثبت تبدیل کنید. تیم مناسب اطراف شما.”

روز یکشنبه، لیانا، مادر دومی، خواهران و دوست دخترش – “کل تیم سنگ من است” – در این مراسم حضور داشتند. مکس برای همیشه از لیان سپاسگزار است که ساعت 3 صبح از خواب بیدار شد تا در سن 12 سالگی به او انسولین تزریق کند. به تازگی آن را با Dexcom-g7، یک حسگر به اندازه اثر انگشت که خواندن قند در زمان واقعی را به تلفن هوشمند یا تماشا از طریق یک برنامه هر پنج دقیقه یکبار همکاری می کند.

تبلیغات 7

محتوای مقاله

با این حال او باید هر روز طبق برنامه ای تلاش کند تا داروهایش آماده باشد و زیر نظر کادر آموزشی باشد. او شش روز متوالی صبحانه و ناهار یکسانی می خورد، معمولاً سرشار از چربی و پروتئین است و به خود اجازه می دهد تا در روز یکشنبه غذا بخورد.

او همچنین باید مراقب طول تمرین و زمان ریکاوری باشد. او گفت که هم تیمی هایی مانند ماتیوس، میچ مارنر و سامسونوف همیشه پشتیبان خود هستند تا اطمینان حاصل کنند که به نیازهای غذایی خاص، به ویژه در جاده، رسیدگی می شود.

31خ رویداد سالانه JDRF یکی از 15 رویداد جمع آوری کمک های مالی در سراسر کانادا در این ماه است که نزدیک به 300000 شرکت کننده در هر سنی را جذب می کند که امیدوارند اکنون زندگی خود را بهبود بخشند و بهبود بخشند.

روث کاپلوس، مدیر محتوای ملی JDRF، گفت: “هدف این است که خودمان و نوع 1 را از تجارت خارج کنیم.”

lhornby@postmedia.com

X: @sunhornby

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید