«پسران بد: سوار یا بمیر» با 56 میلیون دلار بازگشت ویل اسمیت را افزایش داد


محتوای مقاله

نیویورک – «پسرهای بد: سوار یا بمیر»، چهارمین قسمت از مجموعه کمدی ویل اسمیت و مارتین لارنس، آخر هفته گذشته با حدود 56 میلیون دلار در سینماها اکران شد و به هالیوود یک موفقیت تابستانی بسیار مورد نیاز و بزرگترین موفقیت اسمیت از آن زمان را داد. او در مراسم اسکار به کریس راک مشت زد.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

با توجه به بازار ناامیدکننده باکس آفیس تابستان امسال و تاثیر کمتر مطمئن اسمیت در گیشه، انتظارات برای Ride or Die وجود داشت. با این حال، در پایان، انتشار سونی پیکچرز بسیار نزدیک یا کمی بالاتر از پیش‌بینی ردیابی بود.

Drive or Die به تهیه کنندگی جری بروکهایمر و کارگردانی عادل الاربی و بلال فلاح، اولین آزمون تئاتری اسمیت از زمان اجرای بی‌نظیر او در فیلم The Rock در سال 2022 است که باعث محرومیت 10 ساله او از اسکار شد. Bad Guys در آن زمان در حال توسعه بود و برای لحظه ای متوقف شد، اما در نهایت با بودجه ای در حدود 100 میلیون دلار اکران شد.

اسمیت در فیلم Apple's Emancipation بازی کرد، اما این فیلم که در اواخر سال 2022 اکران شد، قبل از پخش تنها با یک اکران متوسط ​​در سینما مواجه شد.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

این بار، اسمیت تا حد زیادی از مصاحبه های روحی و روانی با چشمانش به اسکار اجتناب کرد، در عوض تور تبلیغاتی فرش قرمز از مکزیک به عربستان سعودی را آغاز کرد، جایی که او در اولین نمایش هالیوود این کشور شرکت کرد. اسمیت، 55 ساله، که سال ها یکی از محبوب ترین ستاره های هالیوود بوده است، در The Tonight Show Starring Jimmy Fallon، سریال یوتیوب Hot حضور پیدا کرد و در روز جمعه در لس آنجلس ظاهری غافلگیرکننده داشت. تئاتر

با ناامیدی‌های «Bad Guys» در ماه می، مانند «Furiosa: A Mad Max Saga» و «The Fall Guy» – که هر دو با وجود نقدهای بسیار خوب، برای جذب خریداران بلیط تلاش کردند – افتتاحیه «Ride or Die» بسیار مهم تلقی می‌شود. یک برد آخر هفته برای تجارت سینما.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

پل درگارابدیان، تحلیلگر ارشد رسانه ای در Comscore می گوید: «این واقعیت که فیلم اجرای قدرتمندی داشت بهترین خبر ممکن است. به نظر می‌رسد تمام کارهایی که ما در چند هفته گذشته و تقریباً از ابتدای سال انجام داده‌ایم، به استثنای چند استثنا، تلاش کرده‌ایم بفهمیم که چرا فیلم‌های به ظاهر پرفروش و با بازبینی خوب در دسترس نیستند. . این جرقه ای را که صنعت منتظر آن بوده است روشن می کند.»

Ride or Die هنوز کاملاً مطابق با افتتاحیه فیلم قبلی پسران بد: پسران بد برای زندگی 2020 نبود. این فیلم که در ژانویه 2020 اکران شد، با 62.5 میلیون دلار اکران شد. پس از بسته شدن سینماها توسط بیماری همه گیر، این فیلم با 204 میلیون دلار در داخل پرفروش ترین اکران در آمریکای شمالی در آن سال بود.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

Ride or Die 48.6 میلیون دلار در سطح بین المللی اضافه کرد. اگرچه نقدها متفاوت بود (64٪ در Rotten Tomatoes)، تماشاگران با CinemaScore “A-” به فیلم نمره بالایی دادند. سیاه‌پوستان سینما 44 درصد از خریداران بلیت را تشکیل می‌دهند که بزرگترین گروه جمعیتی است.

در این فیلم که 29 سال پس از فیلم اصلی ساخته می شود، اسمیت و لارنس دوباره نقش خود را به عنوان کارآگاهان میامی بازی می کنند. خلاصه داستان حول محور کشف نقشه ای برای کادربندی کاپیتان پلیس فقیدشان (جو پانتولیانو) می باشد. در یکی از برجسته ترین صحنه های فیلم، لارنس به اسمیت سیلی می زند و او را «پسر بد» خطاب می کند.

با این حال، تئاترها به چیزهای بیشتری از Bad Guys: Ride or Die نیاز دارند تا کشتی را درست کنند. طبق گزارش Comscore، فروش بلیت نسبت به سال گذشته 26 درصد کاهش یافته و بیش از 40 درصد کمتر از کل فروش قبل از همه گیری است. آزمایش بزرگ آخر هفته آینده با انتشار Inside Out 2 پیکسار انجام می شود. پس از ارسال چندین نسخه از پیکسار به طور مستقیم به دیزنی پلاس، استودیو این بار وعده پخش سنتی و طولانی تئاتر را داده است.

تبلیغات 6

محتوای مقاله

برترین فیلم آخر هفته گذشته، فیلم گارفیلد، به رتبه دوم سقوط کرد. همچنین از سونی، این انیمیشن کمدی خانوادگی در سومین آخر هفته 10 میلیون دلار بلیت فروخت و مجموع فروش داخلی خود را به 68.6 میلیون دلار رساند.

دیگر اکران گسترده آخر هفته، The Watchers، نتوانست تماشاگران سینما را به خود جلب کند. این فیلم ترسناک به کارگردانی ایشانا نایت شیامالان، دختر ام نایت شیامالان، یک هنرمند 28 ساله فقیر در ایرلند را دنبال می کند. پس از نقدهای بد، انتشار Warner Bros. در 3351 سینما 7 میلیون دلار فروش کرد.

این به «کالی»، فانتزی رایان رینولدز درباره یک دوست خیالی اجازه داد تا در چهارمین آخر هفته اکران خود در گیشه جایگاه سوم را از آن خود کند و مجموع فروش داخلی پارامونت پیکچرز را به 93.5 میلیون دلار برساند. سیاره میمون ها که در پنجمین آخر هفته اکران خود در باکس آفیس 5.4 میلیون دلار فروش داشت، در رده پنجم قرار دارد. فروش داخلی آن 150 میلیون دلار و در سرتاسر جهان 360 میلیون دلار بود.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید