RHP Bowden Francis شروع خوبی داشت و چهار اینینگ بدون گل زد


آخرین اخبار فرانک زیکارلی را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید

محتوای مقاله

پس از هشت مسابقه قوی از کریس باسیت و یک عملکرد نخبه از کوین گاوسمن، از باودن فرانسیس خواسته شد تا کاری تقریبا غیرممکن را انجام دهد، زیرا بلو جیز آخرین بازدید خود از اوکلند کلیزئوم را با ادامه دادن به جایی که همتایانش در زمین بازی متوقف کردند به پایان رساندند.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

فرانسیس اولین ضربه ای را که در مسابقه لاستیکی روز یکشنبه این سری با آن روبرو شد روی یک اسپلیتر زد که حرکت زیادی داشت.

خود بازی حداقل از نظر نوسانات مومنتوم و درام اواخر بازی، تحرک زیادی داشت.

خفاش‌های تورنتو شروع خوبی داشتند، فقط با خشکسالی طولانی روبرو شدند تا اینکه دو تیم دالتون وارشاو و دیویس اشنایدر در اینینگ هشتم بزرگ شدند و جییز را از شرمندگی کامل نجات دادند.

در نهایت، بازی نیاز به اینینگ‌های اضافی داشت، یک کیفرخواست علیه Jays، که باید منطقه خلیج را بدون نوسان ترک می‌کردند.

با این حال، آنها پس از پیروزی 6-4 یکشنبه با برد سری کنار رفتند، اما همه چیز می توانست به راحتی به سمت دیگری پیش برود.

آیزایا کینر-فالفا آخرین بازی جیز در اوکلند را زمانی به یادماندنی کرد که در نوبت دهم، پایه ها را پاک کرد تا روز خود را با 5 RBI به بالاترین سطح حرفه ای خود پایان دهد، در حالی که روند ضربه های کلاچ او ادامه دارد.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

این یک مورد کلاسیک از یک بازی خیلی نزدیک بود، زیرا Jays می توانستند به راحتی بازی یکشنبه و سریال همراه با آن را ببازند، که غیرقابل توجیه و غیرقابل توضیح بود.

حتی زمانی که محدودیت های ناخوشایند کولیزئوم منجر به برخورد یوسی کیکوچی با تایلر سودستروم، بازیکن پایه اول A، تایلر سودرستروم شد، که در تلاش برای انجام خطا به سمت گودال جیز دوید، برخی از بدخواهان ظاهر شدند.

سرهای سردتر پیروز خواهند شد، مانند بلو جیز، که یک بازی زیر 0.500 با خوزه بریاس از دوشنبه برابر برورز به میلواکی می روند.

بازی یکشنبه نشان‌دهنده بازگشت فرانسیس به چرخه بود که پس از پیروزی روز شنبه توسط جان اشنایدر، مدیر نقل و انتقالات اعلام شد، زیرا باشگاه هنوز به دلیل مصدومیت آرنج الک مانوآ در پایان فصل، بازیکن پنجمی قانونی ندارد.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

در آخرین بازی خود، فرانسیس، که به تازگی از لیست مصدومان فعال شده بود، در باخت خانگی 10-1 مقابل بالتیمور اوریولز برای تسکین استفاده شد.

فرانسیس سال را به صورت چرخشی آغاز کرد و اجازه 12 ران ترکیبی و چهار ران خانگی را در دو شروع در برابر هیوستون و نیویورک یانکیز داد.

علیرغم مبارزات قبلی فرانسیس به وضوح فرصتی برای فرانسیس وجود دارد، اما خیلی چیزها به او بستگی دارد. بازکن‌ها هرگز کامل نیستند و نمی‌توان گفت که یاریل رودریگز، که به دوره بازپروری خود در خردسالان ادامه می‌دهد، در صورت فعال شدن چند اینینگ می‌تواند به بلو جییز بدهد.

در مجموع، این تمام چیزی بود که جیز می توانست از فرانسیس، که چهار اینینگ بدون گل به تیمش داد، امیدوار باشد. چیز زیادی نمی‌گوید، اما آغاز برای فرانسیس بهتر بود، شاید آغاز زمان‌های امیدوارکننده‌تر.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

اولین زمین زک پوپ برای تسکین فرانسیس، یک توپ ناپاک برای ضربه زدن، با مجموع بازی های بولپن در دو بازی اول یک سری که در آن چاد گرین یک هومر اول را در بازی نهم واگذار کرد، مطابقت داشت. اینینگ در باخت 2-1.

نیازی به گفتن نیست که همه چیز روی عرشه بود زیرا هر وسیله سالمی برای رهایی در دسترس بود.

پاپ به یک قرن حرفه ای Ks رسید (102).

Nate Pearson ششمین دوره را برای Jays آغاز کرد. پس از بازنشستگی اولین خمیر، پیرسون یک نوار لغزنده خوشمزه تحویل داد که برنت راکر آن را شکست و آن را تا ارتفاع 436 فوتی به سمت صندلی‌ها در قسمت مرکزی چپ پرتاب کرد.

در نوبت هفتم، ترور ریچاردز به میدان رفت.

یک پیاده روی و یک تک نفره به طور ناگهانی دو دونده را بدون هیچ کدام بیرون گذاشت. زمانی که A'ها در پایه دوم زمینگیر شدند، یک کیسه بانت دوندگان را به جلو برد و جییز را مجبور به ورود به میدان شد.

تبلیغات 6

محتوای مقاله

یک بلوپ تکی، که کاملاً در زمین کم عمق سمت چپ قرار گرفته بود، در دو نوبت به ارمغان آورد زیرا Jays خود را در کمبود یافتند.

انتخاب شد

یک روز پس از تماس او، اسپنسر هورویتز در سوراخ شماره 2 وارد ترکیب شد، در اولین ضربات خود به پایه رسید و با راه رفتن تا گلزنی در حالی که جیز به 29 بازی ضربه های زنجیره ای در اینینگ اول پایان داد. در دو نبرد رسمی، هورویتز شکست ناپذیر بود.

هورویتز در فینال سریال یکشنبه پیشتاز شد، نقشی که او در طول سه دوره تصدی خود در بافالو بیسونز ایفا کرده است.

اشنایدر در ترکیب اصلی ظاهر نشد. اشنایدر به عنوان یک ضربه زننده با یک اوت در اینینگ هشتم و دونده تساوی برای ورشو در پایه دوم وارد زمین شد. سپس وارشاو سوم شد و با فرار اشنایدر گل زد.

تبلیغات 7

محتوای مقاله

اشنایدر یک بازی دفاعی عالی در زمین چپ انجام داد وقتی که با یک توپ پروازی برخورد کرد که تقریباً در اینینگ نهم از دیوار خارج شد.

در زمین اول بازی، هورویتز برای رسیدن به پایگاه، مسیر مخالف را طی کرد و توسط میچ اسپنس، استارتر اوکلند، ضربه سختی خورد. هورویتز در یک انفرادی با یک گل به مقام دوم رسید، اما اینینگ با یک بازی دوگانه به پایان رسید.

بازی بدون گل در اینینگ اول به یک بازگشت.

هورویتز به پایگاه دوم بازگشت.

پس از یک شنبه نسبتاً غیرفعال، هورویتز در اوایل آزمایش مورد آزمایش قرار گرفت، زیرا او در حالی که دور از خورشید می‌دوید تا دومین بازی خود را از اولین اینینگ ثبت کند، یک شکار سخت انجام داد. او در زمین بازی وارد شد و در اینینگ سوم برای گلزنی یک دونده پرتاب کرد.

در حالی که موقعیت طبیعی او در پایگاه اول است، هورویتز در پایگاه دوم با بایسون ها شروع کرد. او در اینینگ هشتم بازی خوبی داشت تا فینال را ثبت کند.

fzicarelli@postmedia.com

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید