ابی عزیز: زن قصد ندارد به تجارت خانوادگی شوهرش بپیوندد


محتوای مقاله

ابی عزیز: خانواده شوهرم مدام از من می پرسند که چه زمانی کارم را رها می کنم و برای شوهرم کار می کنم؟ مادرشوهرم بیشتر دوران حرفه ای خود را برای پدر شوهرم در تجارت کوچک آنها کار کرده است. شوهرم اخیراً تجارت پدرش را خریده است که خیلی خوب پیش می رود.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

من در حرفه ام جاه طلب بوده ام و در حال بالا رفتن از نردبان شرکت هستم. من شوهرم را دوست دارم و هر دو به حرفه یکدیگر افتخار می کنیم. حقوق من به اندازه درآمدی است که شرکت او دریافت می کند. ما موافقیم که می‌خواهم شغلم را دنبال کنم و اگر شغلم را رها کنم، روی سبک زندگی ما تأثیر منفی خواهد گذاشت.

چگونه مودبانه به مردم بگویم که شغلم را رها نمی‌کنم بدون اینکه به نظر همسری بی‌حمایت یا پر از خودم باشم؟ – به جهت خود مطمئن است

مطمئن عزیز: فرض کنید خواستگار شما وقتی این سوال را می پرسد، منظور خوبی دارد. وقتی از آنها می پرسند، لبخند بزنید و به آنها بگویید که برنامه ای برای بازنشستگی ندارید و شوهرتان با ادامه کارتان کاملاً موافق است. سپس موضوع را عوض کنید.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

ابی عزیز: زنی که 40 سال است با او می شناسم و با او دوست بودم، کم کم تغییر کرد. او شروع به مشکلات سلامتی کرد و وقتی با من تماس می گیرد فقط در مورد بیماری ها و درمان خود صحبت می کند.

وقتی او موفق به بحث در مورد چیزهای دیگر می شود، به دیدگاه های سیاسی خود می پردازد که با دیدگاه من متفاوت است. سعی می‌کنم پیگیر باشم یا موضوع را عوض کنم، اما سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. الان با دیدن شناسه تماس‌گیرش می‌لرزم.

او دوستان دیگری هم دارد، بنابراین نمی‌دانم چرا این موضوع را به من تحمیل می‌کند. احساس می کنم دوستی ما به پایان رسیده است و دوست دارم با کمترین درد ممکن به پایان برسانم. چگونه میتونم اینو انجام بدم؟ – مورد استفاده در فلوریدا

گران قیمت استفاده شده: نباید خیلی سخت باشد. دفعه بعد که صحبت می کنید و او موضوع سیاسی را مطرح می کند، صحبت کنید و به او بگویید که نه تنها مخالفید، بلکه قصد دارید به نامزد حزب سیاسی مخالف رای بدهید. شرط می بندم مثل یک سیب زمینی داغ تو را رها می کند.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

ابی عزیز: من به آرامی راه خود را در مقطع فوق لیسانس طی کردم، یک درس در هر ترم. و حالا بعد از چهار سال طولانی بالاخره فارغ التحصیل می شوم. من در صنعتی کار می کنم که برای آن به مدرسه رفتم و می خواهم تعدادی از همکارانم را برای شام دعوت کنم تا جشن بگیرند. با اینکه دوست دارم قبوض همه را بپردازم، اما توان مالی ندارم.

چگونه می توانم دعوت را با درایت بیان کنم تا همه بدانند که من آنها را به شام ​​دعوت می کنم، نه از آنها درخواست بیرون رفتن؟ من نمی خواهم کسی به دلیل انتظارات فرضی گیج شود. – آماده برای جشن گرفتن

آماده عزیز: ممکن است یک دعوت “رسمی” بهترین راه نباشد. از آنجایی که این یک گردهمایی گاه به گاه بدون میزبان خواهد بود، اگر به سادگی با همکاران خود تماس بگیرید و توضیح دهید که می خواهید دور هم جمع شوید اگر آنها علاقه مند به جشن گرفتن با شما هستند، سردرگمی کمتری وجود خواهد داشت.

ابی عزیز توسط ابیگیل ون بورن، با نام مستعار جین فیلیپس نوشته شده است و توسط مادرش، پائولین فیلیپس، تأسیس شده است. با ابی عزیز در DearAbby.com یا با صندوق پستی 69440, Los Angeles, CA 90069 تماس بگیرید.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید