استدلال نهایی در دادگاه اسکیبیتسکی در وینیپگ شنیده خواهد شد


محتوای مقاله

وینیپگ – انتظار می رود که وکلای مدافع امروز در محاکمه مردی از وینیپگ که به قتل چهار زن اعتراف کرده است، سخنان پایانی را بیان کنند.

محتوای مقاله

جرمی اسکیبیکی در قتل درجه یک در قتل های سال 2022 بی گناه است.

وکلای او اعتراف می کنند که او زنان را کشته است، اما می گویند که اسکیبیکی به دلیل بیماری روانی اش نباید از نظر کیفری مسئول شناخته شود.

دادستان‌های سلطنتی ادعا می‌کنند که این قتل‌ها با انگیزه‌های نژادی بوده و اسکی‌بیکی زنان بومی را در پناهگاه‌های بی‌خانمان شکار می‌کند.

در محاکمه یک ماهه جزئیات واضحی از نحوه حمله اسکیبیکی به زنان، خفه کردن یا غرق کردن آنها و انداختن جسد آنها در سطل های زباله در محله خود شنیده شد.

یک روانپزشک قانونی برای دفاع شهادت داد که اسکی‌بیکی از اسکیزوفرنی رنج می‌برد، در حالی که یک کارشناس منصوب از دادگاه شهادت داد که اسکی‌بیکی اختلال روانی جدی ندارد.

دکتر گری هیموویتز، که توسط تاج و تخت فراخوانده شد، گفت که او معتقد است که اسکیبیکی به دلیل علایق جنسی منحرفش انگیزه کشتن زنان را داشته و می‌دانست که کاری که انجام می‌دهد اشتباه است.

اسکیبیتسکی 37 ساله متهم به مرگ ربکا کونتویس 24 ساله است. مورگان هریس، 39 ساله; مرسدس میران، 26 ساله; و یک زن ناشناس به نام Mashkode Bizhiki'ikwe یا زن بوفالو توسط جامعه توده ای بومی.

این قتل‌ها پس از پیدا شدن بقایای جزئی کونتوا در سطل زباله در منطقه اسکی‌بیکی در ماه می 2022 آشکار شد. ماه بعد، بقایای دیگر او در زباله دانی شهر پیدا شد.

گمان می رود بقایای هریس و مایرون در محل دفن زباله دیگری باشد. محل نگهداری بقایای بوفالو مشخص نیست.

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید