بازار و مرکز محله محبوب ونکوور در حال بازگشایی است – با تغییر


مالک جدید بازار تاریخی اتحادیه در حال ایجاد تغییراتی است، اما امیدوار است فضای دوستانه گذشته فروشگاه را حفظ کند.

محتوای مقاله

در طول همه گیری کووید، امان لودو شروع به پختن نان خمیر ترش برای همسایگان خود کرد.

لودو که در Mount Pleasant زندگی می کند، می گوید: «همه ما در مورد غذا به یکدیگر کمک می کردیم و به یکدیگر غذا می دادیم، رفاقت در جامعه واقعاً می درخشید.

واکنشی که به استارتر داشتم باورنکردنی بود. فکر کردم شاید این کاری است که باید انجام دهم، سعی کنم تجارتی پیدا کنم که بتوانم کاری مشابه انجام دهم.”

تبلیغات 2

محتوای مقاله

پس از جستجوی بسیار، او آن را در بازار اتحادیه در Strathcona پیدا کرد.

این فروشگاه محبوب که در خیابان یونیون 810 در امتداد یک مسیر شلوغ دوچرخه‌سواری واقع شده است – که در سال 1928 به یک فروشگاه مواد غذایی خارج از اتاق نشیمن تبدیل شد – مدت‌ها مرکز ساکنان منطقه و دوچرخه‌سوارانی بوده است که به سمت پاسیو بزرگ جلویی کشیده شده‌اند.

اما در 31 اکتبر گذشته زمانی که مالک گلوریا برناردینو تصمیم به بازنشستگی گرفت بسته شد.

بنابراین لودو محل را اجاره کرد.

لودو که قبلاً در R&B Brewing در شرق ونکوور کار می کرد، خاطرنشان کرد: پاسیو همیشه مملو از جمعیت بود.

“این جالب ترین ویژگی است و مکان بسیار محبوبی بوده است. کارکنان از شما استقبال کردند. فضای متفاوتی نسبت به بسیاری از مکان‌های شهر که فقط کارمندان در حال حرکت هستند، احساس می‌شد.

“تو اینجا متوجه نشدی. شما احساس می کنید که اینجا یک مکان مامان و پاپ است، زیرا واقعاً چنین بود.”

اما او تغییراتی ایجاد کرد.

او می گوید: «قبلاً بیشتر بقالی بود، نانوایی و کافی شاپ داشت. “من فقط آن را روی سرش می چرخانم، جایی که کمی یک فروشگاه مواد غذایی است و بیشتر روی محصولات تازه متمرکز است.”

بازار اتحادیه ونکوور
Raspberry Lemon Eclair در بازار یونیون، که اخیراً به عنوان یک نانوایی/کافه در خیابان یونیون 810 در Strathcon بازگشایی شد.

محصولات تازه شامل شیرینی هایی مانند اکلر تمشک لیمویی است که شبیه یک اثر هنری به نظر می رسد.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

اما او یک سنت فروشگاهی را زنده نگه داشته است: فروش پاستیل د ناتا، تارت کاسترد پرتغالی که محبوب ترین کالا در یونیون مارکت زمانی بود که خانواده برناردینو آن را اداره می کردند.

بازار یونیون قدیمی مملو از انواع محصولات بود، اما اتحادیه جدید بسیار بازتر است، با یک دستگاه اسپرسوساز و شیرینی در یک طرف و مواد غذایی در طرف دیگر.

محصولات شامل دانه‌های قهوه‌ای از میکرو روستر محلی Modus Coffee و Cultivate Tea است که در Mount Pleasant نیز قرار دارد.

پاستاها و مواد اصلی مانند تخم مرغ، کره و خامه نیز وجود دارد. نفوذ پرتغالی در روغن زیتون و هشت طعم کنسرو ساردین ادامه دارد.

لودو گفت: “من از طرفداران پر و پا قرص کنسرو ماهی هستم، فکر می کنم این راه آینده است.”

بزرگترین چالش در بازگشایی، رعایت مقررات پیچیده ونکوور بود. شش ماه مذاکره طول کشید تا او بتواند باز شود و در نهایت مجبور شد مصالحه کند.

او گفت: من می توانم نانوایی کنم، اما مجوز من فقط برای خرده فروشی است. «به این فکر افتادم که می‌توانم سفارشی ساندویچ‌های تازه درست کنم، می‌توانم چند پیتزا و چیزهایی از این قبیل درست کنم. نمی‌دانستم مجوز من را از ساختن چیزهای سفارشی محدود می‌کند.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

لودو گفت: «پیمایش فرآیند صدور مجوز ممکن است دشوار باشد. با این حال، من می دانم که کارمندان شهر تمام تلاش خود را می کنند. و خیلی خوبن فقط از اینکه توانستم حرفم را باز کنم، سپاسگزارم.”

ساکنان محلی نیز سپاسگزار هستند.

گراهام مک کورمیک و سیدنی هانسبرگر گرانت ساکنان استراثکونا در اوایل این هفته برای صرف یک قهوه و نوشیدنی در آنجا توقف کردند و تحت تأثیر قرار گرفتند.

هانسبرگر گرانت گفت: “این واقعا خوب بود و قهوه عالی بود.”

مک کورمیک گفت: «پاستل د ناتاس هم همینطور است.

ما اینجا مغازه های خوبی داریم که خیلی خوب است. (اما) ما این یکی را از دست دادیم زیرا مکانی عالی برای یک قهوه و لقمه برای خوردن بود.»

یکی از بزرگترین تغییرات در فروشگاه این است که صندلی های پاسیو به جای میزهای کوچک روی دو طبقه از نیمکت ها قرار دارند.

لودو گفت: «این مهم بود که در اینجا یک شیب ایجاد کنیم تا بتوانی بالای سر مردم ببینی و دوچرخه سواران و مردمی را که در حال راه رفتن هستند، ببینی.

من می‌خواهم وقتی در حال نوشیدن قهوه هستید، مردم شاهد گذر زندگی باشند، سرعتتان را کم کنید. ما در این شهر محل تجمع زیادی نداریم. من می خواهم همه با همسایگان خود ملاقات کنند و صحبت کنند.

برای من مهم نیست که فقط یک فنجان قهوه بنوشی و سه ساعت آنجا بنشینی. لطفا از پاسیو استفاده کنید.'

تبلیغات 5

محتوای مقاله

jmackie@postmedia.com

بازار اتحادیه ونکوور
هشت نوع ساردین در بازار اتحادیه به فروش می رسد.
بازار اتحادیه ونکوور
امان لودو در بازار اتحادیه در ونکوور پس از ماه‌ها بوروکراسی شهری. عکس از NICK PRAKEIL /10104938A

توسط ویراستاران توصیه شده است


سایت ما را نشانه گذاری کنید و از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: اخباری را که باید بدانید را از دست ندهید — VancouverSun.com و TheProvince.com را علامت گذاری کنید و برای خبرنامه های ما در اینجا ثبت نام کنید.

شما همچنین می توانید با تبدیل شدن به یک مشترک دیجیتال از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: فقط با 14 دلار در ماه، می توانید دسترسی نامحدودی به The Vancouver Sun، The Province، National Post و 13 سایت خبری دیگر کانادا داشته باشید. با اشتراک امروز از ما حمایت کنید: The Vancouver Sun | استان.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید