جنیفر لوپز و بن افلک خانه 60 میلیون دلاری خود را در میان شایعات طلاق می فروشند.


با فاش شدن لوکیشن بورلی هیلز، صحبت در مورد جدایی مورد انتظار بین این زوج در حال افزایش است

جدیدترین‌های مارک دانیل را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید

محتوای مقاله

پس از گزارش TMZ مبنی بر اینکه این زوج عمارت 60 میلیون دلاری خود را در بورلی هیلز فهرست کرده اند، گمانه زنی ها مبنی بر اینکه جنیفر لوپز و بن افلک به سمت طلاق می روند، شکل جدیدی به خود گرفت.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

چندین منبع با اطلاعات مستقیم می گویند که این زوج، سانتیاگو آرانا، مشاور املاک آژانس را برای فروش ملکی که بیش از یک سال پیش خریداری کرده بودند، آورده اند.

TMZ گزارش می دهد که آرانا چندین هفته است که ملک 38000 فوت مربعی را به خریداران بالقوه نشان می دهد، اما تا کنون هیچ گیرنده ای برای ملکی که قصد تخلیه آن را به مبلغ 65 میلیون دلار دارند، نداشته اند.

اگر جی لو و بن بتوانند قیمت درخواستی خود را بدست آورند، باز هم ضرر بزرگی متحمل خواهند شد. در کنار کمیسیون آرانا، هر دو باید پرداخت کنند “مالیات جدید بر املاک و مستغلات فوق گران قیمت.” این علاوه بر پولی است که آنها برای ارتقای مکان به استانداردهای دقیق خود هزینه کرده اند.

مطابق با ایمیل روزانه، سایت املاک و مستغلات زیلو اوایل این ماه عکس هایی از ملک را اضافه کرد که دارای 17 اتاق خواب، 30 حمام و گاراژ 80 اتومبیل است. Realtor.com این خانه را “یکی از نمادین ترین املاک” در بورلی هیلز نامیده است.

تبلیغات 3

محتوای مقاله

این ملک در بازار بود و به مدت پنج سال فروخته نشد تا اینکه لوپز و افلک مکان را کمتر از قیمت درخواستی اولیه مالکان قبلی 75 میلیون دلاری بدست آوردند.

نقاط برجسته منطقه شامل 5 استپنت هاوس مهمان 000 فوت مربع، استخر لبه صفر، زمین ترشی بال و موارد دیگر.

لوپز 54 ساله در آخر هفته با حلقه نامزدی دیده شد، اما او و افلک 51 ساله از ماه مارس تنها چند بار عکس گرفته اند. سوالاتی در مورد وضعیت رابطه آنها چرخید.

نامزد دو بار جایزه گرمی در میان گمانه زنی های جدایی پیام «منفی» را به اشتراک گذاشت. لوپز در بیانیه‌ای در وب‌سایت خود OntheJLo گفت: «ممکن است به نظر برسد که در حال حاضر چیزهای منفی زیادی در جهان وجود دارد… اما اجازه ندهید صدای برخی از این واقعیت که عشق زیادی در آنجا وجود دارد، خفه شود.

محتوای مقاله

تبلیغات 4

محتوای مقاله

یک خودی گفت مردم در ماه می که این دو از بررسی های رسانه ای در مورد ازدواج پرمخاطب خود رنج برده اند.

«آنها در مورد توجه رسانه ها رویکردهای بسیار متفاوتی دارند. بن از همه توجه متنفر است و این او را بسیار ناراحت می کند. جنیفر همیشه رویکرد متفاوتی داشته است.

یکی دیگر از نزدیکان این زوج در این باره گفت خروجی که در حالی که افلک از موفقیت همسرش قدردانی می کند، نیاز او به به اشتراک گذاشتن جزئیات صمیمی زندگی مشترکشان را نمی پذیرد.

او می گوید: «اگر چه او این موضوع را در مورد او تحسین می کند، اما باعث خوشحالی او نمی شود و باعث استرس در زندگی او و سپس زندگی او می شود. شکی نیست که سبک های مختلف آنها با هم برخورد می کنند.

شخص مورد اعتماد سوم افلک را چنین توصیف کرد:درون نگرتر و خصوصی تر» و گفت که شخصیت او باعث ایجاد تنش بین این دو می شود.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

او دوست دارد قلبش را به روی طرفدارانش و جهان باز کند. این آنها را بسیار متفاوت می کند و در روابط روزمره آنها دشوار بود.

یکی دیگر از افراد نزدیک به این زوج، دید بسیار تاریک تری از این دو ترسیم کرد، زیرا آنها در زندگی شخصی خود با مشکلات شایعه ای روبرو هستند.

یک منبع به اشتراک گذاشته است: “اگر راهی برای طلاق بر اساس جنون موقت وجود داشت، او این کار را انجام می داد.” صفحه ششم. او احساس می‌کند که دو سال گذشته فقط یک رویای تب بود و حالا به خود آمده و متوجه شده است که این کار درست نمی‌شود.»

منبع دیگر گفت ما هفتگی این زوج تقریباً دو سال پس از ازدواجشان به مشکل برخوردند، زمانی که برنامه کاری آنها شروع به گرم شدن کرد.

“وجود داردیک فرد باتجربه در مصاحبه ای گفت: ازدواج با بن مشکلاتی داشت ما هفتگی. آنها از چند ماه پیش زمانی که جن شروع به ایجاد تعهدات کاری و آماده شدن برای تور خود کرد، شروع به مشکلات کردند.

تبلیغات 6

محتوای مقاله

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

لوپز یک تور تابستانی با قرارهایی در سراسر آمریکا برنامه ریزی کرده بود، اما کنسرت های آینده خود را لغو کرد.با فرزندان، خانواده و دوستان نزدیکم باشم.'

“من واقعا ناراحت هستم که شما را ناامید کردم. لطفا بدانید که من این کار را انجام نمی‌دهم مگر اینکه احساس کنم کاملاً ضروری است.»

در ارتباط اول بود گزارش می دهد که وقتی یکی از نزدیکان دو نفر پیش بینی کرد که آن دو به سمت اسپلیتسویل می روند، در بهشت ​​مشکلی پیش آمد.

خودی گفت: نوشته روی دیوار پایان است. “آنها طلاق خواهند گرفت – و این بار تقصیر (بن) نیست!”

افلک هم عکس گرفت TMZ ترک خانه لس آنجلس که در آن به تنهایی زندگی می کرد.

تبلیغات 7

محتوای مقاله

هیچ یک از آنها در مورد وضعیت روابط خود اظهار نظر نکرده اند، اما جهان شهری، صفحه ششم و ایمیل روزانه گزارش شده است که جی لو به “دکمه لایک در پست اینستاگرام در مورد مشکلات رابطه.

وقتی یک خبرنگار سعی کرد از لوپز در مورد سلامت رابطه اش در مکزیک بپرسد، او این سوال را خاموش کرد.

ماه گذشته، لوپز یک سفر انفرادی به مت گالا انجام داد و برای تبلیغ فیلم جدیدش به تنهایی روی فرش قرمز رفت. نقشه اطلس. مردم گزارش شده است که افلک فرش قرمز را به خاطر فیلمبرداری از دست داد حسابدار 2.

افلک و لوپز بیش از 20 سال پیش پس از ملاقات در سر صحنه شروع به ملاقات کردند نیلوفرهای و از سال 2002 تا 2004 نامزد بودند. رمان عاشقانه این زوج که «بنیفر» نام دارد، با اولین نمایش فیلم های درخشان و حلقه نامزدی الماس صورتی 6.1 قیراطی، موضوع داغ روزنامه ها بوده است. اما این زوج در آخرین لحظه در سال 2003 عروسی را لغو کردند و چند ماه بعد به رابطه خود پایان دادند.

تبلیغات 8

محتوای مقاله

پس از جدایی آنها، لوپز با خواننده مارک آنتونی که از او صاحب دو فرزند شد، نقل مکان کرد و افلک ازدواج کرد. نام مستعار جنیفر گارنر ستاره ای بود و پدر سه فرزند شد. هر دو اتحادیه به طلاق ختم شد.

شعله سابق در سال 2021 پس از لوپز، عاشقانه قدیمی خود را از سر گرفتند نامزدی خود را با چوب بیسبال بازنشسته الکس رودریگز قطع کرد و سال بعد ازدواج کرد.

لوپز رویارویی عاشقانه آنها را مستند کرده است این منم… حالا آلبوم و فیلم همراه، این منم… حالا: یک داستان عاشقانهکه هر دو اوایل امسال منتشر شدند.

بنیفر
بن افلک و جنیفر لوپز در مراسم جوایز گرمی. عکس از گتی

– گفت لوپز تنوع پس از توجه شدید رسانه ای که برای اولین بار رابطه آنها را دنبال کرد، “ما هر دو دچار اختلال استرس پس از سانحه هستیم”.

“الان ما پیر شدیم. ما عاقل تر هستیم ما همچنین می دانیم که چه چیزی مهم است، چه چیزی واقعاً در زندگی مهم است، و آنقدر که دیگران فکر می کنند مهم نیست. مهم این است که به آنچه که هستید صادق باشید.”

اما افلک اشاره کرد که برای بازیابی علاقه به زندگی خصوصی آنها مشکل دارد.

او در این مستند می گوید: «من واقعا زیبایی و شعر و کنایه را در این واقعیت یافتم که این بزرگترین داستان عشقی است که هرگز گفته نشده است. و هنگامی که شما یک رکورد در مورد آن می سازید، مانند صحبت کردن در مورد آن است.

mdaniell@postmedia.com

توسط ویراستاران توصیه شده است

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید