راجرز حقوق HGTV، Food Network، Discovery از Corus، Bell را دریافت می کند


محتوای مقاله

شرکت ارتباطات راجرز قراردادهای چند ساله “مهم” امضا کرده است که باعث می شود در سال جدید حقوق کانادایی چندین برند سبک زندگی از Corus Entertainment و Bell Media از جمله HGTV، Food Network و Discovery را به دست آورد.

محتوای مقاله

غول رسانه ای روز دوشنبه گفت که راجرز از ژانویه میزبان چندین برند سبک زندگی برادران وارنر خواهد بود. Discovery شامل HGTV، Food Network، Cooking Channel، Magnolia Network و OWN که در حال حاضر متعلق به Corus است، و همچنین برندهای Discovery، Motor Trend، Science، Animal Planet و ID که در حال حاضر متعلق به بل است.

راجرز همچنین گفت که کانال NBCUniversal's Bravo را در ماه سپتامبر به کانادا خواهد آورد و آن را به دارنده حقوق شمال مرزی برای عناوین از جمله نمایش های واقعیت تبدیل می کند. زنان خانه دار واقعی، قوانین پمپ واندرپمپ و بهترین رئیس.

کولت واتسون، رئیس راجرز اسپورت و مدیا، این قراردادها را “یک مشارکت مهم محتوای طولانی مدت” نامید.

این خبر پس از آن منتشر شد که هفته گذشته کوروس از ترکیب پاییز و زمستان خود رونمایی کرد که پاملا اندرسون را اضافه کرد. پاملا با عشق آشپزی می کند برای Food Network Canada و Bryan Baeumler's ساختمان باوملر در HGTV کانادا. همچنین فصل‌های جدیدی از شخصیت‌های HGTV کانادا، سباستین کلوویس، اسکات مک‌گیلیوری، دبرا سالمونی و رندی اسپراکلین اعلام شد.

محتوای مقاله

تروی ریب، معاون اجرایی شبکه و محتوا Corus، گفت که برنامه‌نویسی و برندهای برخی از املاک خریداری شده توسط راجرز “انتظار می‌رود در سال جدید تحت تاثیر قرار گیرند”. او افزود که حقوق کوروس برای شنای بزرگسالان و شبکه کارتون تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.

کوروس هفته گذشته اعلام کرد که برادران وارنر. Discovery به آن اطلاع داده است که برخی از قراردادهای برنامه‌نویسی و علائم تجاری آن پس از پایان سال تمدید نمی‌شوند.

بل بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

در یک رویداد مجازی برای رسانه ها و تبلیغ کنندگان بعد از ظهر دوشنبه، واتسون گفت که این یک “سال تحول واقعی” برای راجرز است و این سرمایه گذاری به شرکت کمک می کند تا با پخش کننده های خارجی رقابت کند.

راجرز گفت که با شرکای توزیع کانادایی همکاری خواهد کرد تا محتوا را به طور گسترده در دسترس قرار دهد.

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید