رندن نیل، مجری سابق اخبار Global BC نامزد حزب NDP BC شده است


محتوای مقاله

رندن نیل، چهره‌ای آشنا که نزدیک به دو دهه به‌عنوان روزنامه‌نگار تلویزیونی برای Global BC کار کرده است، نامزد کاندیداتوری برای NDP بریتیش کلمبیا در ساحل رودخانه پاول سانشین شده است.

در یک خبر روز شنبه، NDP نیل را “قهرمان جامعه” خواند که قول داده است “نیازهای مردم را بر منافع قدرتمند ترجیح دهد.”

نیل اکنون با خانواده خود در جامعه کالپیلین (بندر بندر پندر) در ساحل آفتاب زندگی می کند. او با انجمن میراث زنده پندر هاربر داوطلب می شود و قبلاً به انجمن مسکن آتیره، انجمن بازسازی نقاط عطف و BC SPCA کمک کرده است.

اتصال SPCA ممکن است برای کسانی که اخبار تلویزیون را تماشا می کنند زنگ خطر را به صدا درآورد. چند سال پیش، زمانی که نیل با عشق توسط یک پیت بول سر صحنه فیلمبرداری مورد ضرب و شتم قرار گرفت، در اخبار ظهر گلوبال در فضای مجازی پخش شد.

محتوای مقاله

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

او همچنین به دلیل ارتباطش با مجری ورزشی اسکوایر بارنز شناخته شده بود.

نیل بین سال‌های 2002 تا 2016 برنامه‌های صبحگاهی، ناهار و آخر شب را میزبانی می‌کرد و سپس برای مشاور شدن به آنجا رفت. او در اواسط دهه 1990 به Global BC پیوست، ابتدا به عنوان نویسنده/خبرنگار اخبار، سپس به عنوان تهیه کننده و مجری.

نیل گفت کاندیداتوری او برای مقرون به صرفه‌تر کردن مسکن، مبارزه با اثرات تورم جهانی و افزایش نرخ بهره، و ارائه مراقبت‌های بهداشتی بهتر و سریع‌تر است.

هزینه های مسکن در کانادا، در سراسر جهان و اینجا در رودخانه پاول و در ساحل آفتاب گران است. به همین دلیل است که مردمی که در اینجا زندگی می کنند به دولتی نیاز دارند که به آنها اهمیت دهد.

نیل گفت که از پیوستن به تیم نخست وزیر دیوید ابی برای رسیدگی به این مسائل هیجان زده است.

در پنج انتخابات گذشته، نیکلاس سیمونز از حزب NDP بریتیش کلمبیا، در ساحل آفتابی رودخانه پاول سوار شده است. سپتامبر گذشته، سیمونز گفت که برای انتخابات مجدد شرکت نخواهد کرد.

نیل از تلاش‌های NDP در دولت خود از زمان به قدرت رسیدن در سال 2017، از جمله اقدامات سخت برای سرکوب اجاره‌های کوتاه‌مدت و وضع مالیات بر سوداگرانه، و همچنین تسهیل صدور مجوز ساخت 300000 خانه جدید در بریتانیا تمجید کرد.

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید