سلین دیون توضیح می دهد که چرا او به “سندرم شخصیت ظالمانه” تشخیص داده شده است.


“من مجبور شدم توقف کنم، کمی زمان بگذارم تا آن را بفهمم”

جدیدترین‌های مارک دانیل را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید

محتوای مقاله

در مصاحبه آتی خود با امروز در برنامه هدی کتب، سلین دیون در مورد تصمیم خود برای انتشار عمومی با مبارزه مداوم خود با سندرم شخصیت ثابت (SPS) صحبت می کند.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

دیون، 56 ساله، در سال 2022 به این بیماری ناتوان کننده مبتلا شد، اما او به کوتب می‌گوید که سال‌ها از علائم رنج می‌برد، اما “زمان نمی‌کشید” استراحت کند یا بفهمد چه اتفاقی برایش می‌افتد.

“من مجبور شدم توقف کنم، وقت بگذارم تا آن را بفهمم… شوهر (متأخر) من (رنه آنجلیل) برای زندگی خودش هم جنگید باید بچه ها را بزرگ می کردم. مجبور شدم پنهان کنم. من باید سعی می کردم یک قهرمان باشم. احساس بدنم که مرا ترک می کند و رویاهایم را نگه می دارد. و دروغ برای من این بود که … بار خیلی زیاد بود.” او در گفتگوی خود روی آنتن می گوید در ساعت پربیننده سه شنبه 11 ژوئن.

دیون فاش کرد که تشخیص داده شده است سندرم شخصیت خشن در یک ویدیو اینستاگرام در دسامبر 2022، پس از اینکه او اعلام کرد که تور آینده خود را لغو می کند.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

تبلیغات 4

محتوای مقاله

او در آن زمان به طرفدارانش گفت: «متاسفانه، این اسپاسم‌ها بر تمام جنبه‌های زندگی روزمره من تأثیر می‌گذارد… گاهی اوقات باعث مشکل در راه رفتن می‌شود و من را از استفاده از تارهای صوتی برای آواز خواندن به روشی که قبلاً انجام می‌دادم باز می‌دارد.»

علائم بیماری شبیه به ویژگی های بیماری های دیگر مانند بیماری پارکینسون یا اسکلروز چندگانه. اسپاسم عضلانی مرتبط با SPS گاهی اوقات به طور ناگهانی ایجاد می شود و می تواند با صدای بلند یا استرس عاطفی ایجاد شود. طبق گفته کلینیک کلیولند.

اسپاسم عضلانی می تواند آنقدر شدید باشد که بر تحرک تأثیر بگذارد و باعث زمین خوردن بیمار شود. با پیشرفت بیماری، راه رفتن دشوارتر می شود و ممکن است زمین خوردن ها بیشتر شود.

پس از تحمل بیش از ده سال علائم، که در همه به تنهایی این خواننده گفت که مشغله کاری او مانع از توقف او برای استراحت و فهمیدن وضعیت سلامتی او شده است.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

دیون به کوتب می گوید که احساس می کرد “به افرادی که من را به جایی که امروز هستم رساندند دروغ می گوید” و افزود: “دیگر نمی توانم این کار را انجام دهم.”

در یک گفتگوی ویدیویی با Kotb که هفته گذشته به اشتراک گذاشته شد، دیون توضیح داد که وقتی سعی می کند در این روزگار بخواند چه احساسی دارد.

دیون در مورد تلاش برای آواز خواندن گفت: “مثل اینکه خفه شوی.” “مثل اینکه کسی حنجره شما را هل می دهد و گلو به این سمت، – با اشاره دستش را روی گلویش گذاشت.

دیون صدایش را بلند کرد و گفت: او نشان داد: «مثل این بود که شما اینطور صحبت می کنید و نمی توانید بالاتر یا پایین تر بروید. “در اسپاسم می افتد.”

تبلیغات 6

محتوای مقاله

این برنده شش بار گرمی سپس نحوه تأثیر SPS بر سایر نواحی بدن توضیح داده شد مثل شکم و ستون فقراتش

دیون گفت: «به نظر می‌رسد که اگر پاهایم را نشان دهم، آنها (در آن موقعیت) خواهند ماند. “یا وقتی در حال آشپزی هستم – چون عاشق آشپزی هستم – انگشتانم، دست هایم در موقعیت قرار می گیرند. این تشنج است، اما مثل این است که در آن موقعیت، نمی‌توانید آنها را باز کنید.»

دیون فاش کرد که “یک دنده شکسته” دارد.

من زمانی دنده‌هایم شکسته بود، زیرا گاهی اوقات وقتی واقعا سخت است، می‌توانی دنده‌هایی را بشکنی.»

دیون همچنین در مستند جدیدی که اواخر این ماه برای پرایم ویدیو منتشر می‌شود، درباره مشکلات سلامتی خود صحبت خواهد کرد من: سلین دیون.

در آوریل دیون عکسی از فیلم را با او به اشتراک گذاشت اینستاگرام حساب، قول داده است که مستند ارائه خواهد کردنگاهی خام و صادقانه از پشت صحنه به نبرد فوق ستاره نمادین با یک بیماری تغییر دهنده زندگی است.”

تبلیغات 7

محتوای مقاله

در همان ماه، نماد موسیقی فاش شد ووگ فرانسه که او مشتاق است دوباره روی صحنه برود و دوباره به اجرای زنده بپردازد.

“آنطور که می بینم، دو گزینه دارم. یا مثل یک ورزشکار تمرین می کنم و واقعاً سخت کار می کنم، یا خاموش می شوم و تمام می شود، در خانه می مانم و به آهنگ هایم گوش می دهم و جلوی آینه می ایستم و برای خودم می خوانم. تصمیم گرفتم با تمام جسم و روحم سر تا پا با تیم پزشکی کار کنم. من می‌خواهم بهترین باشم.» او گفت.

گفتگوی دیون با کوتب سه شنبه 11 ژوئن ساعت 10:00 شب به وقت شرقی از شبکه NBC پخش خواهد شد.

من: سلین دیون در 25 ژوئن در Prime Video منتشر خواهد شد.

mdaniell@postmedia.com

توسط ویراستاران توصیه شده است

محتوای مقالهدیدگاهتان را بنویسید