شفلر همچنان برنده مموریال برای پنجمین عنوان تور PGA خود در سال است


محتوای مقاله

دوبلین، اوهایو – برنده شدن برای اسکاتی شفلر به یک عادت تبدیل شده است، با این تفاوت که هیچ چیز معمولی در مورد پیروزی او یکشنبه در مراسم یادبود وجود نداشت.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

او فقط یک پرنده درست کرد. او مسابقه را با امتیاز 2 بر 74 به پایان رساند که بالاترین امتیاز دور نهایی او در دو سال اخیر بود. و تا زمانی که شفلر اعصاب این را نداشت که از ارتفاع 5 فوتی بالای سوراخ به یک توپ محکم در سراشیبی ضربه بزند تا شکسته شود، پیروزی تضمین نشد.

پیروزی یک ضرب بر کالین موریکاوا و دست دادن با مجری مسابقات، جک نیکلاوس، صدایی را جلب کرد. صرافی آنها همه چیز را گفت.

نیکلاوس به او گفت: “تو زنده ماندی.”

– متشکرم، – شفلر گفت. “آره، امروز اینجا را سخت کردی.”

شفلر بیش از آنکه بخواهد پیروزی را به دست آورد، تحمل کرد، پنجمین برد او در این فصل – یک هفته پس از ماه ژوئن – در حالی که او هفته آینده با آزمون سخت دیگری در US Open روبرو می شود.

Muirfield Village با سبزی‌های فوق‌العاده محکم و طوفان‌های تاول‌انگیزش در طول بعدازظهر آنقدر خواستار بود که تنها شش بازیکن به هم رسیدند و میانگین آنها کمی کمتر از 75 بود.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

شفلر که چهار شوت جلوتر شروع کرد، هرگز برتری را از دست نداد. او هرگز احساس امنیت نمی‌کرد، نه با موریکاوا و آدام هادوین که تمام روز روی پاشنه‌هایش گرم بود، و در پشت 9 نفر که در آن همتراز کردن کار سختی به نظر می‌رسید. پار همان چیزی است که در سوراخ 18 مورد نیاز بود.

شفلر گفت: «این مکان سختی برای بستن است. “امروز خیلی خوب کار نکردم، اما به اندازه کافی انجام دادم.”

توسط ویراستاران توصیه شده است

به سختی، به سختی.

شفلر یک شوت جلوتر از موریکاوا بود و هر دو ضربه های نزدیک را زدند که به سختی و بالا از زمین سبز و به زمین خشن برگشتند. هر دو تراشه تا حدود 5 فوت. شفلر شوت خود را برای برنده شدن خاک کرد، و قدرت مشتش برای جشن گرفتن نشان داد که آن روز چقدر برای او و تقریباً همه افراد دیگر سخت بوده است.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

این روز با خاطره اخیر با نیکلاوس در یادبود و پسر یک ماهه‌اش، بنت که اولین رویداد تور PGA نوزاد تازه متولد شده‌اش را تکان می‌داد، خاص‌تر شد.

شفلر سال 2021 را به یاد آورد، زمانی که او یک پرتاب 6 فوتی در آخرین بازی سبز را از دست داد که به شانس های پلی آف او پایان داد. وقتی از سبزه خارج شد، نیکلاوس را به یاد می آورد که به او گفته بود که یک روز شفلر روی 18 ضربه می زند “و من می روم تا با او دست بدهم.”

او گفت: «وقتی رفتم برای دست دادن با او فکر کنم خیلی خاص بود.

موریکاوا که امسال در گروه پایانی هر دو رشته بازی کرد، یک توپ 30 فوتی روی سوراخ دوازدهم par-3 زد و بقیه راه را با شفلر ادامه داد. او 71 شوت زد که تنها یکی از 13 گروه آخر بود که برابری کرد.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

آدام هادوین در کنار آنها بود تا اینکه با سه بازیکن متوالی با امتیاز 74 به پایان رسید تا سوم شود.

شفلر 8 زیر 280 را به پایان رساند و 4 میلیون دلار از این رویداد برجسته و کیف 20 میلیون دلاری آن برد. این او را به بیش از 24 میلیون دلار در سال می رساند و رکورد درآمد فصل PGA Tour را شکست – و به سختی در ژوئن است – که سال گذشته در دوران پررونق کیف پول به دست آورد.

او همچنین اولین بازیکن بعد از تام واتسون در سال 1980 بود که پنج بار در تور PGA قبل از مسابقات آزاد آمریکا پیروز شد.

هفته آینده در Pinehurst No. 2، و شفلر به عنوان یک بازیکن محبوب به مسابقات آزاد ایالات متحده راه خواهد یافت. این یازدهمین رتبه متوالی او در 10 تیم برتر بود.

موریکاوا 2.2 میلیون دلار به دست آورد و اکنون بالشتک بزرگی دارد زیرا تلاش می کند به مقام چهارمی برای آمریکایی ها برسد که تابستان امسال برای المپیک به پاریس سفر می کنند.

تبلیغات 6

محتوای مقاله

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

هادوین در فاصله یک شات از برتری قرار داشت تا اینکه با یک جفت بوژی جلوی 9 نفر را شکست داد. او تا پایان با یک جفت بوگی برای 74 در شکار ماند.

چه کسی به پاریس می رود رتبه جهانی بعد از اوپن آمریکا را مشخص می کند.

شفلر فقط یک مرغ پرنده داشت – یک توپ 10 فوتی روی سوراخ ششم – و دو مرغ پرنده در عمق 10 فوتی پشت 9 که می توانست یک بالشتک بود را از دست داد.

اما او بزرگترین را در par-3 16 ساخت.

شفلر و موریکاوا هر دو در حدود 90 فوت رنگ سبز فوق العاده صاف را از دست دادند. شفلر از پوتر و پوت به طور ضعیف تا 15 فوت استفاده کرد. موریکاوا توسط یقه شکسته شد و همچنین یک عابر پیاده را در فاصله 20 فوتی تراشه کرد.

تبلیغات 7

محتوای مقاله

موریکاوا ضربت همتراز خود را از دست داد و شفلر او را برای برتری دو شوت به خاک سپرد.

با این حال، شفلر آخرین ضربه خود را در هفدهم رها کرد، و او دوباره به برتری یک ضربه ای چسبید و در هجدهم سخت بازی کرد، که با ضربه پایانی به پایان رسید.

مرحله بعدی چیزی است که سخت‌ترین آزمون در گلف نامیده می‌شود و بازیکنان احساس می‌کردند که به تازگی با آن در دهکده Muirfield تمام شده‌اند.

هادوین گفت: “شما می توانید از دو زاویه به آن نگاه کنید.” یا آماده سازی خوبی برای هفته آینده است یا فقط قبل از هفته آینده حذف می شویم.”

این یک پیروزی دیگر برای شفلر است، یازدهمین قهرمانی او و دوازدهمین در رده بندی جهانی. او با قدرت تمام شد تا برنده بزرگی شود یا از عقب بیاید. وقتی اوایل کار سخت بود رفت. این بار او تقریباً برتری چهار ضربه را از دست داد.

این بالاترین راند او از سال 74 در مسابقات آزاد بریتانیا 2022 در سنت اندروز بود. اما به عنوان یک پیروزی بزرگ دیگر در برابر قوی ترین بازیکنان در کتاب ثبت می شود. او در حال حاضر برنده سه رویداد برجسته (بی هیل و هیلتون هد دیگران بودند) برای همراهی با The Players Championship و دومین ژاکت سبز خود در Masters.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید