فقدان موجودی پشم گوسفند وجانوران دیگر باعث شده است که Roots در سه ماهه اول زیان 8.9 میلیون دلاری را گزارش کند


محتوای مقاله

Roots Corp. می گوید در سه ماهه اخیر 8.9 میلیون دلار از دست داده است زیرا برخی از فروش ها را از دست داده است زیرا محصولات پشم گوسفندی کافی برای پاسخگویی به تقاضا را نداشت و خریداران همچنان احساس می کنند اقتصاد در حال مبارزه است.

محتوای مقاله

خرده فروش پوشاک مستقر در تورنتو نتایج سه ماهه اول خود را در روز دوشنبه گزارش داد، در حالی که سال قبل 8.0 میلیون دلار ضرر داشت.

این زیان برای سه ماهه منتهی به 4 می 22 سنت به ازای هر سهم بود، در حالی که فروش 19 سنت به ازای هر سهم در سال گذشته، 37.5 میلیون دلار بود که نسبت به 41.5 میلیون دلار در سه ماهه مشابه سال گذشته کاهش داشت.

مگان روچ، مدیر اجرایی Roots، این افت را تا حد زیادی به افت خرده فروشی های شرکتی و فروش تجارت الکترونیکی این شرکت نسبت داد که در مجموع 31.4 میلیون دلار از 35.4 میلیون دلار در سال گذشته بود.

بخشی از کاهش ممکن است به دلیل تجدید نظر مصرف‌کنندگان در خریدشان به دلیل تورم و نرخ‌های بهره بالا باشد، در حالی که Roots که موجودی کمتری نسبت به گذشته دارد، ممکن است بر فروش نیز تأثیر گذاشته باشد.

محتوای مقاله

روچ گفت که تشخیص اینکه کدامیک تاثیر بزرگتری داشته است، “سخت” است.

او گفت: «ما شاهد کاهش کاهش فروش بوده‌ایم، بنابراین بدیهی است که هزینه‌های اختیاری مصرف‌کننده فشار بیشتری را (پیدا کردن) می‌کند.

“اگر ما موجودی بیشتری برای علامت گذاری داشتیم، بدیهی است که فکر می کنیم به طور بالقوه می تواند فروش را کمی بیشتر افزایش دهد.”

Roots چند سه ماهه گذشته را صرف کاهش قیمت‌ها کرده است، استراتژی که می‌تواند خریداران را از انتظار برای خرید به امید یافتن معامله در آینده منصرف کند.

این پیشنهاد همچنین فروش کمتری را که توسط Roots در سه ماهه اخیر گزارش شده بود، در نظر گرفت.

روچ گفت: «ما برخی از مشکلات موجودی را در دسته پشم گوسفندان کوپر خود تجربه کردیم که در سه ماهه چهارم عملکرد بسیار خوبی داشت، اما ما را با عرضه کافی برای پاسخگویی به تقاضا مواجه نکردیم.

این شرکت همچنین یک سه ماهه را صرف بازسازی دو فروشگاه بزرگتر خود از جمله مرکز Eaton در تورنتو کرد. قسمت جلویی فضا به روز شده است، چیدمان آن برای نمایش بهتر محصولات بازطراحی شده و صفحه نمایش های دیجیتال به آن اضافه شده است.

روچ گفت که عملکرد شرکت پس از بازگشایی مجدد شعب بهبود یافته است.

او همچنین نسبت به حرکت مثبتی که اخیراً در بسیاری از خطوط تولید مشاهده شده است، از جمله رشد مداوم مجموعه لباس‌های ورزشی بزرگسالان خوشبین است.

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید