ملکه زیبایی فعلی در قتل یک پسر 18 ماهه گرفتار شد


محتوای مقاله

عنوان بعدی ترینیتی پوگ می تواند دوشیزه زندان ایالتی جورجیا باشد.

محتوای مقاله

یک زن 18 ساله بلوند در قتل وحشتناک پسر 18 ماهه دوست پسرش دستگیر شد. او به قتل درجه یک و کودک آزاری درجه یک، و همچنین دو فقره قتل و جنایت در مرگ رومئو آنجلس متهم است.

این پسر کوچک تراژیک با نام جکستون درو نیز شناخته می شد.

پلیس می گویند پوگ پسر را با ضربات وحشیانه به سر و تنه کتک زد و این نیروی بی رحمانه را “نیت بد” توصیف کرد.

زمانی که ضرب و شتم ادعایی تمام شد، مغز پسر “بی فایده” بود. این حمله همچنین باعث “تغییر شکل شدید” در کبد او شد.

در 14 ژانویه، اداره پلیس دانشگاه ایالتی جنوب غربی جورجیا در رابطه با مرگ ناگهانی مشکوک یک کودک با اداره تحقیقات جورجیا تماس گرفت.

محتوای مقاله

هنگامی که مقامات به آنجا رسیدند، کودک واکنشی نشان نداد و پسر بعداً با وجود تلاش قهرمانانه پزشکان در بیمارستان فیبی سامتر در آمریکوس، جورجیا درگذشت.

پوگ چند روز پس از مرگ دستگیر شد. او به زندان افتاد و سپس با قرار وثیقه آزاد شد. هنوز مشخص نیست که او پس از صدور کیفرخواست به زندان بازگردانده شده است یا خیر.

ترینیتی پوگ اکنون متهم به قتل است.  دعای تثلیث/اینستاگرام
ترینیتی پوگ اکنون متهم به قتل است. دعای تثلیث/اینستاگرام

طبق گزارش ها، ملکه زیبایی سال 2023 به عنوان خانم دونالسونویل، جورجیا تاج گذاری کرده است. سپس پاییز گذشته، او در مسابقه زیبایی جشنواره ملی بادام زمینی شرکت کرد. پواگ در این دوئل رضایت نداد و جای خود را نگرفت.

در آن زمان، او در اینستاگرام نوشت: «برنده یا باخت، من در دوران سلطنتم به عنوان خانم دونالسونویل دنیا را فتح کردم. برای من، این بهترین کاری است که عیسی می توانست برای من انجام دهد. او از هر جهت به من برکت می دهد. عنوان جشنواره ملی بادام زمینی تاجی نیست که قرار بود بر سر بگذارم. من دختر شیرین، بامزه و موفقی که همیشه بودم، خانم شهر را ترک کردم. در این تجربه آموخته ام و بر آن غلبه کرده ام. متشکرم. این تمام چیزی است که من برای کل این تجربه دارم.”

پوگ از آن زمان تاکنون از عنوان خانم دونالسونویل محروم شده است.

رسانه های محلی گزارش دادند که پوگ در ماه اوت در دانشگاه ایالتی جنوب غربی جورجیا ثبت نام کرد.

Doton، Ala.، WTVY وابسته به CBS گزارش داد که او از دبیرستان در آکادمی جنوب غربی جورجیا، یک مدرسه گران قیمت آمادگی برای کالج فارغ التحصیل شد.

hunter@postmedia.com

@HunterTOSun

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید