نامه‌هایی به سردبیر، 11 ژوئن 2024


محتوای مقاله

Re “Energy Transition” (برایان لیلی، 7 ژوئن): من با احترام مخالفم که استفن لچه به اندازه کافی در کارنامه آموزشی پرخاشگر بوده است. شاید از نظر انرژی وضعیت بهتری داشته باشد، جایی که مسائل اجتماعی آنقدر زیاد نیست. تاد اسمیت قرار است سیستم آموزشی ما را متحول کند. دانشجویان انتاریو شاید بزرگترین دارایی ما باشند. آموزش، به ویژه در ریاضیات و علوم، از استانداردهای جهانی عقب است. من از اسمیت می خواهم که به هیئت مدرسه ای که استبداد را بیدار کرده است، پایان دهد. آنها را از پول خود محروم کنید. به مدیران در اداره مدارس قدرت بیشتری بدهید. برنامه درسی را به معلمان بدهید که کشورهای موفق تر از آن استفاده می کنند. اطمینان حاصل کنید که والدین صدای قوی در آموزش فرزندان خود دارند.

لری سیلوستر

اکتون، استان

(با مسئولیت وزیر جدید، این فرصت‌ها و ایده‌های جدیدی را فراهم می‌کند که با انتظارات جامعه و والدین از آنچه فرزندانشان در مدرسه می‌آموزند هماهنگ‌تر است.)

محتوای مقاله

ترامپ در حال افزایش

جونا گلدبرگ (9 ژوئن) در پاسخ به محکومیت دونالد ترامپ در پرونده پولشویی نیویورک می نویسد که “اگر نظرات نشان داده شده در آخرین نظرسنجی درست باشد، می توان ادعا کرد که محکومیت به قیمت انتخاب ترامپ تمام خواهد شد.” نظرات چیست؟ نظرات چه کسی؟ گلدبرگ منتقد شناخته شده ترامپ است و در برنامه های مختلف «جناح چپ» مانند CNN، MSNBC، بیل ماهر و غیره ظاهر شده است. و در حالی که هزاران هزار نفر را تماشا می‌کنم که برای یکی دیگر از رویدادهای مملو از MAGA به لاس‌وگاس هجوم می‌آورند و کمک‌های بادآورده کوچک به ترامپ همچنان سر به فلک می‌کشد، نمی‌توانم از خود فکر نکنم که آیا گلدبرگ از افکار آرزویی رنج می‌برد.

جیک واندرکوی

برامپتون

(بسیاری از کارشناسان نمی توانند بفهمند که ترامپ چگونه می تواند در سال 2016 برنده شود، و ما دوباره در سال 2024 هستیم، و با تمام اتفاقات رخ داده، آنها هنوز در حیرت هستند که چگونه رئیس جمهور سابق توانسته است این همه حمایت از همه جانبه به دست آورد.)

لیبرال ها باید بروند

من کشورم را دوست دارم. دولت فعلی از آن متنفر است. این دولت فاسد هر روز بدتر و بدتر می شود. بیرون انداختن هر لیبرال از دولت دیگر کافی نیست. جاستین ترودو و کریستیا فریلند باید به خیانت متهم شوند. من فکر می کنم که آنها رسوایی ها را پنهان می کنند و مردم را از حقیقت دور نگه می دارند که من به عنوان یک شهروند این کشور حق دانستن آن را دارم. کسی می تواند این قدرت را با آنچه می داند حذف کند. سوت بزن به این مردم بیهوده!

ریک دوارنیکویچ

دهلی، استان

(لیبرال ها در انتخابات بعدی به شکستی قانع کننده و قانع کننده نیاز دارند.)

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید