نگه داشتن یا مبادله اول تصمیم دیگری است که برای برگ های ترلیوینگ انتخاب می شود


آخرین اخبار تری کوشان را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید

محتوای مقاله

به همان اندازه که باورش سخت است، هر تصمیمی که بر دوش مدیر کل Maple Leafs، برد ترلیوینگ است، شامل میچ مارنر نمی شود.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

درست است که آینده وینگر در جلو و مرکز است، اما موارد دیگری وجود دارد که توجه ترلیوینگ را می طلبد.

نقل قول استاندارد از هر مدیر کل برتر لیگ ملی هاکی در همین راستا است: اگر فکر کنیم که تیم ما را بهتر می کند، به هر چیزی نگاه می کنیم یا سعی می کنیم کاری انجام دهیم.

با در نظر گرفتن این موضوع، جالب خواهد بود که ببینیم چه اتفاقی برای اولین انتخاب Leafs در درفت NHL در اواخر این ماه در لاس وگاس می افتد. هنگامی که نوبت به دور اول در 28 ژوئن می رسد، آیا ترلیوینگ شماره 23 را انتخاب می کند یا او انتخاب می کند؟

عوامل متعددی وجود دارد که می تواند GM را در یک جهت یا جهت دیگر تحت تاثیر قرار دهد.

لیفز انتخاب دور اول 2025 ندارد، زیرا در فوریه 2023 در قراردادی که مدافع جیک مک کیب را به تورنتو آورد، آن را به شیکاگو مبادله کردند، اگرچه این انتخاب در 10 انتخاب برتر محافظت می شود.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

و هنگامی که دور دوم پیش نویس شروع می شود، برگ ها زمان خواهند داشت تا پاشنه های خود را خنک کنند. بعد از دور اول، آنها قصد ندارند دوباره تا دور چهارم با انتخاب 120 انتخاب کنند.

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

فکر می‌کنید اگر برای مثال، ترلیوینگ تلاش مشروعی برای جذب دروازه‌بان جیکوب مارکستروم از کلگری فلمز انجام دهد، انتخاب دور اول لیفز به میدان می‌آید. علاقه ترلیوینگ به ترلیوینگ 34 ساله نیازی به توضیح ندارد. زمانی که او جنرال موتورز شعله‌ها بود، در اکتبر 2020 با مارکستروم قراردادی شش ساله امضا کرد و دو سال باقی مانده به ارزش متوسط ​​سالانه 6 میلیون دلار آمریکا. تا حدودی گران است، اما همراه با AAV 766667 دلاری جوزف وال، مجموع دو دروازه‌بان NHL برای Leafs قابل قبول است.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

تاریخچه کمی با انتخاب Leafs در شماره 23 وجود دارد، اما این ربطی به این ندارد که آیا آنها امسال باید انتخاب شوند یا خیر. آرهسه بار در تاریخ فرنچایز، Leafs در مجموع در رده 23 قرار گرفته است، نه از سال 1992 که گرانت مارشال فوروارد را به خدمت گرفت. او هرگز در یک بازی برای تورنتو بازی نکرد، اما 700 بازی حرفه ای NHL در دالاس، کلمبوس و نیوجرسی داشت.

Leafs قبلاً دیو فورتیر را در مجموع ۲۳ در سال ۱۹۷۱ و جیم دوری ۲۳ را در مجموع در سال ۱۹۶۴ انتخاب کردند. فورتیه در 23 بازی در فصل 73-1972 برای لیفز بازی کرد. دوری از سال 1968 تا 1972 در 231 بازی برای لیفز بازی کرد.

اگر برگ‌ها انتخاب را حفظ کنند، باید اطمینان داشته باشند که بازیکن در نهایت به NHL خواهد رسید. این بازیکن تا چه زمانی در NHL دوام خواهد آورد و تا چه اندازه تاثیرگذار خواهد بود، هیچ تضمینی وجود ندارد که او به درفت برسد تا چند جمعه دیگر با کارکنان لیفز ملاقات کند.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

بازیکنانی که در مجموع در رده 23 قرار گرفتند و به حرفه های NHL موفق ادامه دادند عبارتند از: تراویس گرین (1989، جزیره نیویورک)، ری ویتنی (1991، سن خوزه شارکز)، تاد برتوزی (1993، جزیرهرز) و رایان کسلر (2003، ونکوور کاناکس) .

اخیراً با انتخاب بیست و سوم، دالاس استارز در سال 2021 وایت جانستون را انتخاب کرد، ونکوور در سال 2015 براک بوزر را انتخاب کرد و واشنگتن کپیتالز آندره بوراکوفسکی را در سال 2013 انتخاب کرد.

به استثنای چند درفت آخر، تنها دو بازیکنی که از سال 1986 گرفته شده اند – کانر بلیکلی از آوالانچ کلرادو در سال 2014 و کریگ هیلیر از پنگوئن پیتسبورگ در سال 1996 – در یک بازی NHL بازی نکرده اند. افراد بیشتری بودند که به NHL راه یافتند اما آنقدر دوام نیاوردند که نام خود را به دست آورند.

تبلیغات 6

محتوای مقاله

به خاطر داشته باشید که بازیکن Treliving در نهایت انتخاب می‌کند، با این فرض که او پس از توجه به توصیه‌های کادر پیشاهنگ خود، انتخاب را تغییر نمی‌دهد، بعید است در چند فصل آینده به حدی پیشرفت کند که بتواند تغییری ایجاد کند. بنابراین، در حالی که برگ‌ها اکنون به مدافعان نیاز دارند، آنها وظیفه دارند که بازیکن را بدون توجه به موقعیتی که در اختیار دارند، ببرند تا وقتی نوبت به آنها رسید، بهترین‌های موجود را صدا کنند.

در مراحل پایانی دور اول، چارلی الیک مدافع راست بزرگ (براندون، لیگ هاکی وسترن)، وینگر تریک پاراسکاک (پرنس جورج، WHL)، وینگر بزرگ، لیام گرینتری (ویندزور، لیگ هاکی انتاریو)، مرکز ساشا بویزورت (ماسکگون، لیگ هاکی ایالات متحده)، وینگر نیکیتا آرتامونوف (تورپدو، KHL) یا وینگر امیل همینگ (TPS، لیگا).

زندگی پرشور می تواند برای مبادله انتخاب یا حفظ آن استدلال کند. اگر مارکستروم برمی‌گشت، برگ‌ها دروازه‌بان بهتری نسبت به هر کسی که در آژانس آزاد وجود دارد به دست می‌آورد.

از سوی دیگر، به همان اندازه که Leafs Nation در مورد پتانسیل مهاجمان Easton Cowan و Frazier Minten هیجان زده است، کمد احتمالی تورنتو پر نیست. او نیاز به بازسازی دارد و حفظ انتخاب دور اول کمک خواهد کرد.

در کمتر از سه هفته حداقل به یکی از راه حل های Treliving پاسخ خواهیم داد.

tkoshan@postmedia.com

X: @koshtorontosun

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید