ونکوور پوینت گری فیستا: پایان یک دوره با رویداد لغو شده


هیئت مدیره پارک بر سر مجوزها و حفظ چمن با سازمان دهندگان اختلاف دارد

محتوای مقاله

آب و هوا، شرایط چمن و افزایش هزینه های مجوز به کارناوال داوطلبانه Point Grey Fiesta روز پدر در ونکوور پایان داده است.

جاستین واگنر، مالک بازی Shooting Star Amusements مستقر در Mission، گفت که هیئت مدیره پارک ونکوور مهلتی را تا اول ژوئن برای هر دو طرف تعیین کرده است تا رویداد امسال را لغو کنند، رویدادی که از سال 1986 در پارک تریمبل در آخر هفته روز پدر برگزار شده است.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

واگنر در تماس تلفنی از Carnival Days در پورت هاردی گفت: “با توجه به آب و هوایی که بهار گذشته داشتیم، در آخرین جلسه با سهامداران، آنها (هیئت مدیره پارک) تاریخ لغو را 1 ژوئن تعیین کردند.”

“چیزی که من با آن سر و کار دارم این است که 40 کارمند دارم و هزینه های زیادی دارم، بنابراین نمی توانم تا هفته آینده منتظر بمانم تا بفهمم آیا می توانم به محل بروم یا نه.”

پوینت گری فیستا
جاستین واگنر، مالک Shooting Star Amusements و دخترش Dilene در Point Grey Fiesta در 19 ژوئن 2022. عکس از دنیس رایان، PNG /jpg

واگنر گفت روزهای مرطوب بهاری در چند سال گذشته سطح چمن پارک تریمبل را نرم‌تر کرده است و کامیون‌هایی که برای راه‌اندازی کارناوال روی آن می‌روند، راحت‌تر آسیب می‌بینند. واگنر گفت که خدمه راه اندازی از تشک های سفارشی برای محافظت از چمن استفاده کردند.

«تجهیزات ما خیلی سنگین است و من نمی‌خواهم زمین‌ها و چمن‌ها را تخریب کنم. واگنر گفت که در سال 2022، چمن آسیب دیده است. این اولین فیستا از سال 2019 به دلیل COVID-19 بود.

واگنر گفت که پس از یک رویداد خیس Ladner May Days در 26 مه، او پین را در سازماندهی سواری برای جشن گرفت و این رویداد را کشت.

Keta Cosman، سخنگوی کمیته Point Grey Fiesta، گفت که این گروه این رویداد را سازماندهی کرد و مسئول دریافت مجوز برای هیئت مدیره پارک، ارائه برخی از بیمه ها، نصب توالت های قابل حمل و مدیریت پارکینگ بود.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

او گفت که معمولاً 5000 تا 7000 دلار در سال هزینه دارد و اپراتور کارناوال بخشی از درآمد را در پایان رویداد به کمیته می دهد.

کوسمن گفت که هیئت پارک در سال گذشته دو هزینه قابل توجه به سازمان دهندگان اضافه کرد.

کتا کازمن در پارک تریمبل در ماه ژوئن
کتا کازمن در پارک تریمبل در ماه ژوئن عکس از NICK PRAKEIL /PNG

برای سال 2023، هیئت مدیره پارک ها ما را مجبور کرد که یک مانیتور در محل داشته باشیم. کسی که مطمئن شود سطح میدان آسیبی ندیده است.

در سال 2023، اپراتورهای کارناوال نیز ملزم به پرداخت 7500 دلار سپرده بودند که 2500 دلار آن برای احیای چمن نگهداری می شد.

Cosman گفت که کمیته پرسیده است که آیا مانیتور سایت فقط می تواند در سال 2024 در راه اندازی و خراب کردن شرکت کند تا هزینه ها کاهش یابد. او گفت رد شد.

واگنر گفت که رویدادهای پس از کووید-19 برای رویدادهای داوطلبانه دشوار بوده است و خاطرنشان کرد که این رویداد در طول سال ها کوچکتر شده است و پس از سال 2019، رژه خیابان 10 غربی (دهکده پوینت گری) لغو شد.

گوردون کمپبل
گوردون کمپبل، نخست وزیر سابق لیبرال بریتیش کلمبیا، در رژه روز فیستا در امتداد خیابان دهم غربی در 19 ژوئن 2004 کمپین کرد. این رژه بخشی از پوینت گری فیستا بود و آخرین بار در سال 2019 برگزار شد. عکس از کیم استالکنخت /استان

واگنر گفت: «هر سال قوانین و چیزهای بیشتری وجود دارد که باید رعایت کنید.

من می توانم ناامیدی آنها را از این موضوع ببینم. زمانی که شما داوطلبانه تلاش می کنید رویدادی را برگزار کنید سخت است و همیشه موانع بیشتری برای غلبه بر آن وجود دارد.”

تبلیغات 4

محتوای مقاله

واگنر گفت که هیئت پارک ونکوور از شرکت‌های فیلم و تلویزیونی می‌خواهد که از پارک‌ها برای پرداخت هزینه یک محیط بان استفاده می‌کنند و اضافه کرد که غیرعادی نیست که شهرها به پرداخت خسارت بپردازند.

Fiesta قبلا توسط Telus، CIBC، Royal Bank، TD Bank، Home Hardware و غیره حمایت مالی شده است.

طبق بیانیه آماده شده، هیئت مدیره پارک گفت که چمن در پارک تریمبل در سال های 2022 و 2023 “تحت رهبری سازمان دهنده جدید” آسیب دیده است.

کوسمن پس از جدایی برگزارکننده قبلی که در سال 2019 بازنشسته شد و از سال 1986 این سمت را داشت، رویداد 2022 را بر عهده گرفت.

هیئت مدیره پارک گفت که پیشنهاد انتقال رویداد از پارک تریمبل به ساحل لوکارنو را داده است، اما برگزارکننده رویداد این ایده را رد کرد. ساحل لوکارنو، در غرب ساحل جریکو، دارای دو پارکینگ آسفالت شده است.

برای سال 2024، هیئت مدیره پارک و برگزارکنندگان رویداد، پارک لوکارنو را به عنوان مکان مناسب تری برای جشن انتخاب کرده اند. در این گزارش آمده است: متأسفانه برگزارکنندگان به دلیل مشکلات عملیاتی و احتمال بدی آب و هوا تصمیم به لغو این رویداد گرفته اند.

برای رویدادهایی با این بزرگی، نیاز به یک برنامه عملیاتی جامع، از جمله رسوبات خسارت و پشتیبانی ارتباطی، برای اطمینان از حفاظت کافی از زمین، یک روش استاندارد است.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

واگنر گفت که انتظار نداشت به پارک تریمبل بازگردد و سازمان دهندگان می توانند به UBC – یا یک سطح سخت به جای چمن – برای میزبانی این رویداد نگاه کنند.

dcarrigg@postmedia.com

توسط ویراستاران توصیه شده است


سایت ما را نشانه گذاری کنید و از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: اخباری را که باید بدانید را از دست ندهید — VancouverSun.com و TheProvince.com را علامت گذاری کنید و برای خبرنامه های ما در اینجا ثبت نام کنید.

شما همچنین می توانید با تبدیل شدن به یک مشترک دیجیتال از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: فقط با 14 دلار در ماه، می توانید دسترسی نامحدودی به The Vancouver Sun، The Province، National Post و 13 سایت خبری دیگر کانادا داشته باشید. با اشتراک امروز از ما حمایت کنید: The Vancouver Sun | استان.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید