کانادایی ها در حال از دست دادن راه های صرفه جویی در پول در قبوض بیمه خود هستند


75 درصد در مورد پس انداز پول در قبض تلفن خود بیشتر از طرح بیمه خود می دانند

محتوای مقاله

طبق گزارش جدید بیمه TD، کانادایی ها در حال یافتن راه های هوشمندانه برای کاهش هزینه های ماهانه برای مقابله با افزایش هزینه های زندگی هستند، اما اکثر آنها پس انداز اضافی را از طریق بیمه خانه و خودرو از دست می دهند.

این مطالعه که 1372 کانادایی دارای بیمه خانه، اجاره یا خودرو را مورد بررسی قرار داد، نشان داد که سه چهارم آنها بهتر می دانند که چگونه در قبض تلفن خود صرفه جویی کنند تا صورتحساب بیمه.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

علاوه بر این، علیرغم اینکه برای اکثر افراد ضروری است (86 درصد از بیمه خانه یا اتومبیل خود)، بیش از یک چهارم (26 درصد) هنگام خرید و مدیریت خانه یا بیمه نامه خود، رویکرد تنظیم و فراموش کردن آن را اتخاذ می کنند. بیمه

یک دلیل بزرگ این است که تنها 40 درصد از کانادایی های بیمه شده احساس می کنند مطمئن هستند که بیمه نامه خود را درک می کنند. در واقع، بیشتر آنها در مورد آنچه در طرح تلفن خود (79 درصد) یا آنچه در فروشگاه مواد غذایی به فروش می رسد (75 درصد) نسبت به حق بیمه خود (37 درصد) احساس آگاهی بیشتری دارند.

دلایل آنها شامل این است که آنها آن را طاقت فرسا (22 درصد)، دشوار (20 درصد)، یا معتقدند که هزینه ثابتی است که تغییر نمی کند (18 درصد).

«بهترین راه برای کانادایی‌ها برای کمک به محافظت از مالکیت خود و برای اینکه ببینند آیا می‌توانند در هزینه بیمه خود صرفه‌جویی کنند، این است که نقش فعال‌تری در درک سیاست‌های بیمه خود و نحوه محاسبه حق بیمه‌ها داشته باشند» – برونو جاورنیگ، معاون رئیس جمهور و مدیر اجرایی مالکیت محصولات مسافرتی در بیمه TD، در یک بیانیه مطبوعاتی گفت. آگاهی بیشتر از بیمه می‌تواند به کانادایی‌ها کمک کند تا از نظر مالی انعطاف‌پذیرتر باشند، بهتر از آنچه برای آن زحمت کشیده‌اند محافظت کنند و راه‌های بیشتری برای پس‌انداز پول بیابند.»

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

تنها 38 درصد از پاسخ دهندگان وقت می گذارند تا راه های احتمالی صرفه جویی در بیمه خانه و خودرو را بررسی کنند. در مقایسه، 70 درصد وقت خود را صرف کاهش خرید مواد غذایی، 46 درصد برای کاهش قبوض اینترنتی و 42 درصد صرف کاهش زمان یا یافتن معاملات خرید لباس می کنند.

“بیمه می تواند از آنچه ما بیش از همه برای ما ارزش قائل هستیم محافظت کند – از زوجی که سفرهای جاده ای و شب ها را رها کردند تا خانه خود را خانه خود کنند، تا نوجوانی که برای خرید اولین ماشین خود دو شغل کار کرده است – ما می خواهیم از اشیای با ارزش خود محافظت کنیم، زیرا زندگی می تواند جاورنیگ گفت که غیرقابل پیش بینی باشد.


اینجا ثبت نام کنید تا Posthaste مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده شود.


دلار کانادایی
پست مالی

خارج از بازار اوراق قرضه، معاملات خوبی وجود دارد که به انعطاف پذیری پرتفوی ها در برابر چالش واگرایی نرخ بهره جهانی کمک می کند. در کانادا، بخش‌های مختلف شاخص ترکیبی S&P/TSX سطوح متفاوتی از قرار گرفتن در معرض لونی کم تا طولانی دارند. دیلن اسمیت می نویسد: عوامل دیگر مهم هستند، اما این موضوع کلان نشان می دهد که رسانه ها و تولید و کنار گذاشتن بانک ها و کالاهای مصرفی. برای جزئیات بیشتر این متن را بخوانید.


  • داده های امروز: گزارش اشتغال مه کانادا، استفاده از ظرفیت سه ماهه اول؛ گزارش اشتغال ایالات متحده برای ماه می، تجارت عمده فروشی در ماه آوریل، حرکت صندوق برای سه ماهه اول و اعتبار مصرف کننده برای آوریل

تبلیغات 4

محتوای مقاله


بازارها
پست مالی

توسط ویراستاران توصیه شده است


جان تنها پدر یک دختر خردسال است و به این فکر می‌کند که چگونه می‌تواند از طریق تحصیلات تکمیلی در دوران بازنشستگی خود از او حمایت کند یا حداقل در پنج تا شش سال آینده به یک شغل مشاوره پاره وقت برود. این مرد 55 ساله یک متخصص مراقبت های بهداشتی است و سالانه حدود 210000 دلار قبل از مالیات درآمد دارد. این چیزی است که کارشناس گفته است.


آیا نگران این هستید که آیا به اندازه کافی برای بازنشستگی خواهید داشت؟ آیا نیاز به تنظیم سبد سهام خود دارید؟ آیا می‌پرسید چگونه می‌توان زندگی را تامین کرد؟ اطلاعات تماس و اصل مشکل خود را برای ما بنویسید و ما سعی می کنیم کارشناسانی را برای کمک به شما بیابیم و همچنین یک داستان مالی خانواده در مورد آن می نویسیم (البته نام شما را ذکر نمی کنیم). اگر سوال ساده‌تری دارید، تیم هک FP Answers به ​​رهبری جولی کازین می‌تواند به آن پاسخ دهد.

تبلیغات 5

محتوای مقاله


مک آلیستر در مورد وام مسکن

آیا می خواهید در مورد وام مسکن بیشتر بدانید؟ از آخرین روندها گرفته تا فرصت‌های تامین مالی که نمی‌خواهید از دست بدهید، ستون پست مالی رابرت مک لیکر، استراتژیست وام مسکن، می‌تواند به هدایت بخش پیچیده کمک کند. همچنین، صفحه نرخ وام مسکن آن را برای پایین ترین نرخ وام مسکن ملی کانادا که روزانه به روز می شود، بررسی کنید.


Posthaste امروز توسط نوئلا آویدیا، با گزارش های اضافی از کارکنان در Financial Post، The Canadian Press و Bloomberg نوشته شده است.

ایده، طرح، گزارش تحریم یا پیشنهادی برای این خبرنامه دارید؟ به ما در posthaste@postmedia.com ایمیل بزنید.


سایت ما را نشانه گذاری کنید و از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: اخبار کسب و کار مورد نیاز خود را از دست ندهید – Financialpost.com را نشانه گذاری کنید و در خبرنامه ما در اینجا مشترک شوید.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید