یادداشت‌های نامه: متیوز در فهرست مورد علاقه‌های چهار ملت پیشتاز است


آخرین اخبار لنس هورنبی را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید

محتوای مقاله

بزرگترین اتلاف وقت کارشناسان هاکی در چند سال گذشته، پیش‌بینی فهرست تیم‌های ملی برای بهترین رقابت‌هایی بود که هرگز اتفاق نیفتاد.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

جام جهانی و هرگونه حضور در لیگ کشوری هاکی در دو المپیک زمستانی اخیر چندان مورد استقبال قرار نگرفت. تیهزینه صحبت، بیمه برای بازیکنان، حقوق بازاریابی، زمان پخش در کره جنوبی و چین که برای تلویزیون خوب نیست و تعلیق فصل NHL مطمئناً نقش مهمی در نرفتن لیگ به بازی‌های 2018 و 2022 داشت. دائماً با فدراسیون بین المللی هاکی روی یخ روبرو بود.

اما پیش‌بینی فهرست‌ها برای رویارویی چهار ملت فوریه آینده در مونترال و بوستون، که چندین برگ افرا را نمایش می‌دهد، دوباره رواج پیدا کرده است. پیش‌بینی‌ها با شش بازیکن اول از کانادا، ایالات متحده، سوئد و فنلاند که در درفت NHL 28 ژوئن در لاس‌وگاس معرفی می‌شوند، آغاز شده است.

آستون متیوز به راحتی در وگاس خواهد بود تا راکت ریچارد خود را به عنوان گلزن برتر لیگ شب قبل در مراسم جوایز لیگ انتخاب کند و جای تعجب ندارد که در فهرست تیم ایالات متحده آمریکا قرار بگیرد.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

متیوز چهار ماه پیش در مورد از سرگیری رقابت های چهار ملت و بازگشت NHL به المپیک در سال های 2026 و 2030 گفت: “معنی زیادی دارد.” – هر بار که بتوانید نماینده کشورتان باشید، افتخار بسیار مهمی است. در صحنه جهانی با المپیک یا چهار ملت، رقابت با بهترین بازیکنان NHL و کشورهای مربوطه، برای بازیکنان، برای ورزش عالی خواهد بود و هواداران واقعاً از آن لذت خواهند برد.»

ویلیام نایلندر، هم تیمی لیفز، در نهایت همراه سوئدی ها خواهد بود، چه در گروه اول آل استارها و چه زمانی که لیست لیست تره کرونور مشخص شود.

کانر مک دیوید تا چند هفته دیگر هدایت تیم منتخب کانادا را بر عهده خواهد داشت و احتمالاً ناتان مک‌کینون در جلو و هم تیمی‌اش در کلرادو، کیل ماکار، به او خواهند پیوست. و در حالی که سیدنی کرازبی از پیتزبورگ ممکن است 14 سال پس از پیروزی گلدن گلش در کانادا در المپیک ونکوور همچنان تاثیرگذار باشد، جان تاوارس، کاپیتان لیفز، که در سپتامبر 34 ساله می‌شود، امیدوار است نام خود را برای مدیر کل داگ آرمسترانگ باقی بگذارد. تاوارس پس از حذف تورنتو از پلی آف، برای حضوری دیگر با تیم ملی در جام جهانی هاکی به جمهوری چک پرواز کرد.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

تورنتو تعطیل شد

اعلام مونترال و بوستون به عنوان میدان های میزبان دو کشور برای ورزش و سرگرمی Maple Leaf که بدون شک علاقه مند به میزبانی برخی از بازی ها در Scotiabank Arena بود، شوکه کننده نبود.

از میان چهار بازی که در مرکز بل در فوریه آینده برگزار می شود، می توان به دیدار کانادا در مقابل سوئد و بازی افتتاحیه خانگی کانادا در برابر ایالات متحده در 15 فوریه اشاره کرد.

بیل دیلی، معاون کمیسر NHL گفت: «معمولاً، ما دوست داریم رویدادهای مهم را به تیم‌ها و مکان‌هایی در سراسر لیگ منتقل کنیم، جایی که منطقی است. خورشید در یک ایمیل تورنتو مطمئناً اخیراً سهم خود را از رویدادهای لیگ مهم داشته است، از جمله بازی ستاره‌های ما (فوریه گذشته) و آخرین جام جهانی هاکی ما (2016).

ما بازارهای ارزشمند دیگری هم داریم که مونترال و بوستون دو تا از آنها هستند.”

تبلیغات 5

محتوای مقاله

TD Garden بوستون میزبان سه بازی از جمله فینال است.

ماراتن سخت می گیرد

بسیاری از مکس دومی معتقدند که لیفز باید این هفته در فینال جام استنلی حضور می یافت. اما Domi که سال گذشته با دالاس استارز به فینال کنفرانس رسید، از جمله کسانی است که در ماه ژوئن متوجه شده اند که این بازی چیست.

وینگر روز یکشنبه در جمع آوری کمک های مالی برای دیابت نوجوانان گفت: “شما هر لحظه از پلی آف خارج می شوید، اما همیشه تماشا می کنید و فکر می کنید، “آیا می توانیم این بچه ها را شکست دهیم؟” واقعیت این است که هر تیمی که به پلی آف راه می یابد، شانس برد دارد. واقعا می توانید تلاش کنید.

اما شما می بینید که این افراد چقدر باید از آن عبور کنند. به این فکر کنید که در مقایسه با کاری که آنها اکنون انجام می دهند، چقدر وقت مانده ایم (تورنتو در 4 می حذف شد). من برای هر دو تیم احترام زیادی قائلم.

تبلیغات 6

محتوای مقاله

(ادمونتون و فلوریدا) هر دو عالی هستند. من به شما پیش بینی نمی کنم که چه کسی برنده خواهد شد، اما برای بازی خوب است که بهترین بازیکنان جهان و یک تیم کانادایی در آن حضور داشته باشند. هر شب کوک می کنم.”

نامه های استعلام

سه‌شنبه ۳۶ سال پیش بود که برگ‌ها پدر مکس، تیو دومی، ۲۷ ساله را به خدمت گرفتند.هزار به طور کلی از پیتربورو پیتس. رهبر دقایق پنالتی باشگاه، دومین انتخاب پشت سر اسکات پیرسون مهاجم کینگستون در رتبه ششم بود. همچنین در آن کلاس دروازه بان پیتر اینگ، دیوید ساکو (برادر جو سال قبل انتخاب شده بود) و در 237هزار به طور کلی، از ویندزور اسپیتفیرز، مربی فعلی دالاس، پیتر دی بوئر… گوردی هاو هشت سال پیش در روز دوشنبه ما را ترک کرد. در کنار دیترویت و هارتفورد، آقای هاکی با 93 گل و 126 امتیاز بهترین گلزن لیفز در Maple Leaf Gardens در تاریخ 68 ساله آنها بود… آیزاک جانسون مهاجم آمریکایی، که سال گذشته در تورنتو نیوفاندلند گرولرز ECHL را رهبری کرد. با زدن 31 گل گل و 68 امتیاز و دو امتیاز در هشت بازی با مارلی ها، با یوکوریت در فنلاند امضا شد.

lhornby@postmedia.com

X: sanhornby

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید