TTC به عنوان بخشی از تغییر نام روستای پایونیر، 25000 دلار به دست آورد


محتوای مقاله

حتی بدون تغییر نام نزدیکترین ایستگاه مترو، تغییر نام Black Creek Pioneer Village 25000 دلار برای TTC هزینه خواهد داشت.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

در یک ایمیل داخلی TTC منتشر شده در خورشید به دنبال درخواست آزادی اطلاعات، ایان دیکسون گفت: “تا آنجا که من اطلاع دارم هیچ بحثی در مورد تغییر نام ایستگاه وجود نداشته است”.

با این حال، دیکسون که مدیریت مسیریابی برای TTC را بر عهده دارد، در ایمیلی در 13 فوریه نوشت که تغییر تابلوهایی که مسافران را به موزه تاریخ زنده هدایت می کند، 25000 دلار هزینه دارد.

اتفاقاً هزینه تغییر نام کل ایستگاه در سال 2013 25000 دلار بود.

توسط ویراستاران توصیه شده است

سازمان حفاظت از منطقه و تورنتو، سازمان غیرانتفاعی که مالک و اداره کننده Pioneer Village Black Creek است، قصد دارد نام موزه تاریخ زنده را به “Village at Black Creek” تغییر دهد. سند TRCA بیان می کند که “کلمه “پیشگام” به عنوان مانعی در برابر تلاش های آشتی و مشارکت در این نقطه عطف فرهنگی مهم برای جوامع بومی و چند فرهنگی شناخته شده است.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

در حالی که جمال مایرز، رئیس TTC به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد خورشیدیک سخنگوی تایید کرد که آژانس حمل و نقل در حال حاضر برنامه ای برای تغییر نام ایستگاه روستای پایونیر ندارد.

در ایمیل دیگری که توسط خورشیدداریل گری، مدیر TRCA، به دیکسون و سایر کارکنان TTC گفت که این گروه می تواند “از نظر تغییر نام در صورتی که برای TTC مفید باشد، انعطاف پذیر باشد.”

گری در بیانیه ای ایمیلی گفت خورشید TTC از آن زمان تاکنون سکوت کرده است و هیچ تحقیقی در مورد زمان بندی یا سایر موارد مرتبط با تغییر نام تجاری انجام نداده است.

اولین سرآشپز در بلک کریک پایونیر ویلج پودینگ نان و کره درست می کند
سازمان حفاظت از منطقه و تورنتو می گوید “کلمه “پیشگام” به عنوان مانعی برای روستای پایونیر بلک کریک شناسایی شده است. فایل های استیسی بیلی/تورنتو سان عکس از فایل های Stacy Bailey/Toronto Sun

اگرچه نامه‌های فوریه نشان می‌داد که TRCA قصد دارد از این ماه اجرایی شود، تغییر نام تا پاییز امسال آغاز نخواهد شد.

یک سند TRCA در سال 2023 تخمین زده بود که مرحله اول “استعمارزدایی از نام رسمی موزه” 45000 دلار هزینه دارد.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

گری گفت، بازدیدکنندگان تابستان امسال “می توانند انتظار تجربه جذاب و آموزشی مشابهی را داشته باشند که برای دهکده نمادین است.” خورشیداما ما این را با طیف گسترده‌ای از تجربیات، رویدادها و برنامه‌ها مانند پیاده‌روی ارواح، یوگای جریان حیوانات، بازی فرار ماجراهای شهر مخفی، نمایشگاه‌های هنرمندان محلی آخر هفته و تئاتر تاریخ زندگی همهجانبه‌ای که منعکس‌کننده و خدمت‌رسانی به علایق مختلف جامعه است، تکمیل می‌کنیم. “

طبق گزارش TRCA، روستای پیشگام بلک کریک که در سال 1960 تأسیس شد، معمولاً سالانه 140000 بازدیدکننده را جذب می کند.

jholmes@postmedia.com

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید