آنچه باید در مورد جشنواره قایق اژدها ونکوور 2024 بدانید


محتوای مقاله

یک نشانه مطمئن مبنی بر اینکه تابستان رسماً در ونکوور آغاز شده است، بازگشت فستیوال بسیار محبوب Concord Pacific Dragon Boat، جشنواره برتر قایق اژدها در آمریکای شمالی است.

قبل از رویداد 22 تا 23 ژوئن، ما پنج نکته را که باید در مورد جشنواره ونکوور بدانید را جمع آوری کرده ایم:

کجا این اتفاق می افتد؟

رویدادهای جشنواره در Concord Pacific Place، Creekside Park، و False Creek (در سراسر خیابان از ایستگاه اصلی Sky Train Street) برگزار می شود. مسابقات از ساعت 8 صبح روز 22 ژوئن هر 10 دقیقه یکبار برگزار می شود. ورود رایگان است.

محتوای مقاله

چه کسی اینجا خواهد بود؟

سال گذشته 130 هزار تماشاگر از این جشنواره بازدید کردند. انتظار می رود رقابت امسال 6000 سوارکار و 250 شرکت کننده از سراسر کانادا، ایالات متحده و خارج از کشور را به خود جلب کند.

آیا اتفاقاتی در خارج از آب رخ می دهد؟

کریک ساید پارک و فالز کریک شامل غرفه‌های بومی، محله چینی‌ها و پراید، 25 کامیون مواد غذایی، بازار صنایع دستی با 100 غرفه، منطقه کودکان و خدمات نوکر و دوچرخه‌سواری خواهند بود.

سرگرمی‌ها در سطح بالایی قرار دارند زیرا 16 نمایش محلی به صحنه اصلی TD در پارک کریک ساید می‌روند.

در 22 ژوئن ساعت 13، موسیقی با اجرای آکادمی رقص سیندی یانگ آغاز می شود. این روز در ساعت 20:00 با آهنگ پاپ Hey Ocean به پایان می رسد.

یکشنبه 23 ژوئن، اکشن از ساعت 11:30 صبح با رایس کیک درگ اند دیم سام آغاز می شود. آخرین نفری که در ساعت 7 بعد از ظهر روی صحنه می رود، دو گروه R&B Manila Grey است

لیست کامل بازیگران را اینجا ببینید.

مانیل گری
گروه دو نفره R&B ونکوور Manila Grey در طول جشنواره قایق اژدها Concord Pacific در 22 تا 23 ژوئن تیتر اصلی TD Main Stage هستند. این دو در 23 ژوئن ساعت 7 بعد از ظهر در کریک ساید پارک بازی خواهند کرد. عکس نوشته Dragon Boat BC /قایق اژدها B.C

امسال چیز جدیدی هست؟

Light Up the Night، اولین نمایش عمومی پهپاد ونکوور برای جشن گرفتن اولین آخر هفته تابستان، در 22 ژوئن ساعت 21:30 برگزار می شود. منطقه اجتماعی کنکورد با فعالیت های خانوادگی در خط پایان در 22 تا 23 ژوئن از ساعت 10 صبح باز خواهد بود. تا ساعت 6 بعد از ظهر

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید