اسکاتی شفلر در مورد ویدیوی ویروسی که افسر لوئیزویل را مسخره می کرد، پرسید


محتوای مقاله

PINEHURST، NC – ویدئویی در رسانه های اجتماعی از ورود یک گلف باز لوئیزویل به یک زمین گلف محلی با یک افسر پلیس قلابی که از کنار شاسی بلند خود آویزان شده است، به اسکاتی شفلر در US Open رسیده است.

محتوای مقاله

از گلف باز شماره 1 در مورد ویدیوی ویروسی روز سه شنبه در Pinehurst سوال شد.

«آره، سخت است به کسی که این کار را انجام داده نخندیم. اما من هیچ ویدئویی را ندیده‌ام.» شفلر گفت. زاندر (شاوفله) دیروز در مورد آن به من گفت. او یک ضربه بسیار خوب از آن دریافت کرد.”

شفلر ماه گذشته در خارج از باشگاه گلف والهالا در لوئیزویل قبل از دور دوم خود دستگیر شد. یک گلف باز سعی کرد از تاخیرهای ترافیکی ناشی از یک تصادف مرگبار جلوگیری کند تا صبح جمعه خود را به سه راهی برود.

گزارش شده است که افسر برایان گیلیس دست خود را روی ماشین گذاشته و می گوید در حالی که شفلر سعی می کرد به سمت مسیر ادامه دهد، او را روی زمین کشیده اند. قهرمان مسترز با چهار اتهام از جمله حمله به یک افسر پلیس، قبل از اینکه دادستان پرونده را متوقف کند، مواجه شد.

در ویدئویی که در حال چرخش است، یک گلف باز در حال ورود به مسابقات در تورنمنت اعضای مهمان در باشگاه وایلدوود کانتری در لوئیزویل با مانکنی که لباس افسر پلیس را به تن دارد، توسط درب راننده کشیده می شود، همانطور که آهنگ تم از برنامه تلویزیونی COPS پخش می شود. .

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید