انگشت کوچک پای جان رام سرنوشت او را در یو اس اوپن رقم خواهد زد


آخرین اخبار جان مک کارتی را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید

محتوای مقاله

PINEHURST، N.C. – جان رام تنها چند ساعت پس از برگزاری یک کنفرانس خبری پیش از مسابقات در Pineherst در روز سه‌شنبه، از مسابقات اوپن این هفته ایالات متحده انصراف داد.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

رحم در شبکه های اجتماعی نوشت: پس از مشورت با پزشکان متعدد و تیمم، به این نتیجه رسیدم که برای سلامتی بلندمدت خود بهتر است این هفته از مسابقات آزاد آمریکا کناره گیری کنم. «این که بگویم ناامید هستم، دست کم گرفتن است!

برای همه همکارانم آرزوی موفقیت دارم و از همه کارکنان USGA، داوطلبان و جامعه Pinehurst برای میزبانی و میزبانی از مسابقاتی که مطمئنم قهرمانی فوق العاده ای خواهد بود تشکر می کنم! امیدوارم زودتر به میدان برگردم!»

رام هفته گذشته پس از اینکه درد ناشی از زخم عفونی روی پای چپ او غیرقابل تحمل شد، از LIV Golf Houston کناره گیری کرد.

رحم سه شنبه گفت: “اگر می توانستم به شما نشان دهم، سوراخ کوچکی بین انگشت کوچک من و انگشت بعدی است.” نمی دانم چگونه و چه اتفاقی افتاد، اما آلوده شد.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

قبل از راند دوم در هیوستون، رحم تزریقی برای بی حس کردن ناحیه دریافت کرد، اما این تزریق برای کاهش درد کمک چندانی نکرد.

او گفت: «درد شدید بود. من یک شلیک برای بی حس کردن منطقه دریافت کردم. قرار بود کل دور طول بکشد و در سوراخ دوم من درد داشتم.

رحم گفت که عفونت دیگر نگران کننده نیست، اما او با پوشیدن یک کفش و یک دمپایی به کنفرانس مطبوعاتی اوپن آمریکا رسید.

تلاش برای خشک نگه داشتن ناحیه و تلاش برای بهبود هرچه سریعتر آن. اما من فقط می توانم آنچه را که می توانم انجام دهم. بدن انسان فقط می تواند با این سرعت کار کند.

در حالی که دردناک بود، به نظر می‌رسید رام راحت‌تر در مورد عفونت‌های پا صحبت کند تا درگیر شدن در هر بحثی در مورد وضعیت بازی‌اش، که به عقیده او با وجود دو بریدگی از دست رفته در دو بازی اصلی، موضوعی مبهم است.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

اینطور نیست که من بد بازی کردم، حتی اگر خیلی از شما اینطور به نظر می رسید که من بد بازی می کنم. من دو هفته بد را پشت سر گذاشتم.” “بله، بهترین نیمه اول سال نبود، اما خیلی از مواقع بود که من شروع خوبی نداشتم، اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید خوب به پایان برسانید.”

توسط ویراستاران توصیه شده است

در یک روز گرم در پینه‌هورست، وقتی خبرنگاری از رام پرسید که آیا دویدن غالب اسکاتی شفلر باعث می‌شود او امتیازهای کمتری بزند، دما بیشتر شد، سوالی که نشان می‌دهد متغیری در کنترل گلف باز است.

با نگاهی نزدیک به تابش خیره کننده پاسخ داد: نه.

سپس از او پرسیده شد که آیا فکر می کند با توجه به مصدومیت و فرم فعلی، شانس او ​​در این هفته خوب است یا خیر.

او پاسخ داد: “هر بار که بازی می کنم، احساس می کنم شانس خوبی دارم.”

او این هفته بازی نخواهد کرد.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید