انگشت کوچک پای جان رام سرنوشت او را در یو اس اوپن رقم خواهد زد


محتوای مقاله

PINEHURST، NC – انگشت کوچک جان رام می تواند تصمیم بگیرد که آیا او شانس بردن دومین اوپن ایالات متحده این هفته در شماره 2 Pineherst را دارد یا خیر.

محتوای مقاله

رام هفته گذشته پس از اینکه درد ناشی از زخم عفونی روی پای چپ او غیرقابل تحمل شد، از LIV Golf Houston کناره گیری کرد.

رحم سه شنبه گفت: “اگر می توانستم به شما نشان دهم، سوراخ کوچکی بین انگشت کوچک من و انگشت بعدی است.” نمی دانم چگونه و چه اتفاقی افتاد، اما آلوده شد.

قبل از راند دوم در هیوستون، رحم تزریقی برای بی حس کردن ناحیه دریافت کرد، اما این تزریق برای کاهش درد کمک چندانی نکرد.

او گفت: «درد شدید بود. من یک شلیک برای بی حس کردن منطقه دریافت کردم. قرار بود کل دور طول بکشد و در سوراخ دوم من درد داشتم.

رحم گفت که عفونت دیگر نگران کننده نیست، اما او با پوشیدن یک کفش و یک دمپایی به کنفرانس مطبوعاتی اوپن آمریکا رسید. با شروع بازی از روز پنجشنبه، هفته قهرمان دو دوره بزرگ ممکن است در خطر باشد.

محتوای مقاله

تلاش برای خشک نگه داشتن ناحیه و تلاش برای بهبود هرچه سریعتر آن. اما من فقط می توانم آنچه را که می توانم انجام دهم. بدن انسان فقط می تواند با این سرعت کار کند.

“در مورد این هفته، من نمی دانم.”

در حالی که دردناک بود، به نظر می‌رسید رام راحت‌تر در مورد عفونت‌های پا صحبت کند تا درگیر شدن در هر بحثی در مورد وضعیت بازی‌اش، که به عقیده او با وجود دو بریدگی از دست رفته در دو بازی اصلی، موضوعی مبهم است.

اینطور نیست که من بد بازی کردم، حتی اگر خیلی از شما اینطور به نظر می رسید که من بد بازی می کنم. من دو هفته بد را پشت سر گذاشتم.” “بله، بهترین نیمه اول سال نبود، اما خیلی از مواقع بود که من شروع خوبی نداشتم، اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید خوب به پایان برسانید.”

توسط ویراستاران توصیه شده است

در یک روز گرم در پینه‌هورست، وقتی خبرنگاری از رام پرسید که آیا دویدن غالب اسکاتی شفلر باعث می‌شود او امتیازهای کمتری بزند، دما بیشتر شد، سوالی که نشان می‌دهد متغیری در کنترل گلف باز است.

با نگاهی نزدیک به تابش خیره کننده پاسخ داد: نه.

سپس از او پرسیده شد که آیا فکر می کند با توجه به مصدومیت و فرم فعلی، شانس او ​​در این هفته خوب است یا خیر.

او پاسخ داد: “هر بار که بازی می کنم، احساس می کنم شانس خوبی دارم.”

در مورد رضایت شغلی او این روزها؟

او گفت: “بله، من در جای خوشحالی هستم.”

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید