این آخر هفته روز پدر در انتاریو به صورت رایگان به ماهیگیری بروید


محتوای مقاله

استان از شما می‌خواهد که آخر هفته در انتاریو با پدرتان به‌طور رایگان زنگ بزنید.

محتوای مقاله

گریدون اسمیت وزیر منابع طبیعی با اعلام این که استان ماهیگیری رایگان را در 15 تا 16 ژوئن ارائه می دهد، گفت: “آخر هفته روز پدر زمان خوبی برای بیرون رفتن در یکی از دریاچه ها و رودخانه های زیبای انتاریو و لذت بردن از ماهیگیری است.”

او روز سه شنبه در بیانیه ای افزود: «ماهیگیری یک فعالیت سرگرم کننده برای همه اعضای خانواده و راهی عالی برای گذراندن وقت با هم است.

ماهی سوف زرد، کپور معمولی، پایک شمالی، قزل آلای دریاچه ای و وال آی از جمله بسیاری از گونه های ماهی گیر هستند که در حال حاضر در اکثر مناطق انتاریو می توان آنها را صید کرد.

با این حال، استان می‌گوید برخی از آب‌ها دارای معافیت‌هایی هستند، بنابراین مسئولان توصیه می‌کنند قبل از رفتن به بررسی خلاصه قوانین ماهیگیری برای اطلاع از محدودیت‌های تعداد ماهی‌هایی که می‌توانید نگهداری کنید، بپردازید.

کسانی که در این دوره به صورت رایگان ماهیگیری می کنند باید کارت شناسایی استانی یا فدرال که نام و تاریخ تولد آنها را نشان می دهد همراه داشته باشند.

محتوای مقاله

این استان می گوید بیش از یک میلیون ماهیگیر دارای مجوز سالانه 1.75 میلیارد دلار برای ماهیگیری تفریحی در انتاریو هزینه می کنند. آخرین رویداد سالانه ماهیگیری رایگان سال، هفته ماهیگیری خانوادگی روز کانادا (29 ژوئن – 7 ژوئیه) است.

کهنه سربازان و اعضای فعال نیروهای مسلح کانادا که در انتاریو زندگی می کنند می توانند در تمام طول سال به صورت رایگان در استان ماهیگیری کنند.

خارج از دوره های ماهیگیری رایگان، اکثر کانادایی های بین سنین 18 تا 65 سال ملزم به داشتن کارت Outdoors و مجوز ماهیگیری هستند که می توانند به صورت آنلاین در huntandfishontario.com یا شخصاً در دفاتر شرکت کننده ServiceOntario یا صادرکنندگان مجوز مجاز خریداری شوند.

jstevenson@postmedia.com

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید