تایگر وودز برای نصیحت به پسرش چارلی مراجعه می‌کند: “من به او تاب خود را اعتماد دارم”


محتوای مقاله

PINEHURST، NC – شاید تایگر وودز بیشتر از هر کسی زنده در مورد بازی گلف بداند، اما این هفته فوق ستاره زمانی که به کمکی کوچک نیاز دارد به یک منبع شگفت‌انگیز مراجعه می‌کند: پسر 15 ساله‌اش، چارلی.

محتوای مقاله

وودز روز سه شنبه در مسابقات آزاد ایالات متحده در پینهورست گفت: “من با تاب ها و بازی هایم به او اعتماد دارم.” او بیش از هر کس دیگری در جهان آن را دید. او دیده است که من بیشتر از هر کسی به توپ گلف ضربه می زنم.”

چارلی وودز این هفته با پدرش اینجاست و در حال تمرین با قهرمان 15 بار اصلی دیده شد.

تایگر گفت: “من به او می گویم که به دنبال چه چیزی باشد، به خصوص هنگام راه اندازی.” او امروز چند عکس جانبی کوچک به من داد، که عالی بود زیرا من آنقدر به زدن ضربات خاص روی پین‌های خاصی توجه می‌کنم که اغلب بعضی از چیزهایی را که دارم روی آنها کار می‌کنم فراموش می‌کنم.»

وقتی چارلی به پدرش کمک نمی کند، نوجوان مشغول بازی گلف خودش است. پیروی از پدر مشهور برای هر پسری سخت است، اما بعد از تایگر وودز در گلف، آن را به سطح دیگری می برد. خوشبختانه برای چارلی، به نظر می رسد که او بیشتر به نسل فعلی گلف بازان علاقه مند است تا تمرکز بر چیزی که پدرش به آن مشهور بود.

محتوای مقاله

وودز که بسیار شبیه پدرش بود، گفت: «برای او خوب است که بچه‌هایی را که در تلویزیون، یوتیوب و TikTok تماشا می‌کند، ببیند، هر کاری که انجام می‌دهند. در خانه، او با (جاستین توماس) و (ریکی فاولر) زیاد است.

«اما دیدن افراد دیگر که به توپ گلف ضربه می زنند، تا زمانی که آن را شخصاً نبینید، یکسان نیست. او امروز از تماشای مکس (هما) و مین وو (لی) و تماشای برخورد آنها به توپ های گلف بسیار هیجان زده بود. آنها کمی با او صحبت کردند، به خصوص مین وو و او. فکر می کنم آنها از نظر سنی بیشتر از من به دیگران نزدیک هستند.”

تایگر وودز به دنبال بازگرداندن سطح گذشته گلف است که پس از یک تصادف رانندگی دراماتیک در سال 2021 از او دور مانده است، اما از برخی جهات، اسطوره گلف در این هفته روز پدر در Pinehurst برنده شده است.

وودز گفت: «ظاهر چارلی در اینجا بسیار خاص است. «داشتن رابطه پدر و پسری که داریم و گسترش آن به این بخش از زندگی‌مان، او گلف زیادی بازی می‌کند و من هنوز اینجا بازی می‌کنم… این یک تجربه فوق‌العاده برای هر دوی ما است. »

توسط ویراستاران توصیه شده است

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید