جولیا لوئیس دریفوس به درستی سیاسی سینفلد واکنش نشان می دهد


“وقتی می شنوم مردم شروع به شکایت می کنند … این برای من یک پرچم قرمز است”

جدیدترین‌های مارک دانیل را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید

محتوای مقاله

جولیا لوئیس دریفوس بعد از همسر سابقش صحبت می کند ساینفلد جری ساینفلد که در این نقش ایفای نقش کرد، گفت که “صحت سیاسی” کمدی را خراب کرد.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

U مصاحبه با نیویورکر فیلم جدید نتفلیکس خود را وصل کنید منجمد نشدهساینفلد گفت که کمدین ها در حال مرگ هستند زیرا کمدین ها بیش از حد نگران آزار تماشاگران در خانه هستند.

«هیچ چیز واقعاً روی کمدی تأثیر نمی گذارد. مردم همیشه به آن نیاز دارند. سینفلد 70 ساله گفت: آنها خیلی به آن نیاز دارند و آن را دریافت نمی کنند. “قبلاً وقتی آخر روز به خانه می رفتی، بیشتر مردم می گفتند: “اوه، سلامت باشید گنجانده شده است. اوه M*A*S*H گنجانده شده است. اوه، (این) مری تایلر مور (نمایش دهید) گنجانده شده است. همه چیز در خانواده است بر.' شما فقط انتظار داشتید، “امشب چیزهای خنده دار را از تلویزیون تماشا می کنیم.”

«خب، حدس بزن کجاست؟ این نتیجه چپ افراطی و مزخرفات کامپیوتری و افرادی است که نگران آسیب رساندن به دیگران هستند.”

ولی لویی-دریفوس با بازی الین بنس ساینفلدگفت که داشتن یک “آنتن نسبت به حساسیت بد نیست.”

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

اگر به کمدی و درام، مثلاً 30 سال پیش، از دریچه امروز نگاه کنید، می توانید قطعات و قطعاتی را بیابید که قدیمی نمی شوند. لویی دریفوس 63 ساله در مصاحبه ای گفت و فکر می کنم داشتن آنتن از نظر حساسیت چیز بدی نیست. نیویورک تایمز.

با این حال، او اضافه کرد که کمدین‌ها هنوز نباید از استفاده از مواد هیجان‌انگیز بترسند. او ادامه داد: «این بدان معنا نیست که تمام کمدی ها در نتیجه از بین می روند. وقتی می‌شنوم که مردم شروع به شکایت از صحت سیاسی می‌کنند – و می‌فهمم که چرا ممکن است مردم از آن مخالفت کنند – اما برای من ناراحت‌کننده است زیرا گاهی اوقات معنای دیگری دارد.

“فکر نمی‌کنم آگاه بودن از حساسیت خاصی چیز بدی باشد، نمی‌دانم چگونه آن را بیان کنم.”

تبلیغات 4

محتوای مقاله

ساینفلد
سینفلد بازیگران LR: مایکل ریچاردز، جیسون الکساندر، جولیا لوئیس-دریفوس و جری ساینفلد. عکس از NBC

در اظهارات بعدی، لویی دریفوس افکار خود را در مورد صحت سیاسی در کمدی توضیح داد.

«من احساس می‌کنم که درستی سیاسی تا حدی که برابر با تساهل باشد، آشکارا یک خیال است. و البته من این حق را برای خود محفوظ می‌دارم که هر کسی را که حرفی می‌زند که به من توهین می‌کند، هو کند، در حالی که به حق آزادی بیان احترام می‌گذارم، خوب است؟» او گفت.

اما لوئیس دریفوس گفت که او بیشتر نگران تلاقی رسانه ها است که “صدای خلاق” را خفه می کند.

«مشکل بزرگتر – و به نظر من تهدید واقعی برای هنر و هنرسازی – تثبیت پول و قدرت است. این همه انزوای استودیوها و رسانه ها و پخش کننده ها و توزیع کنندگان، به نظر من برای صدای خلاق خوب نیست. این چیزی است که من می خواهم در مورد تهدید هنر بگویم.”

تبلیغات 5

محتوای مقاله

در چت خود با نیویورکرساینفلد گفت: مخاطبانی که به دنبال خنده هستند، «اکنون به تماشای کمیک های استندآپ می پردازند زیرا ما تحت کنترل نیستیم.

«تماشاگران ما را پلیس می کنند. ما می دانیم چه زمانی به بیراهه می رویم. ما فوراً می دانیم و فوراً با آن سازگار می شویم. اما وقتی فیلمنامه‌ای را می‌نویسید و به چهار یا پنج دست، کمیته، گروه مختلف ختم می‌شود – “در اینجا برداشت ما از این شوخی است.” خب، این پایان کمدی شماست.»

mdaniell@postmedia.com

توسط ویراستاران توصیه شده است

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید