خانواده مامی لاوروک پس از سقوط وحشتناک او عکس هایی را به اشتراک می گذارند


ستاره هالمارک در عکسی جدید یک خرس عروسکی عروسکی را در آغوش گرفته است

جدیدترین‌های مارک دانیل را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید

محتوای مقاله

خانواده مامی لاوراک عکس جدیدی را در فیس بوک به اشتراک گذاشتند وقتی قلب صدا می زند دست این بازیگر پس از سقوط از یک ساختمان پنج طبقه از بیمارستان سنت پل در ونکوور.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

در تصویر، این هنرپیشه 19 ساله یک خرس عروسکی پر شده را در حالی که او را روی قطره چکان می گذارند در دست دارد.

لاوروک که بیشتر برای بازی در نقش روزالین سالیوان در کانال هالمارک شناخته می شود وقتی قلب صدا می زندماه گذشته پس از سقوط پنج طبقه از بالکن، به شدت مجروح شد و یک “بلوک امنیتی” روی زمین باقی ماند.

در یک صفحه GoFundMe که برای پرداخت هزینه های پزشکی راه اندازی شده است، خانواده Laverock گفتند که «جسد شکسته بود.»

او دو عمل جراحی 11 ساعته داشت که دو پزشک روی او کار می کردند، یک جراحی سه ساعته و یک عمل جراحی دیگر امروز. ما فقط قدردان پزشکان و پرستارانی هستیم که از 26 اردیبهشت به طور مثال از او مراقبت می کنند.”

مامی لاوروک
مامی لاوروک در عکسی که خانواده اش در فیس بوک به اشتراک گذاشته اند، یک خرس عروسکی را در آغوش گرفته است. عکس فیسبوک

آنها در به‌روزرسانی اضافه کردند: «مایمی در مقایسه با زمانی که وارد شد، وضعیت خوبی دارد. همه چیز خوب است زیرا او از این جراحی های گسترده جان سالم به در برد. او درد بسیار زیادی را تحمل می کند و همچنان تسلیم نمی شود.”

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

با بهبودی لاوراک، عزیزان او گفتند که به “معجزه های هر روز” چسبیده اند.

آنها در پایان گفتند: دختر ما زندگی خود و خانواده اش را دوست دارد و هر روز دعوا می کند.

این توسط مادر لاوروک، نیکول راکمن گزارش شده است لس آنجلس تایمز لاوروک برای اولین بار از زمان پاییز در مصاحبه ای در 30 می “چشم هایش را باز کرد”.

بیایید فقط امیدوار باشیم که این یک چرخش باشد و او اکنون از آن عبور کند. راکمن گفت که نمی‌توانم خوشحالتر از این باشم که مردم به او کمک کردند و به او توجه کردند، و افزود که این یک «معجزه مطلق» است که دخترش هنوز زنده است.

در صفحه Laverock GoFundMe، راکمن نوشت که او در 11 می پس از اینکه دخترش یک “اورژانس پزشکی” نامشخصی داشت به وینیپگ سفر کرد.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

پس از سقوط، لاوروک به مرگ نزدیک بود. خانواده وی می‌گویند: «او آسیب‌های خطرناکی را متحمل شد، تحت چندین عمل جراحی بزرگ قرار گرفت و در حال حاضر تحت مراقبت‌های حیاتی است.

Hallmark Media بیانیه ای را با هالیوود ریپورتر پس از این حادثه گفت: «ما عمیقاً از شنیدن خبر در مورد مامی متأسفیم. به عنوان یکی از اعضای محبوب ما وقتی قلب صدا می زند برای او و خانواده اش آرزوی آرامش، آسایش و دعاهای فراوان در این دوران سخت داریم.»

علاوه بر نقش او در وقتی قلب صدا می زندLaverock ظاهر شد روان، بازی کشتار، عروسی رویاها، مجموعه ای از حوادث ناگوار و یک فیلم تلویزیونی تمرکز بر کریسمس است.

یوهانا نیومارچ، بازیگر نقش مادر روی صفحه نمایش لاوراک، مولی وقتی قلب صدا می زندطرفداران برنامه را با نام مستعار “قلب” صدا کرد. به صفحه GoFundMe او اهدا کنید. او نوشت: من این خانواده را دوست دارم، قلبم شکسته است در صفحه X او. “لطفا اگر می توانید کمک کنید. آنها برای عبور از این مشکل به همه حمایت هایی که می توانند داشته باشند نیاز دارند.”

تبلیغات 5

محتوای مقاله

سخنگوی مراقبت های بهداشتی پراویدنس، که مرکز سنت پل را اداره می کند، تایید کرد ونکوور سان که “حادثه ای” در بیمارستان رخ داده است، اما نمی توان با استناد به “حریم خصوصی بیمار” توضیح داد.

در بیانیه آمده است: «این حادثه در یک سایت مراقبت‌های بهداشتی پراویدنس رخ داد، اما پروویدنس به دلیل محرمانه بودن بیمار نمی‌تواند درباره جزئیات اظهارنظر کند. قلب ما برای بیمار، خانواده و همه کسانی است که تحت تأثیر این رویداد قرار گرفته اند و برای آنها آرزوی بهبودی کامل داریم.»

از زمان آغاز آن، لاوراک یک صفحه GoFundMe پس از تعیین هدف 30000 دلاری برای کمک به مراقبت از بازیگر، بیش از 38000 دلار جمع آوری کرده است.

در همین حال، راکمن تایید کرد لس آنجلس تایمز که خانواده در حال بررسی شکایت علیه بیمارستان هستند.

«ما پرونده داریم. تنها چیزی که ما به آن اهمیت می دهیم این است که مامی بهتر شود، زنده است، می جنگد و قوی است. “باور نکردنی است که او با ما است. مسئولیت خواهد بود.”

mdaniell@postmedia.com

توسط ویراستاران توصیه شده است

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

محتوای مقالهدیدگاهتان را بنویسید