رایان رینولدز و مادرش در برنامه The View ظاهری غافلگیرکننده دارند


محتوای مقاله

رایان رینولدز از ونکوور و مادرش، تامی رینولدز، مهمانان غافلگیرکننده ضبط فیلم The View در 10 ژوئن در شهر نیویورک بودند.

تقریباً در نیمه راه آخرین قسمت برنامه گفتگوی صبحگاهی محبوب ABC، ووپی گلدبرگ، مجری همکار، توجه او را به ستاره ددپول و مادرش، تامی، معطوف کرد.

گلدبرگ در مورد اینکه چگونه نمایش می‌تواند غیرقابل پیش‌بینی باشد، گفت: «شما هرگز نمی‌دانید قرار است اینجا در The View چه اتفاقی بیفتد. “گاهی اوقات شما به بالا نگاه می کنید و می گویید “اوه، این واقعا عالی است.” و بعد نگاه می کنی و می گویی: “اوه، وای، رایان رینولدز هست!” او گفت در حالی که دوربین به رایان و تامی نگاه می کند.

محتوای مقاله

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

“مامان من اینجا با نوه هایش است. و دیروز او گفت: “این رویای من است که در The View بروم.” و من گفتم خب، اول از همه، سعی می‌کنم کاری را که او می‌گوید انجام دهم، زیرا شما نمی‌دانید که او چه توانایی دارد. خشونت غیرقابل توصیف، تمام زندگی من،» او در حالی که مادرش می خندید به شوخی گفت.

رینولدز سپس گفت که به عنوان «شوهر بلیک» با اشاره به همسر معروفش بلیک لایولی، از او خواست تا در برنامه بیاید. “و ما اینجا هستیم. فکر می‌کنم شاید مادرم فکر می‌کرد که قرار است در The View حضور داشته باشد، مطمئن نیستم.”

مادر چهار فرزند به مجریان این برنامه گفت که هر روز The View را تماشا می کند و زمانی که در نیویورک برای دیدن نوه هایش بود، آن را در خانه در ونکوور ضبط کرد.

میزبانان در پاسخ به او گفتند که او هر زمان که بخواهد استقبال می کند و رایان باید لایولی را نیز بیاورد.

توسط ویراستاران توصیه شده است


سایت ما را نشانه گذاری کنید و از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: اخباری را که باید بدانید را از دست ندهید — VancouverSun.com و TheProvince.com را علامت گذاری کنید و برای خبرنامه های ما در اینجا ثبت نام کنید.

شما همچنین می توانید با تبدیل شدن به یک مشترک دیجیتال از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: فقط با 14 دلار در ماه، می توانید دسترسی نامحدودی به The Vancouver Sun، The Province، National Post و 13 سایت خبری کانادایی دیگر داشته باشید. با اشتراک امروز از ما حمایت کنید: The Vancouver Sun | استان.

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید