رستوران برای ممنوع کردن غذا خوردن افراد زیر 30 سال، فضای «بزرگسالان و سکسی» را می خواهد


محتوای مقاله

وقتی ماروین پیت و همسرش Bliss، رستوران کارائیب خود را در خارج از سنت لوئیس افتتاح کردند، هدف آنها فضایی مجلل و مجلل بود. آن‌ها برنج و کوکتل‌های استوایی را به منو اضافه کرده‌اند، به مهمانان فرصت لذت بردن از قلیان را داده‌اند – و مشتریان زیر 30 سال را ممنوع کرده‌اند.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

از زمان افتتاح درهای خود در ماه مه، این رستوران تحت یک محدودیت سنی غیرعادی کار می‌کند و تنها زنان حداقل 30 سال و مردان حداقل 35 سال دارند، قوانینی که مالکان از آن‌ها دفاع کرده‌اند تا ظاهر فضایی «بزرگ‌تر و جذاب» حفظ شود. . آنها تلاش می کنند. این رستوران در یک پست فیسبوکی گفت: “این سیاست برای فراهم کردن یک محیط غذاخوری بالغ، پیچیده و ایمن برای همه ایجاد شده است.”

محدودیت سنی مشتریان را قطبی کرد، اما پیت و تیمش در صورت لزوم از آن‌ها محافظت کردند تا از جوانان پرحاشیه جلوگیری کنند. اریکا رودز، دستیار مدیر، به خبرگزاری محلی KSDK گفت: «این فقط کاری است که افراد مسن می توانند انجام دهند و ساعتی شاد داشته باشند، بیایند یک غذای خوب بخورند و نگران برخی از جوانانی نباشند که بخشی از این نمایشنامه را به ارمغان می آورند. اخبار.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

بلیس در فیس بوک نوشته است: «ساعت شاد» به عنوان یک تجربه متمدن تلقی می شود: «این کاملاً برای بزرگسالان و افراد سکسی است، بنابراین ما آن را باکلاس نگه می داریم – خانم ها 30 سال به بالا، بچه های 35 سال به بالا».

“افرادی که انرژی یکسانی دارند”

جردن جانسون که شب‌های چهارشنبه در رستوران با نام دی‌جی دورتی برد دی‌جی می‌کند، گفت که این سیاست جمعیتی را جذب کرده است که از هنرهای دبیرستانی از جمله آشر، توین کمپبل و بابی براون استقبال می‌کنند. او گفت: «جوانان مشکلی ندارند. اما محیطی را برای ما ایجاد می کند که در اطراف افراد همفکر و افرادی باشیم که انرژی مشابهی دارند.”

به نظر می رسد بسیاری از حامیان آنها از محدودیت ها قدردانی می کنند. یکی از بازدیدکنندگان در فیس بوک نوشت: “بعضی از مردم می خواهند گاهی اوقات جشن بگیرند یا فضای متفاوتی ایجاد کنند.” “خوشبختی این را به شما می دهد. فکر می کنم این چیزی است که شهر به آن نیاز دارد.» و پیامی برای جوانان داشت: “از این همه مروارید خسته شده ام!!!!!”

تبلیغات 4

محتوای مقاله

اما برخی دیگر از قوانین آزرده خاطر شدند و برخی پیشنهاد کردند که مدیران اگر مشکلی دارند به سادگی با مشتریان سرکش سرکوب کنند. یکی از آنها نوشت: “سن تضمین کننده رفتار نیست، زیرا افراد بالای 30 تا 35 سال وجود دارند که هنوز هم می توانند مخرب رفتار کنند.” پرداختن به موضوع رفتار به جای تمرکز بر محدودیت های سنی بسیار مهم است.

برخی از مردم تعجب کردند که آیا این قوانین در زمانی که بسیاری از رستوران‌ها با افزایش هزینه‌ها و حاشیه‌های سخت‌تر از همیشه دست و پنجه نرم می‌کنند، به نتیجه نهایی بلیس لطمه می‌زند. با این حال، به نظر می رسید دیگران فقط با این ایده سرگرم هستند. یکی از آنها نوشت: “اگر نمی توانید کلم بروکلی را بدون پنیر بخورید، آنقدر بزرگ نیستید که در Bliss باشید.”

پیت به یک خبرگزاری محلی گفت که از این انتقادها نگران نشده است. او به KSDK News گفت: «البته ما کمی واکنش نشان دادیم، اما این اشکالی ندارد زیرا ما از کد خود پیروی می کنیم.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

جانسون از این موضوع حمایت کرد: «ما از این محدودیت سنی دفاع می‌کنیم. این برند و جوی است که ما سعی می کنیم از آن محافظت کنیم.”

از نظر قانونی، رستوران ها حق اعمال محدودیت های سنی را دارند زیرا سن در این زمینه یک طبقه محافظت شده نیست. مناقشات مربوط به محدودیت های سنی معمولاً زمانی به وجود می آیند که رستوران ها از بازدید کودکان منع می کنند. سال گذشته، خانه اسپاگتی نتتی در نیوجرسی، وقتی کودکان زیر 10 سال را از بازدید منع کرد، با اشاره به سروصدا و “به هم ریختگی دیوانه‌وار” آنها، هم مورد انتقاد و هم تحسین قرار گرفت.

خیلی کمتر، چنین قوانینی برای بزرگسالان هدف قرار می گیرند. اما استثناهایی وجود دارد: در سن آنتونیو، Horizons & More خود را به عنوان یک مکان 30 و بالاتر «بزرگسالان و بزرگسالان» در نظر می گیرد. و در نیویورک، کوکتل بار خانه حراج روزهای جمعه و شنبه برای حداکثر 25 نفر باز است.

سال گذشته، دو TikTokers داستان این را به اشتراک گذاشتند که چگونه از Melody's Bar & Grill در لس آنجلس دور شدند، زیرا آنها برای یک شب در مؤسسه‌ای که بیش از 30 نفر داشت به اندازه کافی سن نداشتند. به نظر می‌رسد یکی از پاسخ‌ها به این ویدیو از طرف شخصی است که ایده منطقه آزاد ۲۰ چیزی را تحسین کرده است: “می‌دانم که الان درد دارد، اما وقتی ۳۰ ساله شدی، می‌فهمی.”

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید