روری مک ایلروی و همسرش اریکا دوباره با هم هستند: گزارش


محتوای مقاله

PINEHURST، NC – روری مک ایلروی و همسرش اریکا طلاق خود را لغو کردند.

محتوای مقاله

بر اساس گزارشی از نگهباناوان موری، مدارک طلاق رد شده است و مک ایلروی آماده است تا در مسابقات آزاد آمریکا این هفته در پینهورست شرکت کند.

موری با فوق ستاره گلف باز تماس گرفته و مک ایلروی این خبر را تایید کرده است.

«اخیرا شایعاتی در مورد زندگی شخصی من شنیده می شود که بسیار تاسف آور است. پاسخ دادن به هر شایعه ای یک بازی احمقانه است.» نگهبان مقاله به نقل از مک ایلروی.

“در هفته های اخیر، من و اریکا متوجه شدیم که بهترین آینده ما یک خانواده است. خوشبختانه، ما اختلافات خود را حل کرده ایم و مشتاقانه منتظر شروعی تازه هستیم.”

مک ایلروی دو هفته پیش در کانادا در مسابقات آزاد کانادایی RBC با روحیه خوبی ظاهر شد. او سه‌شنبه برای یک کنفرانس خبری صبحگاهی با پوشیدن یک هودی مشکی نایک به Pinehurst آمد، در مقایسه با ماه گذشته در مسابقات قهرمانی PGA، جایی که خبر طلاق او طرفداران گلف را شوکه کرد.

محتوای مقاله

هنوز احساس می‌کنم که موفق‌ترین اروپایی بودن در این بازی در دسترس من است. واضح است که من Seve و Nick Faldo را دارم که از نظر بردهای بزرگ به آنجا بروند.» او روز سه شنبه گفت. من واقعاً به کارم در 15 سال گذشته و همه چیزهایی که به دست آورده ام افتخار می کنم، چه عناوین در طول فصل، چه تورنمنت های انفرادی یا تورنمنت های بزرگ. بدیهی است که مدت زیادی طول کشید تا پنجمین رشته ام را دریافت کنم، اما من بیش از هر زمان دیگری مطمئن هستم که اینجا هستم، به همان اندازه که همیشه به آن نزدیک شده ام.»

توسط ویراستاران توصیه شده است

مک ایلروی این هفته در یک سوپرگروه سه نفره از بهترین بازیکنان جهان به همراه اسکاتی شفلر و زاندر شاوفله برای دو دور اول در شماره 2 پینهورست که از پنجشنبه آغاز می شود، خواهد بود.

همیشه هیجان انگیز است که بخشی از یک گروه خیمه شب بازی مانند آن، شماره 1، شماره 2 و شماره 3 در جهان باشید. من آن روز را به یاد دارم، فکر می کنم توری پاینز بود، در حال تماشای تلویزیون، من نتوانستم برای آن مسابقات واجد شرایط باشم. اما به یاد دارم که دو روز اول تایگر، فیل و آدام اسکات را تماشا کردم.» “خیلی خوب است که بخشی از این زوج ها باشید. فکر می‌کنم در این مرحله، اسکاتی، زاندر و من همه آن‌قدر باتجربه هستیم که گرفتار آن نشویم، فقط دنبال کارمان برویم، سعی کنیم نتایج خوبی بگیریم تا خود را در موقعیتی برای آخر هفته قرار دهیم.”

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید