سیمونز: بهترین تیم در فینال جام حذفی بهترین بازیکنان را شکست می دهد


رایزینگ، فلوریدا — در اوایل و نیمه راه رژه خورشید، تیمی با ایوان رودریگز، آنتون لندل و نیکو میکولا تیمی با کانر مک دیوید، لئون درایسایتل و ایوان بوچارد را برای جام استنلی شکست می دهد.

و هیچ چیز مهمی از آن وجود ندارد.

فینال جام استنلی هنوز به پایان نرسیده است، فقط بعد از بازی های اول که هر دو به ادمونتون اویلرز شکست خوردند، به نظر می رسد. اویلرز ممکن است به طور کامل تمام نشده باشد، زیرا آنها در باخت 4-1 مقابل فلوریدا پانترز در دوشنبه شب در Amerant Arena آسیب دیده بودند.

زمان، بازیکنان و انرژی ادمونتون در حال حاضر کم است، زیرا آنها در فینال جام حذفی 2-0 شکست خوردند و این تیم با استعداد فراوان تنها یک گل در دو باخت در اینجا در فلوریدا جنوبی کسب کرده است.

اگر طرفداران هاکی NHL در مورد رودریگز و لوندل، و بیشتر اعضای میانی فهرست پانترز نمی دانستند، اکنون همه چیز را در مورد آنها می دانند. رودریگز دوشنبه شب دو بار و یک بار در اولین برد گلزنی کرد و حالا سه گل از هفت گل پانترز را در شکست 7-1 نفتی ها به ثمر رسانده است، البته با دو برد.

ادمونتون باید این تیم فلوریدا را در چهار بازی از پنج بازی بعدی خود شکست دهد تا دوباره برگردد و جام را برنده شود. به عبارت دیگر، روی آن حساب نکنید.

این تیم Panthers که بسیار متفاوت از Oilers ساخته شده است، بنابراین از بزرگان تمام دوران تشکیل نشده است، می‌داند چگونه با جن، بدون جن، و با درک کامل زمان، مکان و مدیریت ساعت بازی کند – اساساً کلینیک های چهار دوره در مورد چگونگی برنده شدن جام استنلی.

به هر دلیلی، به نظر نمی رسد رودریگز در ترکیب ادمونتون زیاد باشد. هیچ بازیکنی وجود ندارد که بتوان آن‌طور که پل موریس مربی تیمش را با عمق و قدرت دستکاری می‌کند، در ترکیب بالا و پایین رفت. لیستی از سربازان هاکی که برای بسیاری که بازی را از نزدیک دنبال می کنند کمتر شناخته شده اند.

سبک‌ها همیشه در هر سری پلی‌آف نبرد هستند – و در پنج دوره از شش دوره بازی‌شده در فینال جام تا به امروز، چهار دوره، اگر بخواهید واقعاً دقیق باشید، پانترز سبک بازی را دیکته کرده است و اویلرز را ساخته است. نگاه کنید قهرمان آماده است.

اگر بخواهیم انصاف داشته باشیم، مربی کریس کنوبلاخ با یک لیست ضعیف دست و پنجه نرم می کند. او وینگر وارن ووگل را در اوایل بازی 2 به دلیل یک رفتار نادرست از دست داد. او همچنین دارنل نرس را در اوایل بازی از دست داد. او با کمتر از آنچه می خواست در ترکیب خود بازی می کرد – اما این بدان معنی بود که او بیشتر از مک دیوید، بیشتر درایسایتل بازی می کرد و این باید به معنای تولید بیشتر باشد.

درایسایتل گفت: “ما همه کار می کنیم، اما گل نمی زنیم.” درایسایتل یک پنالتی بد رفتاری بیهوده در دوره سوم گرفت که منجر به باخت ادمونتون در بازی 2 شد. انتظار می‌رود نام درایسایتل در اسکوربورد باقی بماند، اما باید از طریق گلزنی، تنظیم بازی، نه با آرنج پروازی باشد.

اما آن ضربه آرنج به ساشا بارکوف، کاپیتان فلوریدا، بازی 2-1 را به یک بازی 3-1 تبدیل کرد و به فرصت بازی 2 ادمونتون پایان داد.

درایزل گفت آنها هر کاری کردند جز گل زدن. این ممکن است در بازی 1 برای دو دوره صادق باشد. این در بازی 2 درست نبود. اویلرز با سرعت بالا چهار شوت در دوره 1 و سه شوت در دوره 2 زد. ​​به چیزی جز گل نزدیک نشد. این خود را به سبک پانترز وام داد و فاقد پاسخی نماینده بود.

درایسایتل گفت: “من چیزهای بیشتری برای دادن دارم.” و اگر این کار را نکند، این سریال مورد انتظار زودتر از آنچه به نظر می رسد تمام می شود.

مک دیوید که در دو بازی یک پاس گل داده است، گفت: ما باید بهتر باشیم. Dreiseitl امتیازی ندارد. هایمن هیچ امتیازی ندارد. تفاوت سازان توسط یک تیم غربالگری بهتر مهار شدند.

مک دیوید گفت: “قرار است سخت باشد” و بهترین ها باید در بزرگترین بازی اینگونه بازی کنند.

رودریگز فقط یک مرد دیگر در تیم پانترز است که پر از بچه هایی است که می دانند چگونه و چقدر سخت بازی کنند. رودریگز گاهی در جناح چپ بازی می کند. گاهی اوقات او بال راست بازی می کند. گاهی اوقات او در بهترین خطوط پلنگ بازی می کند و گاهی اوقات او در بدترین.

اما نوع بازیکن او سال به سال سری بازی های پلی آف را تغییر می دهد. تامپا بی دو جام استنلی را برد و یانی گورد تفاوت را ایجاد کرد. شیکاگو یک بار با گل پیروزی دیوید بلند به پیروزی رسید. لس آنجلس با گل الک مارتینز به وقت اضافه جام را برد.

همیشه بهترین ها در این زمان از سال بهترین نیستند. گاهی اوقات صحبت از باهوش ترین ها در مقابل باهوش ترین ها، منضبط ترین ها در مورد منضبط ترین ها است. آرنج درایزل مانع بازگشت اویلرز شد.

ادمونتون نمی تواند آن اشتباهات را مرتکب شود و انتظار بردن جام را داشته باشد.

و از دست دادن خونسردی روی یخ و روی نیمکت اویلرها مشهود بود، جایی که برای اولین بار در این فصل بعد، مربی Knoblauch به نظر می رسید که روش های معمول خود را از دست داده است.

هیمن گفت: ما باید راهی برای گلزنی پیدا کنیم. – آنها باید راهی برای گلزنی پیدا کنند، دفاع کنند، تا پله پله ها را با هم برابر کنند.

این سریال تمام نشده است – انگار تمام شده است. این تیم با استعداد نسلی به سرعت و بی سر و صدا جام استنلی را از دست می دهد.

ssimmons@postmedia.com

twitter.com/simmonssteveدیدگاهتان را بنویسید