محاکمه مردی که متهم به قتل یک راهزن، یک نوجوان بی گناه است، آغاز شد


کین کارتر به دو فقره قتل درجه دوم در تیراندازی سال 2018 به یکی از اعضای باند در ونکوور متهم است که در آن گلوله ای سرگردان آلفرد وونگ 15 ساله اهل کوکیتلام را کشت.

محتوای مقاله

شش سال پس از کشته شدن یک نوجوان کوکیتلام در جریان حمله گروهی در ونکوور با گلوله ای سرگردان، قاتل متهم او سرانجام محاکمه شد.

اولین روز از محاکمه دو قتل در دادگاه عالی بریتیش کلمبیا، صدای جیغ آلفرد وانگ 15 ساله از صندلی عقب خودروی خانواده پس از اصابت گلوله به سینه هنگامی که مادرش چلی وونگ در برادوی در اطراف خیابان انتاریو پس از رانندگی به سمت شرق در حال رانندگی بود، شنید. یک شام خانوادگی

تبلیغات 2

محتوای مقاله

دادستان ولیعهد دون مونتریشار در بیانیه افتتاحیه خود در روز دوشنبه گفت که مادر آلفرد که از فریادهای پسرش مضطرب شده بود، قبل از اینکه متوجه شود مشکلی وجود دارد و خود را کنار زد، تقریباً یک بلوک به رانندگی ادامه داد.

انتظار می‌رود دوربین داشبورد خانواده، که فریادهای آلفردو را به تصویر کشید، در طول دادگاه نمایش داده شود. دادگاه به مدت 115 روز برنامه ریزی شده و احتمالا تا نوامبر ادامه خواهد داشت.

کارتر کین 28 ساله متهم به قتل درجه دوم کوین وایتساید 15 ساله و 23 ساله است. او همچنین متهم به حمله شدید به یک رهگذر دوم است که یک میلی متر با گلوله سرگردان دیگری که گونه او را می چراند، کشته می شود.

کین در هر سه اتهام خود را بی گناه دانست.

این نظریه تاج است که کین اسلحه ای را شلیک کرد که آلفرد و وایتساید را کشت و نزدیک بود شایفول هاندروکر را بکشد.

در طول تعطیلات جلسات دوشنبه، کین برگشت و به طرفداران در گالری عمومی لبخند زد.

مانتریشار اذعان کرد که پرونده تاج “تقریباً به طور کامل بر اساس شواهد غیرمستقیم ساخته شده است” زیرا تنها شاهد احتمالی، وایتساید، کشته شد، تیراندازی در ویدئوهای نظارتی در منطقه ثبت نشد، و دستگاه قتل هرگز پیدا نشد. چهار سال طول کشید تا اتهامات مطرح شود.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

او به قاضی کاترین ویج و هیئت منصفه متشکل از هفت مرد و پنج زن گفت که شواهد مختلفی که او و سه دادستان دیگر به دادگاه ارائه خواهند کرد باید به عنوان “تکه هایی از پازل” تلقی شوند که به طور جمعی ثابت می کند کین آلفرد و وایتساید را کشته است. و به سادگی از کشتن یک نفر دیگر غافل شد.

Const. پلیس ونکوور دارن چو که در آن شب به صورت انفرادی کار می کرد، اولین کسی بود که به ماشین خانواده آلفرد رسید، ماشینی که متوقف شد و در محاصره انبوهی از مردم بود که برای توقف او دست تکان می دادند، او به عنوان اولین شاهد از 50 شاهد سلطنتی که انتظار می رفت شهادت داد.

چو گفت: “کشیده شدم و پسر را در صندلی عقب ماشین دیدم، او حرکت نمی کرد.”

چو که خیلی زود توسط Const به او ملحق شد، می‌گوید: «گاهی اوقات به شدت آشفته بود، بنابراین ما سعی کردیم آن را جمع کنیم. آنتونی وانگ. او گفت که در ابتدا نمی‌دانستند که آیا این حادثه ارتباطی با تیراندازی‌هایی که در یک بلوک دورتر در برادوی شرقی و خیابان انتاریو شلیک شد، دارد یا خیر.

افسران آلفرد را از ماشین پیاده کردند و پیراهن او را بریدند، «و دیدیم که یک گلوله در سینه‌اش زخمی شده است… هیچ زخم خروجی وجود نداشت. اصلا خون نبود.»

تبلیغات 4

محتوای مقاله

نتایج کالبد شکافی نشان می دهد که گلوله یافت شده در بدن آلفرد به سمت راست قفسه سینه، سه اینچ زیر نوک سینه اش وارد شده و به اندام های او از جمله معده، طحال، کلیه ها و قلب آسیب وارد کرده است. او دو روز بعد در 15 ژانویه 2018 درگذشت.

دادگاه همچنین شنید که وایت ساید مورد اصابت دو گلوله قرار گرفته است، یکی در سر و دیگری از ناحیه ساق پا.

دادگاه روز دوشنبه شنید که مردی به نام متیو ناواس-ریواس و دوست دخترش رستوران هندوچین را ترک کردند و در گوشه خیابان برادوی شرقی و انتاریو سوار تاکسی شدند. دادستان گفت وایت ساید به دنبال تاکسی دوید و سعی کرد به سمت تاکسی شلیک کند که به خودش شلیک کرد.

مانتریشار پرونده سلطنتی علیه کین را تشریح کرد، که شامل حرکات او ضبط شده توسط محل تلفن همراهش، شخصی با استفاده از جاکلیدی برای ورود به آپارتمانش در ساری در زمان‌های خاص، حضور او در آپارتمانی در مرکز شهر ونکوور بود که برای پلیس به عنوان لانه مواد مخدر شناخته می‌شود. و همچنین شواهد DNA در ون، عمدتاً برای تیراندازی، که در زمان‌ها و مکان‌های خاصی ظاهر می‌شد و به گفته او مجموعاً گناه او را ثابت می‌کرد.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

توسط ویراستاران توصیه شده است


سایت ما را نشانه گذاری کنید و از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: اخباری را که باید بدانید را از دست ندهید — VancouverSun.com و TheProvince.com را علامت گذاری کنید و برای خبرنامه های ما در اینجا ثبت نام کنید.

شما همچنین می توانید با تبدیل شدن به یک مشترک دیجیتال از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: فقط با 14 دلار در ماه، می توانید دسترسی نامحدودی به The Vancouver Sun، The Province، National Post و 13 سایت خبری کانادایی دیگر داشته باشید. با اشتراک امروز از ما حمایت کنید: The Vancouver Sun | استان.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید