مکفرسون: والدین انتاریویی خواهان تعادل و رضایت والدین در مدارس هستند


محتوای مقاله

بر اساس یک نظرسنجی جدید، والدین مدارس مهدکودک تا کلاس دوازدهم در انتاریو خواهان تعادل و نه تعصب در کلاس های درس فرزندان خود هستند و می خواهند از قبل از آنچه فرزندانشان در مورد موضوعات بحث برانگیز یاد خواهند گرفت مطلع شوند.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

به طور خاص، یک نظرسنجی (که توسط Leger به سفارش مؤسسه فریزر انجام شد) نشان داد که از هر 10 والدین انتاریویی که دارای فرزندان در مدارس K-12 هستند، 9 نفر معتقدند که معلمان و برنامه درسی استانی باید بر حقایق تمرکز کنند تا تفسیر معلم (که ممکن است شامل نظرات باشد. ) این حقایق تنها 7 درصد از والدین انتاریو مخالف بودند.

محتوای مبتنی بر شواهد در حال حاضر به شدت در برنامه درسی انتاریو کمبود دارد. برای مثال، دانش‌آموزان در انتاریو می‌توانند از دبیرستان فارغ‌التحصیل شوند و تقریباً هیچ دانشی از تاریخ کانادا نداشته باشند. و از آنجایی که برنامه درسی فعلی معلمان را تشویق می کند که حقایق را مطابق قضاوت خود تفسیر کنند، آنچه کودکان می آموزند بسته به معلمانشان می تواند بسیار متفاوت باشد.

در مورد موضوعات بحث برانگیز مانند جنسیت، تمایلات جنسی و تغییرات آب و هوا چطور؟ بر اساس این نظرسنجی، 77 درصد از والدین انتاریو دارای فرزندان در مدارس K-12 «کاملاً موافق یا تا حدودی موافق هستند» که معلمان باید هر دو طرف مسائل بحث برانگیز را نمایندگی کنند یا به طور کلی از آنها اجتناب کنند. در مقابل، 15 درصد از والدین انتاریو مخالف بودند.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

علاوه بر این، 81٪ از والدین انتاریو موافق بودند که مدارس باید از قبل اطلاعیه ای را ارائه کنند که موضوعات بحث برانگیز در کلاس درس یا در طول رویدادهای رسمی مدرسه مورد بحث قرار می گیرد. این تعجب آور نیست، زیرا بسیاری از والدین دوست دارند این مسائل را از قبل با فرزندان خود در میان بگذارند یا فرزندان خود را از این درس ها حذف کنند.

در واقع، وقتی صحبت از موضوعات بحث برانگیز می شود، 76 درصد از والدین انتاریو معتقدند که والدین باید این حق را داشته باشند که فرزندان خود را از این درس ها بدون عواقب برای نمرات فرزندان خود کنار بگذارند. از میان اقلیت هایی که اعتقاد نداشتند والدین باید چنین حقی داشته باشند، اکثریت گفتند که “کودکان باید در مورد همه موضوعات/دیدگاه ها بدون توجه به تعصب والدین خود بیاموزند.”

و اکثریت قریب به اتفاق والدین انتاریو (91٪) معتقدند که مطالب کلاس درس و مکالمات در مورد موضوعات بالقوه بحث برانگیز باید همیشه مناسب سن باشد.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

توسط ویراستاران توصیه شده است

در ماه مه، استفان لچه، وزیر آموزش انتاریو، به هیئت مدیره مدارس دستور داد تا با والدین در مورد آنچه فرزندانشان می آموزند، اهداف فعالیت های مدرسه و اینکه کدام گروه های خارجی نماینده دانش آموزان یا معلمان در روزهای توسعه حرفه ای هستند، شفاف تر باشند. به گفته لچه، این دستورالعمل به جای ارائه اطلاعات در مورد مطالب بالقوه بحث برانگیز تنها پس از درخواست والدین، ارتباط فعالانه با والدین را توصیه می کند.

بررسی لجر نشان می دهد که دولت در مسیر درستی قرار دارد. علی‌رغم ادعاهای فعالان و سیاستمداران – و پوشش ناهنجار رسانه‌ای – والدین انتاریویی تعادل را بیش از تعصب در کلاس درس می‌دانند و خواهان مشارکت و رضایت والدین هستند. به عبارت دیگر، آنها معتقدند که مدارس K-12 باید تصمیم گیری در مورد مسائل بحث برانگیز را به والدین واگذار کنند.

-پیج مک فرسون معاون مدیر سیاست آموزشی در موسسه فریزر است

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید