نیویورک، سارا فیلر کانادایی را برای اولین بار در پیش نویس PWHL می برد


محتوای مقاله

نیویورک با انتخاب سارا فیلر مهاجم تیم ملی پرینستون و کانادا با اولین انتخاب در درفت لیگ هاکی حرفه ای زنان دوشنبه شب، نیاز مبرم به حمله را برطرف کرد.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

فیلر که توسط پیشاهنگان PWHL یک “بازیکن نسلی” در نظر گرفته می شود، سه بار فینالیست بهترین بازیکن سال کالج پتی کازمایر است. او مدرک روانپزشکی گرفت و کار چهار ساله خود را در پرینستون به پایان رساند که با 93 گل در رتبه ششم لیست گلزنان مدرسه قرار گرفت و با 193 امتیاز در 120 بازی چهارم شد.

فیلر همچنین در بازی‌های پکن 2022 طلا گرفت، جایی که در این مسابقات با هشت گل دوم شد و عضو سه تیم کانادایی قهرمانی جهان بود.

فیلر که روز یکشنبه 24 ساله شد، به عنوان اولین انتخاب کلی انتخاب شد و به فرانچایز نیویورک ملحق خواهد شد، با گرگ فارگو از کلگیت به عنوان مربی پس از اینکه تیم در رده آخر جدول رده بندی با امتیاز 9-12-3 به پایان رسید. فارگو جایگزین هاوی دریپر می شود که به توافقی دوجانبه برای ماندن به عنوان مشاور ویژه رسیده و به عنوان مربی در دانشگاه آلبرتا باز می گردد.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

فیلر گفت: “این یک شهر ورزشی عالی است و هواداران در تمام فصل فوق العاده بوده اند.” من درست در همان جاده به مدرسه رفتم، بنابراین برای من و بسیاری از دوستان و هم تیمی هایم در منطقه نیویورک مانند بازگشت به خانه است. بنابراین بازی در مقابل آنها بسیار جالب خواهد بود.”

درفت شش تیمی و هفت راندی در سنت پل، مینه سوتا برگزار می‌شود و بیلی جین کینگ، بنیانگذار لیگ و اسطوره تنیس، انتخاب‌کنندگان را روی صحنه اعلام کرده و از آنها استقبال می‌کند.

فیلر درباره ملاقات با کینگ گفت: «پیدا کردن کلمات سخت است. وقتی به چنین کسی فکر می کنی و روی صحنه باشی و با او دست بدهی و بغلش کنی، لحظه ای سورئال بود و من آن را برای همیشه به یاد خواهم داشت.

پس از نیویورک، اتاوا کولگیت و مهاجم دانیل سرداچنی از تیم ملی کانادا را انتخاب کرد. این بازیکن 23 ساله با کارلا مک‌لئود، مربی اتاوا، که او نیز اهل آلبرتا است و در دوران جوانی مربی تیم سرداچنی متولد ادمونتون بود، دوباره متحد شد.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

مدافع عنوان قهرمانی مینه سوتا، مدافع کلر تامپسون را با انتخاب سوم انتخاب کرد. تامپسون یک بازیکن کانادایی است که فصل گذشته را تعطیل کرد تا روی دومین سال تحصیلی خود در دانشکده پزشکی دانشگاه نیویورک تمرکز کند.

این انتخاب توسط مربی کن کلی انجام شد، که پس از اینکه PWHL روز شنبه عنوان ناتالی دارویتز را از مدیر کل ناتالی دارویتز سلب کرد، بر پیش نویس نظارت می کند.

اولین آمریکایی انتخاب شده هانا بیلکا مهاجم بود که به بوستون چهارم رسید و پس از آن کایلا بارنز مدافع منتخب مونترال قرار گرفت. بیلکو، اهل تگزاس، و بارنز، اهل کالیفرنیا، برای کمک به ایالت اوهایو برای برنده شدن مسابقات قهرمانی ملی در ماه مارس، هم تیمی بودند.

تورنتو دور اول را با جولیا گاسلینگ، مهاجم تیم کانادا، که با جینا کینگزبری، مدیر کل تیم کانادا و تروی رایان، مربی تیم کانادا متحد شد، تکمیل کرد.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

نیویورک دور دوم را با مبادله انتخاب خود به بوستون آغاز کرد، که از انتخاب شماره 7 برای انتخاب اولین مدافع اروپایی خود، دانیل پیسفوف، چک استفاده کرد.

حتی حضور در اینجا و تجربه آن در زندگی واقعی باعث افتخار است. بله، اوقات خوشی داشته باشید.» “حس شگفت انگیزی است. من نمی توانم باور کنم که حقیقت دارد.”

گزارش پیشاهنگی عملیات هاکی PWHL، فیلر را به دلیل سرعت و توانایی بازی سازی ستایش کرد و خاطرنشان کرد: “احساس او نسبت به بازی او را تهدیدی برای ایجاد امتیاز به طرق مختلف می کند و او بلافاصله قدرت بازی تیم را افزایش می دهد.”

نیویورک بدون حضور تهاجمی خارج از عضو تیم ایالات متحده، الکس کارپنتر، که با 23 امتیاز (هشت گل، 15 پاس گل) در رده دوم لیگ قرار گرفت، به پایان رسید. مدافع الا شلتون تنها بازیکن نیویورکی بود که 15 امتیاز کسب کرد و با 21 امتیاز از جمله 7 گل از میدان به پایان رسید.

تبلیغات 6

محتوای مقاله

نیویورک همچنین بیش از حد به کورین شرودر، فینالیست دروازه‌بان سال متکی بود، که با 511 شوت با نتیجه 7 بر 7 پیش رفت و سومین در لیگ برتر بود.

این فرنچایز همچنین برای ورود به بازار نیویورک با مشکل روبرو بود، تا حدی به دلیل تقسیم بازی های خانگی خود بین سه مکان – بریجپورت، کانکتیکات. لانگ آیلند؛ و نیوآرک، نیوجرسی

فیلر گفت: «اگر به استعدادهای نیویورک نگاه کنید، فکر می‌کنم آن‌ها یک پایه واقعا محکم ساخته‌اند. من بسیار هیجان زده هستم که به ساختن این پایه قوی کمک کنم. و گرگ فارگو مربی بزرگی بود. من چهار سال در ECAC مقابل او بازی کردم و بازی کردن با او همیشه سخت است.”

فیلیه از بهترین فصل 30 گلی که در دوران حرفه‌ای خود به ثبت رسانده است، می‌آید که در آن سبک خود را به گونه‌ای تطبیق داده است که بیشتر یک تهدید شوت‌زنی برای رهبری تیم جوان ببرهای در حال انتقال باشد.

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید